320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Veider on siin see, et valitsuskriisi autoriks peetakse EKRE-t, kuigi suhteliselt süütust väljaütlemisest tegi skandaali Ratas ja meie meedia. Kujutage ette paarkümmend aastat tagasi olukorda, kus siinne venekeelne nõuab, et mina temaga vene keeles räägiksin ja selle peale ütleks, et mingu Venemaale selle sooviga või moslemile, kes vaatab jälestusega, kuidas me sealiha sööme. Helme oma homodega oli isegi leebem ja minu jaoks müstika, et siit mingi skandaal välja võluti.

    Kommentaar


      https://www.facebook.com/permalink.p...56579945260691 ERRi nõukogu liige lendas da haussi

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Veider on siin see, et valitsuskriisi autoriks peetakse EKRE-t, kuigi suhteliselt süütust väljaütlemisest tegi skandaali Ratas ja meie meedia. Kujutage ette paarkümmend aastat tagasi olukorda, kus siinne venekeelne nõuab, et mina temaga vene keeles räägiksin ja selle peale ütleks, et mingu Venemaale selle sooviga või moslemile, kes vaatab jälestusega, kuidas me sealiha sööme. Helme oma homodega oli isegi leebem ja minu jaoks müstika, et siit mingi skandaal välja võluti.
        Ahah, kõva.

        Kommentaar


          Algselt postitas vask Vaata postitust
          veider on siin see, et valitsuskriisi autoriks peetakse ekre-t, kuigi suhteliselt süütust väljaütlemisest tegi skandaali ratas ja meie meedia. Kujutage ette paarkümmend aastat tagasi olukorda, kus siinne venekeelne nõuab, et mina temaga vene keeles räägiksin ja selle peale ütleks, et mingu venemaale selle sooviga või moslemile, kes vaatab jälestusega, kuidas me sealiha sööme. Helme oma homodega oli isegi leebem ja minu jaoks müstika, et siit mingi skandaal välja võluti.
          lmfao 🤮

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            See on kogu selle poliitolukorra kõige suurem kurbloolisus - et mitte kedagi pole enam valida ju ka. Peab full-mõnuagent minema, aga mida see ka paremaks teeb?!
            Poleks Talvik ninamees, oleks Elurikkus veel toredam.

            Praegusel ajajärgul kõige asjakohasema nimega (paremaks kahjuks hetkel minna ei saa) erakond.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://www.facebook.com/permalink.p...56579945260691 ERRi nõukogu liige lendas da haussi
              Erinev keelekasutus, kuid valem sama.

              Tähelepanuvajaduse puudulikkuse ja sellega toime tulemise all kannatab suur osa ühiskonnast, sest näiliselt oleme vabad, kuid reaalsus (kui see kedagi enam üldse huvitab) on midagi muud.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Veider on siin see, et valitsuskriisi autoriks peetakse EKRE-t, kuigi suhteliselt süütust väljaütlemisest tegi skandaali Ratas ja meie meedia. Kujutage ette paarkümmend aastat tagasi olukorda, kus siinne venekeelne nõuab, et mina temaga vene keeles räägiksin ja selle peale ütleks, et mingu Venemaale selle sooviga või moslemile, kes vaatab jälestusega, kuidas me sealiha sööme. Helme oma homodega oli isegi leebem ja minu jaoks müstika, et siit mingi skandaal välja võluti.
                täitsa ***** on üldse see, et 21. sajandil sellisest asjast mingi teema tehakse, kes kellega koos elab jne. Maailmas on 1005 suuremat probleemi, kui see kes kellega koos elab ja seksutab. Ja mis see Helme asi on, tõmba ise Rootsi tont.
                Kui mõni homovihkaja satub seltskonda ja sellest kõva häälega kireb, siis ma isiklikult seon ta puu külge kinni ja keeran taha nii et ägiseb.

                NB! ma olen 100% hetero

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Veider on siin see, et valitsuskriisi autoriks peetakse EKRE-t, kuigi suhteliselt süütust väljaütlemisest tegi skandaali Ratas ja meie meedia. Kujutage ette paarkümmend aastat tagasi olukorda, kus siinne venekeelne nõuab, et mina temaga vene keeles räägiksin ja selle peale ütleks, et mingu Venemaale selle sooviga või moslemile, kes vaatab jälestusega, kuidas me sealiha sööme. Helme oma homodega oli isegi leebem ja minu jaoks müstika, et siit mingi skandaal välja võluti.
                  Saan aru, et Su probleem on see, et homod nõuavad sinult, et sa nendega vahekorda astuks? Ei taha vana plaati peale panna, aga see on ikka müstika, kuidas inimesi huvitab mida ja kellega teised oma magamistoas teevad. Vaadates kuidas EKRE Eesti presidenti mõnitab, siis ma ei imesta kui varsti soovitakse põhiseadusesse viiteid sellele, et abielu on mehe ja ilusa, pikajuukselise (soovitatavalt blondipäise) ja heas figuuris oleva naise vaheline liit.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                    Saan aru, et Su probleem on see, et homod nõuavad sinult, et sa nendega vahekorda astuks? Ei taha vana plaati peale panna, aga see on ikka müstika, kuidas inimesi huvitab mida ja kellega teised oma magamistoas teevad. Vaadates kuidas EKRE Eesti presidenti mõnitab, siis ma ei imesta kui varsti soovitakse põhiseadusesse viiteid sellele, et abielu on mehe ja ilusa, pikajuukselise (soovitatavalt blondipäise) ja heas figuuris oleva naise vaheline liit.
                    Pigem tahtsin oma mõttega väljendada seda, et me ei pea kõiki võõraid kultuurilisi veidrusi omaks võtma üksikute neid harrastavate isikute tõttu. Homodel ei keela keegi koos elada ja kedagi ei kotigi, mida nad oma kodus teevad või kellega seksivad. Kui see jääkski eraeluliseks asjaks ja ei hakataks ennast ühiskonnas defineerima oma voodielu kaudu ega selle arvelt uusi õigusi nõudma, poleks nendega probleemi. Miskipärast on homoaktivistid suutnud jätta mulje ja levitada eelarvamust nagu konservatiivid tuhniksid teiste inimeste voodielus, aga olukord on absoluutselt vastupidine - sellised asjad jäägugi triviaalseks ja diskreetseks eraeluliseks nüansiks, millel ei peaks mingit erilist ühiskondlikku kajastust olema. Neil on võimalik oma klubides olla ja pidusid korraldada, aga miks peaks neile andma võrdns staatuse traditsioonilise perekonnaga, kes annab ühiskonnale ka järelkasvu ja on meie jätkusuutlikkuse tagaja? Kui see abielu saaks määratud põhiseaduses mehe ja naise vahel, oleks juba üks osa ühiskondlikest pingetest maas. Kooseluseaduse puhul räägiti, et ega abielu nad ei taha, aga nüüd... Peaks ettevaatlikuks see meid tegema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Pigem tahtsin oma mõttega väljendada seda, et me ei pea kõiki võõraid kultuurilisi veidrusi omaks võtma üksikute neid harrastavate isikute tõttu. Homodel ei keela keegi koos elada ja kedagi ei kotigi, mida nad oma kodus teevad või kellega seksivad. Kui see jääkski eraeluliseks asjaks ja ei hakataks ennast ühiskonnas defineerima oma voodielu kaudu ega selle arvelt uusi õigusi nõudma, poleks nendega probleemi. Miskipärast on homoaktivistid suutnud jätta mulje ja levitada eelarvamust nagu konservatiivid tuhniksid teiste inimeste voodielus, aga olukord on absoluutselt vastupidine - sellised asjad jäägugi triviaalseks ja diskreetseks eraeluliseks nüansiks, millel ei peaks mingit erilist ühiskondlikku kajastust olema. Neil on võimalik oma klubides olla ja pidusid korraldada, aga miks peaks neile andma võrdns staatuse traditsioonilise perekonnaga, kes annab ühiskonnale ka järelkasvu ja on meie jätkusuutlikkuse tagaja? Kui see abielu saaks määratud põhiseaduses mehe ja naise vahel, oleks juba üks osa ühiskondlikest pingetest maas. Kooseluseaduse puhul räägiti, et ega abielu nad ei taha, aga nüüd... Peaks ettevaatlikuks see meid tegema.
                      Mis täpsemalt see siis ettevaatlikuks tegema peab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maanus Vaata postitust
                        Igasugu asju oleks juhtunud kui Kaja poleks kõva häälega valimiste õhtul asju välja hõiganud, papa Kallas oli juu väidetavalt EKRE meeste jutule minemas aga näed - jooned.
                        Kas siis oleksime saanud hea EKRE?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Pigem tahtsin oma mõttega väljendada seda, et me ei pea kõiki võõraid kultuurilisi veidrusi omaks võtma üksikute neid harrastavate isikute tõttu. Homodel ei keela keegi koos elada ja kedagi ei kotigi, mida nad oma kodus teevad või kellega seksivad. Kui see jääkski eraeluliseks asjaks ja ei hakataks ennast ühiskonnas defineerima oma voodielu kaudu ega selle arvelt uusi õigusi nõudma, poleks nendega probleemi. Miskipärast on homoaktivistid suutnud jätta mulje ja levitada eelarvamust nagu konservatiivid tuhniksid teiste inimeste voodielus, aga olukord on absoluutselt vastupidine - sellised asjad jäägugi triviaalseks ja diskreetseks eraeluliseks nüansiks, millel ei peaks mingit erilist ühiskondlikku kajastust olema. Neil on võimalik oma klubides olla ja pidusid korraldada, aga miks peaks neile andma võrdns staatuse traditsioonilise perekonnaga, kes annab ühiskonnale ka järelkasvu ja on meie jätkusuutlikkuse tagaja? Kui see abielu saaks määratud põhiseaduses mehe ja naise vahel, oleks juba üks osa ühiskondlikest pingetest maas. Kooseluseaduse puhul räägiti, et ega abielu nad ei taha, aga nüüd... Peaks ettevaatlikuks see meid tegema.
                          Abielu peale on diskussiooni viinud siiski EKRE ise.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mis täpsemalt see siis ettevaatlikuks tegema peab?
                            Kui räägitakse, et homodele piisab üksnes tsiviilpartnerlusest, mitte abielust, aga nüüd ollakse suure hurraaga abieluõiguse eest võitlemas, võib tõstatada küsimuse, kas näiteks homopropaganda teemaga koolides jt lasteasutuses on sama teema?

                            Kommentaar


                              [QUOTE=Vask;1994780]Kui räägitakse, et homodele piisab üksnes tsiviilpartnerlusest, mitte abielust, aga nüüd ollakse suure hurraaga abieluõiguse eest võitlemas, võib tõstatada küsimuse, kas näiteks homopropaganda teemaga koolides jt lasteasutuses on sama teema?

                              PS! Naljakas on ette kujutada tulevikku, kus tüüpilistes meeste panojuttudes hakatakse rääkima naiste asemele ka meestest, keda pandud [/QUOTE]

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                                Kui räägitakse, et homodele piisab üksnes tsiviilpartnerlusest, mitte abielust, aga nüüd ollakse suure hurraaga abieluõiguse eest võitlemas, võib tõstatada küsimuse, kas näiteks homopropaganda teemaga koolides jt lasteasutuses on sama teema?

                                PS! Naljakas on ette kujutada tulevikku, kus tüüpilistes meeste panojuttudes hakatakse rääkima naiste asemele ka meestest, keda pandud
                                Ma ei tea miks iga su postituse peale hakkab see kuskil taamal kõlama alati..


                                Dunno asi ilmselt sinus.

                                Boldi osa kohta, kui su ringkonnas on veel selliseid tegelasi 2020, siis poor you fam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X