320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt on asi ka selles, et Jürka vana tõupullina ning Mailis ürgnaisena on suutnud kahepeale valmis teha terve roodutäie lapsi. Janoh, need tahavad ju süüa ja muud hoolitsust ka. Selleks on aga raha vaja. Mailisel on ilmselt probleeme rahade Lätist kättesaamisega. Jürka naine vast eriti ei teenigi. Seega ei jää muud üle, kui enda ametikohast kinni hoida. On ikka vahe, kas teenida ministrina mingi 5k või riigikogu lihtliikmena 3k.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Veider küsimus. Väärtused on ju meil otse Euroopast mitte mingist natsipoolast. See abielu küsimus on väga pikalt olnud laual, aga käiakse nagu kass ümber palava pudru, sest valimistel läheks liiga palju hääli kaduma. Samas Brüsselis käies on ikka kuradi piinlik, muidu selline põhjala tiiger, aga homodesse suhtumises täielik ida-euroopa.


      LeeRomeno - mina pole öelnud, et homopropaganda oleks totaalne. Mingit väljasuremise juttu pole ka ajanud. Tõin lihtsalt välja fakti, et see eksisteerib ja töötab samadel alustel nagu kõik muud ajupesud. Eestis ei ole see pealegi hetkel veel väga mõjukas, vähemalt seni kuni haridussüsteemis annavad tooni niiöelda vanakooli pedagoogid. Meediasurve on samas läinud viimaste aastatega küll üle igasuguse piiri. Nii selgelt ühte väravasse taguv meedia ei vasta kuidagi minu arusaamale demokraatiast ja on minumeelest palju suurem oht julgeolekule kui populistide plärtsatused. Kuhu see jõuab aja jooksul näitas hästi minu poolt vihjatud moodne Pavliku keiss. Üks lugupeetud ja elus palju saavutanud härra ei saanud liituda erakonnaga, et Eesti ellu oma teadmistega panustada. Sest lapsed ütlesid, et kui sa sinna erakonda lähed, ütleme sinust lahti, oled paaria. WTF?? Mul on ka paar vanemat sugulast olnud, kes on päris imelikke poliitilisi jõude toetanud. Minusugusel vanal fashistinärul ei tulnud hetkeski mõttesse neid sellepärast mõnitada või neid vältima hakata. Vaba maa, vabad valikud. Võrreldes moodsate sallijate põlvkonnaga, kes tihti sotsiaalmeedias või formaalsemas õhkkonnas ütlevad otse välja, et kui need vanad närud eest ära surevad, vot siis me teile veel näitame, tekib mul küll viimasel ajal pidevalt erroreid, kes meist üldse see sallimatu nüüd oligi?
      Oot, vaatame mis see ajupesu siis on, Wikipedia tuleb appi:
      Ajupesu on inimese või inimhulga või kogu rahva suhtes rakendatav (massi)psühholoogiline vägivald, millega välistatakse isikute või tervete põlvkondade endi tähelepanekute ja kogemuste alusel kujunevad seisukohavõtud ja hinnangud ning asendatakse need ajupesu korraldajate propageeritavate seisukohavõttude ja hinnangutega[1]. Selle tulemusel hakkavad mõjutatavad inimesed neid seisukohavõtte või hinnanguid pidama omaenda arvamusteks või veendumusteks[1].

      Nüüd palun tõestust, kuidas rääkimine faktist, et meie sees elavad ka homoseksuaalsed inimesed ja nad pole mitte millegi suhtes peale oma seksuaalse orientatsiooni erinevad tavainimestest, on psühholoogiline vägivald mingi hinnangu ja seisukohavõtu peale surumiseks. Ainuke reaalne argument selle vastu on see, kui sa tõsimeeli arvad, et homod ongi värdjad ja vajavadki teistmoodi kohtlemist.
      Sest muudel juhtudel on tegu lihtsalt ühe vähemuse põhiõiguste kaitsega, keda hetkel diskrimineeritakse jõupositsioonilt.

      Teiseks, miks peab iga jumala kord tooma välja jälle mingid ekstreemsused. Olen suhteliselt kindel et väga suur osa Eesti elanikest ei oota ei vanade närude suremist ega ka homode Rootsi saatmist vaid lihtsalt et neil oleks omal maal hea ja turvaline elada, piisav sissetulek ning olla ümbritsetud inimestest, kes neist hoolivad.
      Aga pidev vastandumine ja avalik sõim toobki kaasa ühiskonna lõhestumise, mille tagajärg on üldjoontes füüsiline konflikt.
      USAs on asi juba päris hulluks läinud ja ma näen Eestit ja paljusid teisi riiki sama teed minemas.

      Veider, pidasin kuni EKRE tulekuni ennast üpris konservatiivseks inimeseks, aga nüüd olen aru saanud, et see, mida ma konservatiivsuseks pidasin, olin puhaselge punane sotsialismus ja tegelikult oleks pidanud vaenama kõiki, kes pole eestlased, heterod, abielus ja vähemalt 3 lapsega.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Ainuke reaalne argument selle vastu on see, kui sa tõsimeeli arvad, et homod ongi värdjad ja vajavadki teistmoodi kohtlemist. //// Teiseks, miks peab iga jumala kord tooma välja jälle mingid ekstreemsused
        Tõepoolest...

        Muidu ma näiteks absull ei poolda homode kiriklikku abielu või õigust lapsendada. Registreerigu oma kooselu kuidas tahavad koos muude juriidiliste hüvedega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Dunno, mina küll ei viitsi valima minna. Ja ma kipun arvama, et on ilge kogus inimesi, kellel on see teema veel pohhuim.
          Ma kirjutan alla. Ei näe, miks mina või keegi teine peaks referendumi tasandil otsustama, mida kaks teovõimelist isikut oma kodus teevad. Päris naljakas oleks kui juhtuks nagu Rumeenias, et 95% inimesi hääletas poolt, aga valimisaktiivsus oli 20%.

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            Tõepoolest...

            Muidu ma näiteks absull ei poolda homode kiriklikku abielu või õigust lapsendada. Registreerigu oma kooselu kuidas tahavad koos muude juriidiliste hüvedega.
            See, kes kirikus võib abielluda on kiriku enda teema ja siin ei peaks riik üldse sekkuma. See, kes lapsendada tohib, peaks olema vastava valdkonna spetsialistide otsustada, pole mingit teaduspõhist põhjendust, miks samasoolises peres üles kasvamine on vähem väärtuslik kui tavalises, rääkimata sellest, et see on kindlasti parem kui kuskil lastekodus kopitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ei näe, miks mina või keegi teine peaks referendumi tasandil otsustama, mida kaks teovõimelist isikut oma kodus teevad.
              Pole ju päris see teema, mida hääletusele pannakse?

              Ma saan aru, et tahetakse veelkord kivisse raiuda, et abielluda saavad vaid (bioloogiline) naine ja mees. Et siis hiljem enam ei saaks hakata mingeid lisasi tekitama. Vist on nii?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Pole ju päris see teema, mida hääletusele pannakse?

                Ma saan aru, et tahetakse veelkord kivisse raiuda, et abielluda saavad vaid (bioloogiline) naine ja mees. Et siis hiljem enam ei saaks hakata mingeid lisasi tekitama. Vist on nii?
                See on ka praegu seaduses kirjas ju.

                Ja hiljem saab põhiseadust muuta samamoodi uuesti, kui tarvis on - ei?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Emv Vaata postitust
                  See on ka praegu seaduses kirjas ju.

                  Ja hiljem saab põhiseadust muuta samamoodi uuesti, kui tarvis on - ei?
                  Midagi, keegi rääkis, et siis pole enam asi nõnna lihtne.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Pole ju päris see teema, mida hääletusele pannakse?

                    Ma saan aru, et tahetakse veelkord kivisse raiuda, et abielluda saavad vaid (bioloogiline) naine ja mees. Et siis hiljem enam ei saaks hakata mingeid lisasi tekitama. Vist on nii?
                    Nope, see pole siduv hääletus, vastasel juhul tuleks negatiivse tulemuse puhul automaatselt erakorralised valimised. See on nn rahva meelsuse küsitlus vms, aga reaalselt lihtsalt EKRE võimalus valijatele näidata, et nende teemad on pildis.
                    Õnneks on põhiseaduse muutmine keerulisem, selle jaoks ongi 3 varianti, siduv rahvahääletus, riigikogu 2/3 enamus või 2 järjestikkuse koosseisu enamushääletus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Nope, see pole siduv hääletus, vastasel juhul tuleks negatiivse tulemuse puhul automaatselt erakorralised valimised. See on nn rahva meelsuse küsitlus vms, aga reaalselt lihtsalt EKRE võimalus valijatele näidata, et nende teemad on pildis.
                      Õnneks on põhiseaduse muutmine keerulisem, selle jaoks ongi 3 varianti, siduv rahvahääletus, riigikogu 2/3 enamus või 2 järjestikkuse koosseisu enamushääletus.
                      Millepärast siis see üldine tants ja trall?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Millepärast siis see üldine tants ja trall?
                        No kõigepealt sellepärast, et see oli plaanis teha samal ajal kui kohalikud valimised, aga seal poleks mittekodanikud siis hääletada saanud, mis ei meeldinud keskile üldse ja oleks fookuse kohalikult teemalt ära viinud. Teiseks on see homoteema 100% EKRE agenda ja referendumil on ainult 1 võitja, kui see toimub, sõltumata tulemusest: EKRE, sest selle korraldamine oli nende üks peamine valimislubadus, sarnaselt Isamaa pensi teemale.
                        Ehk siis tants ja trall on poliitiline mäng, midagi see referendum lõpuks ei otsusta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          No kõigepealt sellepärast, et see oli plaanis teha samal ajal kui kohalikud valimised, aga seal poleks mittekodanikud siis hääletada saanud, mis ei meeldinud keskile üldse ja oleks fookuse kohalikult teemalt ära viinud. Teiseks on see homoteema 100% EKRE agenda ja referendumil on ainult 1 võitja, kui see toimub, sõltumata tulemusest: EKRE, sest selle korraldamine oli nende üks peamine valimislubadus, sarnaselt Isamaa pensi teemale.
                          Ehk siis tants ja trall on poliitiline mäng, midagi see referendum lõpuks ei otsusta.
                          Ehk siis nagu kooseluseadus võeti riigikogus vastu, aga keegi sellega edasi tegeleda reaalselt ei viitsinud. Samuti vahet ei ole mis referendumi tulemus on ega keegi sellega edasi tegeleda ei viitsi? Või saan ma valesti aru?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ehk siis nagu kooseluseadus võeti riigikogus vastu, aga keegi sellega edasi tegeleda reaalselt ei viitsinud. Samuti vahet ei ole mis referendumi tulemus on ega keegi sellega edasi tegeleda ei viitsi? Või saan ma valesti aru?
                            Kooseluseadus võeti vastu aga tänaseni ei ole Riigikogu vastu võtnud rakendusakte ehk sätted, millega täpsustakse kooseluseaduse rakendamine igapäevastes praktilistes olukordades kuna Isamaa ja Kesk tõmbasid pidurit, sest EKRE tuli suure tuhinaga peale ja nad kartsid, et kaotavad valijaid. Hetkel on see võimatu. Referendumi tulemus on lihtsalt tulemus ja 2 milkut riigieelarves vähem. Kui ettepanek võidab saab EKRE järgmised 10 aastat rääkida kuidas homosid võib diskrimineerida, sest enamus otsustab nii, kui kaotus, siis valeuudised, halb ilm, võltsitud e-valimised, mis iganes. Igatahes nende valimislubadus on täidetud ja muu pole oluline.

                            Kommentaar


                              Kas neid valimislubaduste täitmisi veidi ei ületähtsustada? Isamaa sai pensionireformi, aga nende toetus on ju ikka vilets, kui nüüd EKRE saab oma referendumi, siis miks nad selle peale toetust peaksid kasvatama?

                              Ühes raadiosaates ütles Kaja, et Keskis on neid, kes sooviksid valitsusest lahkuda, aga nad pole oma otsustes vabad, vms. Seoses selle pensionireformiga, mis siiski ei osutunud põhiseadusevastaseks, küsiks, kas REF ja sotside hulgas olid kõik üksmeelselt kindlad põhiseaduserikkumisega või segas neid range parteiline käsk teatud viisil hääletada? Ei ole ju võimalik, et kõik nad arvavad, et see II sammas on nii hea asi.

                              LeeRomenol samas täitus ju ilma Eesti 200 abita soov Refide valitsusest eemalhoidmiseks.

                              Kommentaar


                                Jürka olla Martinile tordi ja kaardi saatnud. Kena.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X