320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Oi Kaala pole ainult populist, vaid ka misogüün - milline võrratu combo
    Ei tohiks eriline uudis olla, hiljuti pani siin koerad ja naised ühte patta:

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    See on lojaalne ja kuulab söna.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      @Allars
      Loodan et said nüüd isiklikku rahuldust, kui anonüümses foorumis hakkasid nimesid loopima. See moraalikoodeks viib sind kindlasti veel elus
      Mil moel on selline tegevus anonüümne?

      - Kasutaja teeb postituse, milles annab selge vihje, kellega ja millises kanalis on ta “argumenteerinud ja vahele võtnud”.
      - Kanal, mida kasutaja oma pärisidentiteedi alt kasutab, on avalik, sh on avalik tema enda profiil.
      - Isik, kellega kasutaja kanalis oma avaliku profiili alt mõtteid vahetab, on avaliku elu tegelane.
      - Kogu mõttevahetus on avalik ja kõigile loetav, mistõttu peab kasutaja arvestama, et avaldades avalikult arvamust, võidakse tunda huvi tema isiku vastu.
      - Kasutaja vahetab mõtteid teemal, mis on hetkel aktuaalne.

      Elik, kasutaja on teinud kõik selleks, et paista avalikult silma, mistõttu väita, et soov oli kuidagiviisi anonüümseks jääda, ei päde. Mh, nagu ma enne ütlesin, pole ma väitnud, et x on y.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
        Ei tohiks eriline uudis olla, hiljuti pani siin koerad ja naised ühte patta:
        On ikka siga!
        Koerad on paremad kui inimloomad. Naine või mees, vahet ei ole.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          On ikka siga!
          Koerad on paremad kui inimloomad. Naine või mees, vahet ei ole.
          See oli kindlasti see, mida kaala silmas pidas.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Jürks ju proffesionaalne troll, kes eksitab infoga. Paari lausega vötsin ta vahele.
            Vooglaid teeb facebooki postituse, mis läbi nalja vihjab, et Biden on võitmas ebaausalt. Ligi teeb facebooki postituse, mis läbi nalja vihjab, et sarnane "pettus" oli e-häältega.

            Tulemus: Kaala on pahane, sest tema arvab, et Ligi arvas, et Vooglaid arvas, et foto polnud nali.

            Hästi vahele võetud 😉

            Kommentaar


              KOGU SEE LÕIM: https://twitter.com/_RichardHall/sta...03945535135744

              Kui liider on veidi opakas ja alluvad veel suuremad tohmanid.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Mingi kiisu on meil isegi ühine sõbranna kaalaga small world
                Mul on kasutaja kaalaga 18 ühist sõpra/tuttavat, tuleb kunagi Lokaalis koks või kaks ilmselt teha.

                Kommentaar




                  Näe Kaala, peale presidency lõppu Twitter lõpetab erireeglid Trumpile ja hakkab teda kohtlema nagu tavalist kasutajat.

                  Ehk siis kui ta jätkab samamoodi, saab ilmselt kiiresti sealt bänni valeinfo ja/või vihkamise levitamise eest .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Mul on kasutaja kaalaga 18 ühist sõpra/tuttavat, tuleb kunagi Lokaalis koks või kaks ilmselt teha.
                    Peab tegema muidugi
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      https://www.usatoday.com/story/tech/...cy/6181794002/

                      Näe Kaala, peale presidency lõppu Twitter lõpetab erireeglid Trumpile ja hakkab teda kohtlema nagu tavalist kasutajat.

                      Ehk siis kui ta jätkab samamoodi, saab ilmselt kiiresti sealt bänni valeinfo ja/või vihkamise levitamise eest .
                      Mis see twitter siis viivitab? Lugesin et ta pidigi olema juba uus president. Minumeelest edaspidi peakski NBC News löplikult otsustama kes valimised vöitnud on, sest come on kes tegelt köige paremini siin ju teab eksole.

                      Kes tuleb ütlema, et Biden on liiga vana jne, siis siin ta näeb päris noor välja:
                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                      Ja miks see Trump üldse valgesse majja tahtis? Its ForBiden, eksole. Tal oma kodu palju ilusam.

                      Joe Biden shows off his skills at handling large numbers and statistics on issues ranging from climate change to economics.

                      Kui talle mingi vanamehe filter peale panna, siis ta köige teravam ei tundu. Aga ma arvan et see on feik.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Twitteri otsingusse LOSER kirjutades on esimene vaste Trumpi konto

                        Tuletab meelde, kuidas aastaid tagasi suunas Google otsingusse “Idioot” kirjutades esimesena Savisaare blogisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Twitteri otsingusse LOSER kirjutades on esimene vaste Trumpi konto

                          Tuletab meelde, kuidas aastaid tagasi suunas Google otsingusse “Idioot” kirjutades esimesena Savisaare blogisse.
                          Googeldades LOSER tulevad samuti Trumpi kohta artiklid
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Neutraalne värk siis... ei ole üldse kallutatud

                            Kommentaar


                              Suht tavaline algoritm.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Neutraalne värk siis... ei ole üldse kallutatud
                                Tegemist on plavormidega, neid ei ole võimalik kallutada - küll aga on võimalik leida täpselt seda sisu mida sa ise otsid või mida su enda loodud keskkond (jälgijad, jälgitavad) toodavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X