320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju Rõivas kaotas oma ebasündsate kohtade katsumise tõttu? Suht analoogne keiss Raineriga, et ajakirjandus tuleb vahetult enne valimisi õõnestama. Huvitav ole näha, sest Nõmme armastab teda.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Palju Rõivas kaotas oma ebasündsate kohtade katsumise tõttu? Suht analoogne keiss Raineriga, et ajakirjandus tuleb vahetult enne valimisi õõnestama. Huvitav ole näha, sest Nõmme armastab teda.
      Kas Rõivase skandaal ei tulnud mitte pärast valimisi?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kas Rõivase skandaal ei tulnud mitte pärast valimisi?
        eip. pärast e-valimise lõppu, enne valimispäeva

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          eip. pärast e-valimise lõppu, enne valimispäeva
          Okei. Täna naisega just arutasime, millal see päevavalgele tuli. Tal oli õigus.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


            Kampaaniad vanasti asisemad ikka.

            Kommentaar


              E200 keegi kaine ka on? https://www.err.ee/910705/tsahkna-ne...i-ole-moistlik
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Normaalne mõte ju? Ma pole sellest 2+2 rea hullusest kunagi aru saanud. Mäoni ehitatakse Tartu mnt ju igal juhul 2+2 välja ja edasi juba liiklusintensiivsus madalam ja piisab 2+1.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Normaalne mõte ju? Ma pole sellest 2+2 rea hullusest kunagi aru saanud. Mäoni ehitatakse Tartu mnt ju igal juhul 2+2 välja ja edasi juba liiklusintensiivsus madalam ja piisab 2+1.
                  Sa vist ise eriti seda teed ei sõida? Näiteks rong jätab mind väga külmaks.
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Sa vist ise eriti seda teed ei sõida? Näiteks rong jätab mind väga külmaks.
                    Sest sa teed tööd. Kui mul oleks valida, siis käiks rongiga. Auto sõit on töö mõistes maha visatud aeg.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Sa vist ise eriti seda teed ei sõida?
                      Mitte väga tihti, aga paar edasi-tagasi otsa kuus ikka teen. Kui sind jätab rong külmaks, ei saa eeldada seda, et see kõiki külmaks jätab. Isegi praeguse kiiruse juures liikuvad rongid on sellel suunal rahvast täis.

                      Kommentaar


                        Kas Päevalehes(?) polnud kunagi artikkel, kus mingi amet tõi ära erinevate maanteede ja nende lõikude liiklustihedus võtmes, et kas liiklustiheduse põhjal on neljarealise maantee tegemine otstarbekas. Kui ma õigesti mäletan, siis Tartu maanteel läks peale Kesk-Eesti see liiklustihedus nii väikeseks, et muu maailma ega Eestis mõistes tegelikult pole seal neljarealine tee vajalik ja on kordades olulisemaid teetöölõike.

                        Teisalt muidugi tundub, et numbrid kui sellised on üldiselt savi ja Tallinn-Tartu/Pärnu/Narva neljarealiseks väljaehitamine + Saaremaa silla tegemine on rohkem selline rahvusliku uhkuse projekt, kus võib mõned miljardid rohkem (laenu)põletada kui vajalik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Normaalne mõte ju? Ma pole sellest 2+2 rea hullusest kunagi aru saanud. Mäoni ehitatakse Tartu mnt ju igal juhul 2+2 välja ja edasi juba liiklusintensiivsus madalam ja piisab 2+1.
                          +1

                          eks see olegi jälle see koht mis kellegile tähtis isiklikus plaanis. Budu jaoks on neljarealine tee tähtis, rong teda ei koti, samas 2+2 ei anna ikka võimalust sõita kiiremini kui 120 km/h.
                          mina näiteks sõidan kord kuus Pärnusse ja viimased aastad kui tulid uued rongid, kasutasin selleks just rongi. need rongid olid Pärnu jõudes suht tühjad, umbes paarkümmend inimest keskmiselt. samas olen rääkinud paljude tuttavatega, kes Pärnust pärit ja nende sõnul kasutaks nad hea meelega rongi kui see oleks mõistliku kiirusega, ehk siis näiteks RB lubatud 45 minutit oleks juba määrav.

                          ma olen ka RB toetaja pigem, sest näen et see oleks tähtis juba riigi regionaalpoliitikat toetavana. muidugi tundub, et sellega on veidi hiljaks jäädud, oleks 20 aastat tagasi olnud võimalik Pärnu-Tallinn vahemaa läbida 45 minutiga, siis nii mõnigi pärnakas poleks võib olla Tallinna kolinud.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            +1

                            eks see olegi jälle see koht mis kellegile tähtis isiklikus plaanis. Budu jaoks on neljarealine tee tähtis, rong teda ei koti, samas 2+2 ei anna ikka võimalust sõita kiiremini kui 120 km/h.
                            ma arvan, et asi on rohkem selles, et praegune kitsikus on väsitav=närviline=ohtlik. kiirus on pigem teisejärguline, kui üldse oluline.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              ma arvan, et asi on rohkem selles, et praegune kitsikus on väsitav=närviline=ohtlik. kiirus on pigem teisejärguline, kui üldse oluline.
                              no aga mõistlikult tehtud 2+1 peaks täiesti piisav olema tegelikult Eesti jaoks.
                              kiirus on aga vajalik eelkõige selleks, et saada suurem ühistranspordi kasutus. mul näiteks õemees käib Tartust Tallinnas aeg ajalt töö asjus just rongiga, sest lisaks mugavusele ka tihti kiirem.

                              kusjuures seda bardakki liikluses maanteedel ma ei usu et lahendakski 2+2, need juhid jäävad ju edasi maanteele sõitma kes loovad neid ohtlikke olukordi. siin aitab ainult politseipatrullide nähtavus, mis rahustaks liiklust, aga riik tundub et ei näe võimalust ja vist pole ka huvitatud
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                no aga mõistlikult tehtud 2+1 peaks täiesti piisav olema tegelikult Eesti jaoks.
                                kiirus on aga vajalik eelkõige selleks, et saada suurem ühistranspordi kasutus. mul näiteks õemees käib Tallinnas aeg ajalt töö asjus just rongiga, sest lisaks mugavusele ka tihti kiirem
                                Kui võtta arvesse rongile minek, sõit ja tulek, siis ajaline võit (kui üldse) on pigem mõni minut. Pole vast eriline argument?

                                Ma hästi ei usu, et 2+1 keskmist kiirust oluliselt tõstaks (võib olla paar kilomeetrit tunnis ehk, kui sedagi). Ehk kiirus ei ole teema sõiduautole, rääkimata teistest masinatest. Pealegi ei hakka tühjal teel rekka, ega buss oluliselt (märgiks ära minu nägemuse järgi on +20% oluline muutus) kiiremini sõitma.

                                Taaskord, asi on selles, et sõiduolud on väsitavad (väsimus on aga üks suur kurjajuur). Sellepärast võiks ideaalis olla Mõistlikult lahendatud 2+1 (praegused on päris... kehvalt lahendatud) või 2+2.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X