320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    EKRE pm taganes kõikidest oma põhilubadustest millest nad on viimased aastad jahunud. Kooseluseadus, Rail Baltica, maksude/aktsiiside langetamine jne. Milline suur üllatus Ja kõige narrim on see, et keskmine ekre valija on ilmselt veel rahul ka, et nagu oleks midagi saavutatud. Pole ju
    Üks hungveipin tuvastatud?
    Punkt aktsiiside alandamisest piirikaubanduse langetamiseks on umbes 10 sekundiga leitav... realismi huvides siiski olgu ära märgitud, et paber kannatab kõike ja ootame ära... sellist imeasja, et aktsiise tõesti langetatakse naljalt ei usu enne kui oma silmaga näed ostutsekil.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Üks hungveipin tuvastatud?
      Punkt aktsiiside alandamisest piirikaubanduse langetamiseks on umbes 10 sekundiga leitav... realismi huvides siiski olgu ära märgitud, et paber kannatab kõike ja ootame ära... sellist imeasja, et aktsiise tõesti langetatakse naljalt ei usu enne kui oma silmaga näed ostutsekil.
      Hungveipin? Igatahes, ma lugesin sellise lause välja kusagilt - "Kui eelarve lubab, langetatakse aktsiise"

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Hungveipin? Igatahes, ma lugesin sellise lause välja kusagilt - "Kui eelarve lubab, langetatakse aktsiise"

        Kommentaar


          Algselt postitas MNa Vaata postitust
          Hungveipin? Igatahes, ma lugesin sellise lause välja kusagilt - "Kui eelarve lubab, langetatakse aktsiise"
          Klassikaline koalitsioonilepe, igaüks võib lugeda välja täpselt seda mida tahab

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Hungveipin? Igatahes, ma lugesin sellise lause välja kusagilt - "Kui eelarve lubab, langetatakse aktsiise"

            Jep, see negatiivne eelarve kindlasti lubab. Või no, alati saab langetada ja siis laenu võtta

            Kommentaar


              No langetamise mõte ongi ju maksuraha tagasi tuua, seega ei tohiks eelarve seisukord kuidagi takistada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Sa siis väidad, et ajakirjanikele võib valetada, kui nad sulle ei meeldi?
                Tõsimeeli arvad, et valetamine on antud juhul teema? Või tahad supleriga mu meelsust mõõta?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Sa räägid konkreetset ajakirjanikust või kogu kanalist? Ma kogu kanaliga otseselt kursis pole, aga konkreetne ajakirjanik jah sisuliselt pidi BBCst edasi liikuma, sest lõpuks keegi ei tahtnud talle enam tema stiili tõttu intervjuusid anda.
                  Pigem on DW kaaperdatud jah. Aga nuh, ütleme nii, et ma pigem seda enam ei kiika ka.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    No langetamise mõte ongi ju maksuraha tagasi tuua, seega ei tohiks eelarve seisukord kuidagi takistada.
                    Lõuna eestlased käivad endiselt lätis, sest küprok ja suitsuvorst odavam, muu eesti ostab samade hindadega poest sama palju edasi kui varem, sest hui poed hindades alla tulevad. Riik kaotab, sest väheneb aktsiisitulu langetatud aktsiisi näol.

                    Kommentaar


                      Räägitakse, et ref teeb sellise koalitsioonlepingu, mis on keskimeelne. Äkki pakuvad kõigile kodakondsust!

                      Kommentaar


                        Ma pole varasemate koalitsioonilepingutega eriti tutvunud. Kas nendes alati olnud nii palju sisutühja teksti?

                        Kommentaar


                          Üks asi veel sellest koalitsioonilepingust - plaan alandada võrgutasusi ja elektri hinda vms. Samas on EE üks olulisemaid lüpsilehmi riigiettevõtetest. Siin populaarsuse nimel endale jalga ei tulistata?

                          Kommentaar


                            Pole tahtmist nende pläusti lugeda, aga kas nende paljulubatud "rahva hääletus" või mis iganes selle nimi oligi lubaks ka erakorralisi valimisi või koalitsiooni tagandamist küsida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Üks asi veel sellest koalitsioonilepingust - plaan alandada võrgutasusi ja elektri hinda vms. Samas on EE üks olulisemaid lüpsilehmi riigiettevõtetest. Siin populaarsuse nimel endale jalga ei tulistata?
                              see aktsiis ju tilluke, 35 eurose arve puhul 1 euro ringis. Miks sellest üldsegi palju räägitakse?

                              Kommentaar


                                No neid asju, mis enne valimisi lubati, neid väga palju ju alles ei jäänud....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X