320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

    Mul on lihtsalt huvitav teada, mis on eestlase jaoks tõsiselt kõige suuremad märgid, mis viitavad, et see venelane pole integreerunud.
    Inimene pole integreerunud, kui ta aastast aastasse, ilma vahet pidamata, sõidab ringi juba ammu luitunud georgi lint auto peegli küljes rippumas. Olgem ausad, see ei näita kuidagi seda, et sa mälestad oma langenud vanaisa, vaid on puhas protest Eesti Vabariigi vastu ja suurvene ihalus. Kui sa 9. mail lähed viid pronkssõduri juurde nelgid, võtad pitsikese viina, langetad mälestuseks pea, juhul kui sul selleks ka reaalset põhjust on ja peale seda lähed oma eluga edasi, on OK.

    Kommentaar


      Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
      Inimene pole integreerunud, kui ta aastast aastasse, ilma vahet pidamata, sõidab ringi juba ammu luitunud georgi lint auto peegli küljes rippumas. Olgem ausad, see ei näita kuidagi seda, et sa mälestad oma langenud vanaisa, vaid on puhas protest Eesti Vabariigi vastu ja suurvene ihalus. Kui sa 9. mail lähed viid pronkssõduri juurde nelgid, võtad pitsikese viina, langetad mälestuseks pea, juhul kui sul selleks ka reaalset põhjust on ja peale seda lähed oma eluga edasi, on OK.
      Muus osas nõus, aga mõtlesin, et kuidas nimetada neid eestlasi, kes räägivad, et putin on lahe ja vähemalt ei luba pedesid ja moslemeid sisse ja ega see nõukaaeg nii hirmus ka polnud? Integreerunud, aga lihtsalt debiilikud?

      Kommentaar


        a veel üks tähelepanek enda kogemusest immigrandina- ära kritiseeri kohalikku eluolu kohalike juuresolekul, isegi kui nad ise on enda riiki ja elu kritiseerimas. Kohalikule on ses suhtes alati rohkem lubatud kui immigrandile.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          vene inimesel on impeeriumiihalus veres ja minu arust ei saa ette heita, et venelane ei pea end miniriigi elanikuks ja jääb truuks emakesele Venemaale - aga kas on vajagi? Kui ta teeb Eestis tööd ja maksab makse jne, siis vaadaku pealegi Kesktelevisiooni ja hoidku Putini pilti seinal. Ühe sõbra vend, kes räägib perfektselt Eesti keelt ja muidu tore kutt, kimas nooremana mööda linna ringi ja karjus autoaknast välja Rossija Rossija. Minu arust ei pea nui neljaks integreeruma, lihtsalt endal on ju kergem, kui oskad kohalikku keelt ja tead üht-teist riigist.
          See eestlaste poolt teistele ettekirjutamine, et milline peab inimene olema, kui tahab Eestis elada, on liigselt oma nina teiste asjadesse toppimine. Osalt saan ma sellest aru, okupatsiooniaastad seljataga ja nüüd oleks nagu võimalus pisut "tagasi teha", kui saad mõne venelasest kassapidaja läbi sõimata. Mina isiklikult proovin venelastega suheldes alati oma puu-vene keelt rakendada ja olen selle poolt, et koolides peaks vene keele õpe olema süvendatumalt.

          Üsna sarnane on see ettekirjutamine nagu EKRE jms võtavad endale õiguse arvustada, mis soost inimesega ma voodirõõme jagan.

          Kommentaar


            Ekspressi ilmumise ajast oli vist esimest korda kui lugesin seda peatoimetaja veergu või kuidas iganes nad seda Moora kirjutist seal kutsuvad.
            Seal oli ju väga õigesti öeldud, et need kes nende plakatite peale solvusid või vihastasid, neid ei huvita mis plakatitega e200 järgmine päev välja tuleb ja nad ei kuula mida pressikal räägitakse. Kahju oli juba sündinud.
            Rääkimata sellest, et ühele suurele propagandamasinale visati kont mida pikalt järada
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              E200 plakatite peale ma muidu nt ei solvunud (tegelikult oli minu arvates päris hea) ning kuigi ma üldiselt neid ei salli, siis lahti läinud valvearvajate kisa on vast rohkem üle piiri kui E200 korraldatud kampaania.

              Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks solvunud. Ometi on nädal aega kuulda juttu, kuidas kõik on nüüd kadunud ja kaotatud, eestlased ei julge poes venelastele silma vaadata ja vastupidi.

              kuidagi juhtubki lihtsalt nii, et ühel hetkel kui kriitiline mass arvajaid (esimesed arvajaid muidugi max biased, sest... olid poliitikud) on mingi konsensuse leidnud, siis keskmine indiviid ei saa ju teistmoodi arvata, sest muidu eemalduks oma ingroupist. See omakorda suurendab sellist perversset mõttelaadi, kus... tegelikult ju ei olnud midagi valesti ja väga üle piiri ei läinud, "aga kui väga väga väga metalt mõelda, siis teoorias täiesti uttivis keiss see reklaam ja nüüd ongi põhimõtteliselt eestlaste ja venelaste vahel kõik" Seetõttu võiksid kõik uttivisse minna ja vahel lihtsalt on tunne, et tahaks selle kõige peale valida EKRE ja näha maailma põlemas

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                E200 plakatite peale ma muidu nt ei solvunud (tegelikult oli minu arvates päris hea) ning kuigi ma üldiselt neid ei salli, siis lahti läinud valvearvajate kisa on vast rohkem üle piiri kui E200 korraldatud kampaania.

                Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes oleks solvunud. Ometi on nädal aega kuulda juttu, kuidas kõik on nüüd kadunud ja kaotatud, eestlased ei julge poes venelastele silma vaadata ja vastupidi.

                kuidagi juhtubki lihtsalt nii, et ühel hetkel kui kriitiline mass arvajaid (esimesed arvajaid muidugi max biased, sest... olid poliitikud) on mingi konsensuse leidnud, siis keskmine indiviid ei saa ju teistmoodi arvata, sest muidu eemalduks oma ingroupist. See omakorda suurendab sellist perversset mõttelaadi, kus... tegelikult ju ei olnud midagi valesti ja väga üle piiri ei läinud, "aga kui väga väga väga metalt mõelda, siis teoorias täiesti uttivis keiss see reklaam ja nüüd ongi põhimõtteliselt eestlaste ja venelaste vahel kõik" Seetõttu võiksid kõik uttivisse minna ja vahel lihtsalt on tunne, et tahaks selle kõige peale valida EKRE ja näha maailma põlemas
                aamen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  No ütleme siis märgid, et mitte pole vaid on integreerunud:
                  - John, lase vesi välja!
                  - See saar, see polegi saar. See on rohkem poolsaare moodi saar
                  -Ma arvasin esiteks, et need on Tamasseri rauad!
                  -Tere, rahahunnik! Luftita oma sajalisi, muidu löövad koid sisse!
                  -Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama!
                  -Kohe näha, et vanad sõbrad.

                  No kui keegi kasvõi need ära paneb ehk kontekstist aru saab,siis on selge märk, et tegu on eesti mehega.
                  Esita samad fraasid mõnele 16 aastasele eestlasele. Ma ei ole liiga kindel, et sealt täisvastused tulevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    No ütleme siis märgid, et mitte pole vaid on integreerunud:
                    - John, lase vesi välja!
                    - See saar, see polegi saar. See on rohkem poolsaare moodi saar
                    -Ma arvasin esiteks, et need on Tamasseri rauad!
                    -Tere, rahahunnik! Luftita oma sajalisi, muidu löövad koid sisse!
                    -Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama!
                    -Kohe näha, et vanad sõbrad.

                    No kui keegi kasvõi need ära paneb ehk kontekstist aru saab,siis on selge märk, et tegu on eesti mehega.
                    Käi putsi, Paula
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Käi putsi, Paula
                      mv, sa viskasid burxi ära praegu v?

                      a pole kindel kas Gallacheri tsitaatidele enamus 20 aastasedki oskaks kõigile allika taha panna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Muus osas nõus, aga mõtlesin, et kuidas nimetada neid eestlasi, kes räägivad, et putin on lahe ja vähemalt ei luba pedesid ja moslemeid sisse ja ega see nõukaaeg nii hirmus ka polnud? Integreerunud, aga lihtsalt debiilikud?
                        Varro Vooglaidiks.
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Muus osas nõus, aga mõtlesin, et kuidas nimetada neid eestlasi, kes räägivad, et putin on lahe ja vähemalt ei luba pedesid ja moslemeid sisse ja ega see nõukaaeg nii hirmus ka polnud? Integreerunud, aga lihtsalt debiilikud?
                          Kui palju selliseid eestlasi on siis? Mingi protsent lolle leidub isegi juutide seas, miks meil siis ei või olla. Ka lamemaalaste pundis on eestlasi, kui on sünnijärgne kodanik, siis on meie enda debiilik ja integreerida ei saa ei sisse ja kahjuks ka välja mitte

                          Selle pedesektori jätan spetsialistidele analüüsida, aga moslemite osas... Eestis on neid äkki mingi 0.01%? Venemaal erinevatel andmetel kuskil 10% ja see protsent on selgelt kasvamas nii sündivuse kui sisserände arvelt. Putin siin küll mingi eeskuju islami sissetungi peatamisel ei ole. Kadõrovile antud vaba voli valitseda ja märatseda riigi rahade eest on väga paljudele venelastele valus teema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fc.
                            Kui sa minuga eesti keeles suhtled ja omi vaateid mulle peale ei suru.
                            Aga eestlane võib sulle omi vaateid peale suruda?
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Kui palju selliseid eestlasi on siis? Mingi protsent lolle leidub isegi juutide seas, miks meil siis ei või olla. Ka lamemaalaste pundis on eestlasi, kui on sünnijärgne kodanik, siis on meie enda debiilik ja integreerida ei saa ei sisse ja kahjuks ka välja mitte

                              Selle pedesektori jätan spetsialistidele analüüsida, aga moslemite osas... Eestis on neid äkki mingi 0.01%? Venemaal erinevatel andmetel kuskil 10% ja see protsent on selgelt kasvamas nii sündivuse kui sisserände arvelt. Putin siin küll mingi eeskuju islami sissetungi peatamisel ei ole. Kadõrovile antud vaba voli valitseda ja märatseda riigi rahade eest on väga paljudele venelastele valus teema.
                              Mine ja vaata EKRE sõprade klubi ja vaata nende toetusprotsenti. Selliseid "olen kõigega rahulolematu ja selles pole ma ise süüdi, vaid juudid, brüssel ja reptiilid"-tegelasi leiab kõikjalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Kui palju selliseid eestlasi on siis? Mingi protsent lolle leidub isegi juutide seas, miks meil siis ei või olla. Ka lamemaalaste pundis on eestlasi, kui on sünnijärgne kodanik, siis on meie enda debiilik ja integreerida ei saa ei sisse ja kahjuks ka välja mitte

                                Selle pedesektori jätan spetsialistidele analüüsida, aga moslemite osas... Eestis on neid äkki mingi 0.01%? Venemaal erinevatel andmetel kuskil 10% ja see protsent on selgelt kasvamas nii sündivuse kui sisserände arvelt. Putin siin küll mingi eeskuju islami sissetungi peatamisel ei ole. Kadõrovile antud vaba voli valitseda ja märatseda riigi rahade eest on väga paljudele venelastele valus teema.
                                Vene föderatsioon on siiski paljurahvuseline riik ja on paratamatu, et seal on ka moslemeid.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X