320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Mu vaenlase vaenlane on mu sõber" loogika. Torm on vaja kuidagi maha võtta.

    Kommentaar


      See on tegelikult huvitav käik. Suht kindel on see, et Rakvere EKRE pidi seda kooskõlastama põhi kollidega. Ja siit edasi lähebki põnevaks. Maailmavaated ja nii s.t. nende põhimõtted, mille otsas on karjutud viimased aastad, lendasid otse potist alla.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar



        laias plaanis Eesti poliitilises retoorikas ju ei midagi uut -

        aastakümneid riigis ja Tallinna linnas pidevas teravas vastasseisus olnud Ref ja Kesk tegid samal ajal Tartus jm rahulikult koostööd ja olid koalitsioonikaaslased
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Miks ühest Põlluaasa intervjuust on delfis 4 eraldi uudist? Iga päva (või paari) tagant uus..

          Kommentaar


            Henn Põlluaas täna kõnepuldis: "Tsiteerides Lennart Merit: "Ei saa mängida kabet, tehes vahepeal kabekäike.""

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Henn Põlluaas täna kõnepuldis: "Tsiteerides Lennart Merit: "Ei saa mängida kabet, tehes vahepeal kabekäike.""
              Tegelikult võib ka ühe vandenõu üles tõmmata, Põlluaasa kõne ETV eetrisse ei mahtunud

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Miks ühest Põlluaasa intervjuust on delfis 4 eraldi uudist? Iga päva (või paari) tagant uus..

                Täna delfi esilehel 3 uut uudist Põlluaasaga. Neist 1 mingi Kiisleri arvamus.

                Kas ma olen midagi maha maganud või miks see Põlluaas niipalju pilti saab viimased päevad? Täiesti aus küsimus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Täna delfi esilehel 3 uut uudist Põlluaasaga. Neist 1 mingi Kiisleri arvamus.

                  Kas ma olen midagi maha maganud või miks see Põlluaas niipalju pilti saab viimased päevad? Täiesti aus küsimus.
                  Riigikogu esimees tundub nagu õige inimene kellega juttu puhuda kui riigikogu kokku tuleb üle pika aja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Täna delfi esilehel 3 uut uudist Põlluaasaga. Neist 1 mingi Kiisleri arvamus.

                    Kas ma olen midagi maha maganud või miks see Põlluaas niipalju pilti saab viimased päevad? Täiesti aus küsimus.
                    Sest vanad trollid pole enam nii naljakad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mailis Reps
                      Ta tõi näite, et tulevikus võiks olla Eesti koolimajad mitte ainult isemajandavad, aga olla võimelised tootma elektrit ka teistele asutustele.
                      Koolid kinni, tuumajaamad asemele!

                      Kommentaar


                        Siit ka veel lugemist ja ka hea seletus, miks nii keskerakond oma Tallinna erakonnameediat, kui ka EKRE objektiivi ja uusi uudisi ülioluliseks peavad. https://www.independent.co.uk/indepe...-a9097246.html

                        Kommentaar


                          See Kaalepi ja Sinise Äratuse noorte teema 🤯

                          Kommentaar


                            Aina paremaks läheb. Urmas Simon peaprokuröriks. Tüübi ideed ja teadmised on reaalselt kuskil 80ndate ENSV aegsel tasemel. Järjekordne kinnitus, et EKREga purjetame kenasti ühe masendava perssekukkunud Ida-Euroopa riigi suunas. Juhtideks lühinägelikud kiilanevad vanamehed.

                            Kommentaar


                              Ei tahtnud kedagi sellega solvata, sestap kasutasin ka väljendit lühinägelikud, kuigi mingi stereotüüp EKRE pinnalt siiski tekib. Kiilanevate kesk- või vanemas eas meeste seas on ilmselgelt ka väga intelligentseid inimesi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X