320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Ja kui tõenäoline on, et WP ise jälgib seda kanalit. Ei usu mina juhustesse vähemalt , mitte poliitikas. Siin ei pea olema fakiir või mingi kindla erakondliku maailmavaatega, et taibata et seekord tuli hea kont mida järada. Sest ega ennem väga polnudki juu välja pakkuda midagi head kui räägiti meie riigi pekki keeratud mainest. Aga jah, huvitavad lükked siin selle müra taustal. Ja jätkuvalt paneb mind imestama kui oluline on meile tavakodanikele see USA presidendi valimine, ma ei saa aru miks ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      maanus... Mis sa arvad, kuidas üldse ükski teema Eestist jõuab välismeediasse? Ainult siis, kui Kaja Kallas neile kirjutab või?

      Kommentaar


        haha, reaalne irv. sõnavabadus piiramine lähtruka poolt - see ambaal pole arusaanud basic sõnavabaduse teemast, kus on ka sõnad ja on ka vastutus oma sõnade eest ja nüüd teeb nägu, et küll ajakirjanikud peavad õnnelikud olema, et mees on tööd pakkunud neile. sõnad on liigsed ja huvital kombel sama nartsissistlikud tunnused nagu vaimsel isal üle lombi.

        Kommentaar


          Vana munn ajas paska välja
          #sõnavabadus

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            maanus... Mis sa arvad, kuidas üldse ükski teema Eestist jõuab välismeediasse? Ainult siis, kui Kaja Kallas neile kirjutab või?
            Keegi ikka peab lekitama, kusjuures ega see väga vale ei olegi, sest millalgi saadakse nagunii jälile , aga nagu näha, saadakse nüüd ühest Helmest lahti, aga mis sellest opositsioonile kasu on? Kui nüüd Martingi end veidi tagasi tõmbub, siis polegi nagu midagi ette heita valitsusele, sest elu ei lähe mitte halvemini, kui mujal riikides.

            Ma olen kogu aeg arvanud, et EKRE ei taha mingi hinna eest ise valitsusest lahkuda ja nüüd siis ilmselt jõudis kohale, et sein on ees, peab sammu tagasi astuma.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Keegi ikka peab lekitama, kusjuures ega see väga vale ei olegi, sest millalgi saadakse nagunii jälile , aga nagu näha, saadakse nüüd ühest Helmest lahti, aga mis sellest opositsioonile kasu on? Kui nüüd Martingi end veidi tagasi tõmbub, siis polegi nagu midagi ette heita valitsusele, sest elu ei lähe mitte halvemini, kui mujal riikides.

              Ma olen kogu aeg arvanud, et EKRE ei taha mingi hinna eest ise valitsusest lahkuda ja nüüd siis ilmselt jõudis kohale, et sein on ees, peab sammu tagasi astuma.
              Mis kuradi lekitama? Igal ajakirjanikul on kümneid välisajakirjanikke sõprade seas FB-s. Ma tean ka suvalisi Balkani poliitjamasid, kuna sealsed ajakirjanikud kirjutavad sellest enda FB-seinal.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                maanus... Mis sa arvad, kuidas üldse ükski teema Eestist jõuab välismeediasse? Ainult siis, kui Kaja Kallas neile kirjutab või?
                Kas just Kaja Kallas aga kirjasõpru on juu igas erakonnas.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Absoluutselt jah! Sotsiaalmeedia, mehed, sedasi toimibki. Pluss, igasugu meediaagentuurid hoiavad erinevatel märksõnadel silma peal nagunii. Kas siis mõne riigistruktuuri või eraettevõtte tellimusel.

                  Kommentaar


                    Nüüd te hakkasite küll aiast ja aiaaugust rääkima.

                    Igatahes, kui inimesed enda egodest üle ei saa, siis varsti on Mart president ja... nutt ja hala.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Nüüd te hakkasite küll aiast ja aiaaugust rääkima.

                      Igatahes, kui inimesed enda egodest üle ei saa, siis varsti on Mart president ja... nutt ja hala.
                      Igasuguseid asju võib juhtuda, aga Mardist president, seda nüüd küll ei tule.

                      Kommentaar


                        Kuulan Vikerraadiost Mardi juttu, kõik võib ju tõsi olla, aga pole meie valitsuse asi seda niimoodi kommenteerida. Kui Trump siiski presidendina jätkab, siis võiks ju tagantjärele parastada, et mida ma ennustasin, aga hetkel oleks tulnud vait olla.

                        Kommentaar


                          Madison on ju tubli abipolitseinik ja omab teatud kogemust ka teiselt poolt rindejoont (see telefoni keiss) - EKRE mõistes oleks super siseminister kohe varnast võtta. Vana-Helme saaks asendusliikmena Euroopasse hea palga peale soroslasi tümitama minna.

                          Ainuke häda, et Madison oli ka seal saates ja ajas sama paska. Aga ehk annab keerutada kuidagi, et tol hetkel oli ta väheolulisel Euroopa Parlamendi liikme ametikohal ja edaspidi hakkab vastutstundlikuks riigimeheks.

                          Kommentaar


                            Pakuks Siim Pohlakut ja Mart läheks siis fraktsiooni juhtima. Madissoniga jätkuks sama oht, tema sobiks neile, kes praegust valitsust ei toeta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Kuulge kamoon, siin on küll game over. Ainuke on, kas lähed ise saba jalge vahel või laguneb ka valitsus.
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Kui solvatud on samasoolisi, arste, Soome ministreid, professoreid, ajakirjanikke, kaitseliitlasi, laulvas revolutsioonis osalejaid, teadlasi, vallandada on üritatud politseijuhti ja kaitseväe juhti nimetatakse ebakompetentseks, autistidele on öeldud, et ravige end terveks ja ärge proovige olla nii erilised, siis nüüd on piir käes, kui solvati mingit üle lombi mehikest?

                              Bitch please, valimised on 2023, sinna on aega.

                              Jüri Ratas on peaminister!
                              "Bitch, please."

                              Kommentaar


                                Ja osad siin rääkisid, et mis neist USA valimistest jälgida, ei muuda meil siin midagi....
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X