320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et läheb nii nagu ka mõned politoloogid ennustasid ja vabariiklased viskavad kaotanud Trumpi üle parda. Täitsa võimalik, et Trump jääb oma ristiretkel "valimispettuste" tuvastamiseks sisuliselt üksi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ma viitasin väljendile "erapooletu faktikontroll" - polnud pistmist Trumpi säutsudega.

      Kui kell on 11:59:00, siis täpselt minuti pärast on kell 12:00:00. Fakt. Pole vahet, kas kontrollija on ala-, üla- või erapooletu, mees või naine, must või valge jne.

      Eks see norimislaadne käitumine oli, kuid igast tilu-lilu juurde pookimine on... hollivuud. Ärme seda tee, eks?

      Lisamärkusena. Ma mingid kuud tagasi lugesin Trumpi säutse. Need olid nagu punk muusika - agressiivsed, sensatsiooni hõngulised ja suurt midagi aru ei saanud. Ma hästi ei teagi, mida seal üldse kontrollida on. Pigem on küll aga küsida selgitust, et mida ta/sa näiteks "sõida seenele, tõsiselt" silmas pidas(id)?
      Selline nullist sajani suhtumine, suhtlemine jne... inimesed võiks enda lapsemeelsust mitte unustada ning teinekord maailma kõige lihtsamat küsimust "millepärast" (miks) praktiseerida sheerida, keerida ja alles siis pasteerida.
      jäi mulje nagu sa väidaksid, et erapooletut faktikontrolli ei saa olla kuna see kes kontrollib ei ole erapooletu vaid pooldab trumpi/bidenit sinist/punast või mis iganes teemast hetkel jahumine on.

      Georgia on sinine... wow. aga jah, nüüd saab trump püüda vaid viiki ja see on ka tegelikult võimatu.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Head härrad, miks need valimised teile korda lähevad?

        Kas te olete kirglikud poliitikahuvilised või näete te emma-kumma valimisvõidus ka isiklikku elu muutvaid või nende muutusteni viivaid(näiteks läbi ühiskonna) protsesse?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          eks iga mees valib ise endale lipsu

          Kommentaar


            Viimastel päevadel selline tunne https://9gag.com/gag/azmyXGb
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Georgia on sinine... wow. aga jah, nüüd saab trump püüda vaid viiki ja see on ka tegelikult võimatu.
              Ma ei usu, et Simpsonid eksivad.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Head härrad, miks need valimised teile korda lähevad?

                Kas te olete kirglikud poliitikahuvilised või näete te emma-kumma valimisvõidus ka isiklikku elu muutvaid või nende muutusteni viivaid(näiteks läbi ühiskonna) protsesse?
                Mul on sama küsimus tekkinud.
                Aga samas väga huvitav on lugeda. Et nii jätkata!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  USA on päris korralik jõud maailmas ja ma ei näe põhjust miks ei võiks huvituda seal toimuvad klounaadist. Entertaining you.

                  Miks te Bundesligas vaatate, oskate saksa keelt we
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Naljakas riik. Üks detail. Pennsylvanias ei tunta sellist mõistet nagu eelhääletamine. Ükski jaoskond polnud enne valimispäeva avatud. See tähendab - sul oli kaks varianti. Kas koperdasid ise valimispäeval kohale või hääletasid postiga. Kui sa hääletasid postiga, olid kohalikud vabariiklased säädused nii seadnud, et valimisametnikel oli keelatud enne valimispäeva õhtut postihääli lugema hakata. Nii et nad hakkasid neid miljoneid hääli lugema kolmapäeva hommikul. Ja siis on veel teisipäevase postitempliga hääled, mis alles kohale jõuavad.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Sleepy Joe Biden on Ameerika president!

                      Kommentaar


                        Mingi info on jah. Aga samas bet365 laseb mu Trumpi panusel veel cash outida 10% panusest.

                        edit: Ühesõnaga kestab see trall ilmselt veel võibolla isegi paar nädalat, kui asi kohtusse läheb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          A äkki on need videod täis joga ja idiootsust? USA-s võid iga asja peale whistlebloweri leida, meil minnakse ju kasvõi Rannamajja, et kuulsaks saada.
                          Kes seda otsustab? Mis sai sõnavabadusest? Freedom of speech, means the free and public expression of opinions without censorship, interference and restraint by the government.

                          Whistlebloweri kuulsust Rannamaja kuulsusega vörreldeda on muidugi tase. Ühe puhul see pole üldsegi motivatsioon, teise puhul ainult see ongi. Lisaks need konkreetsed säutsud mis maha vöeti polnud mingi räuskav vanamees, vaid videod poll watcheritest kes filmisid olukorda valimisjaokskonnas ja selgitasid mis toimub seal.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Kes seda otsustab? Mis sai sõnavabadusest? Freedom of speech, means the free and public expression of opinions without censorship, interference and restraint by the government.

                            Whistlebloweri kuulsust Rannamaja kuulsusega vörreldeda on muidugi tase. Ühe puhul see pole üldsegi motivatsioon, teise puhul ainult see ongi. Lisaks need konkreetsed säutsud mis maha vöeti polnud mingi räuskav vanamees, vaid videod poll watcheritest kes filmisid olukorda valimisjaokskonnas ja selgitasid mis toimub seal.
                            Otsustavad tõendid? Kui ma rââgin, et mind röövis ufo, siis on see sõnavabadus, aga mitte tõde.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Mingi info on jah. Aga samas bet365 laseb mu Trumpi panusel veel cash outida 10% panusest.

                              edit: Ühesõnaga kestab see trall ilmselt veel võibolla isegi paar nädalat, kui asi kohtusse läheb?
                              President määratakse ametisse 20 vöi 22 Jaanuar. Kui presidenti pole vötta, siis USA kongressi esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi vötab üle
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Otsustavad tõendid? Kui ma rââgin, et mind röövis ufo, siis on see sõnavabadus, aga mitte tõde.
                                Töendid, millised? Hoopis need on töendid, kui on pildid inimestest jagamas Bideni flaiereid valimispäeval valimisjärjekorras, valimisjaokskonna töötajad kandmas Bideni maski, valimisjaoskonna aken kaetakse vineeriga et ka eemalt ei oleks midagi näha. Videod, kus demokraadid ei luba poll watchereid ligi. Sellise materjali censorshipi alla panemine näitab et ollakse biased, mille vastu sa möni aeg tagasi vaidlesid, et ei olda biased.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X