320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Seinale asju selgeks ei tee.
    Ilmud aasta lõpupoole jälle välja, et aasta idioodi tiitlit keegi teine ära ei võtaks?

    Kommentaar


      Iga teine Eesti kodanik eelistaks näha USA presidendivalimiste võitjana demokraat Joe Bidenit ja iga viies vabariiklast Donald Trumpi, selgus ERR-i uudistetoimetuse tellitud Norstati üle-eestilisest küsitlusest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Ilmud aasta lõpupoole jälle välja, et aasta idioodi tiitlit keegi teine ära ei võtaks?
        Arvad, et kaala muudab oma arvamust või trollimist kui keegi argumenteerib normaalselt?

        Kommentaar


          palju meil ekre toetajaid oli? päris hea võrdluse saaks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            palju meil ekre toetajaid oli? päris hea võrdluse saaks.
            EKRE valijad näeksid järgmise USA presidendina Donald Trumpi, ülejäänud erakondade valijaskonnas on eelistatuim Joe Biden. Keskerakonna valijate seas on Bideni edu Trumpi ees siiski üsna napp.

            Kommentaar


              aga palju meil venelasi oli?

              Vene rahvusest vastajate esimene eelistus on aga Trump 26 protsendiga, Bidenit toetab neist vaid 22 protsenti.
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                aga palju meil venelasi oli?
                See "vaid" on muidugi vajalik
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  aga palju meil venelasi oli?
                  52% Putinit 🤪

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    See "vaid" on muidugi vajalik
                    Miks ta siis ei ole vajalik? See rõhutab, et keskmise Eestimaalasega võrreldes on suur erinevus.

                    Kommentaar


                      Vaatan Välisilma kordust. Muidu valimiste kajastus on nagu on, igav aga vähemalt midagi on üritatud. Tuleb mingi lõik BLM protestijatega, need kirjeldavad miks nad politsei peale närvi läksid, sest politsei ''rushis'' neid. Tõlge on, et politsei kiirustas protestijaid. No johhaidii, selline tase siis.

                      Kommentaar


                        Reaalselt palju siin foorumis on neid , kelle käest need agentuurid iga nädalaselt arvamust küsivad ?
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Ilmud aasta lõpupoole jälle välja, et aasta idioodi tiitlit keegi teine ära ei võtaks?
                          Annan ka hääle.
                          Kuigi jagan suures osas maailma vaadet härraga.
                          Aga see on väga vale viis kuidas linnupoja oma seisukohti jagab. Kahju on kõvasti suurem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            Reaalselt palju siin foorumis on neid , kelle käest need agentuurid iga nädalaselt arvamust küsivad ?
                            Minu käest pole kunagi mitte keegi mitte midagi küsinud. Kuidas see üldse toimib? Helistatakse? Siis on muidugi ka arusaadav, ma lihtsalt ei võta põhimõtteliselt ühtegi minu jaoks tundmatut numbrit vastu.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Minu käest pole kunagi mitte keegi mitte midagi küsinud. Kuidas see üldse toimib? Helistatakse? Siis on muidugi ka arusaadav, ma lihtsalt ei võta põhimõtteliselt ühtegi minu jaoks tundmatut numbrit vastu.
                              Ma olen mingis Kantar Emori listis ja täidan aegajalt neid küsimustikke (veebis). Mõnikord küsitakse poliitiliste eelistuste kohta ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Ma olen mingis Kantar Emori listis ja täidan aegajalt neid küsimustikke (veebis). Mõnikord küsitakse poliitiliste eelistuste kohta ka.
                                Minu käest küsitakse ka. Norstatist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X