320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Aga sellest kuidas see sinna jöudis sa vist aru ei saa
    Ehk siis... Kui minister Mihhail Korb Läänemaal inimestele ütles, et ta pole NATO liikmelisuse poolt, siis tegelt täiesti tiptop lause, aga süüdi on kuradi Lääne Elu, kes kohal oli ja teema üles võttis? Pigem pidanuks mahavaikima, sest mida see ühe või paari ministri arvamus ikka loeb? Peaasi, et välisminister tahab NATOs olla. Või selgita lahti, kuidas Korbi puhul siis õige teguviis olnuks?

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      kuulge milline see USA vaba meedia on millest Helmed siin räägivad? huvitav oleks ka silm peale visata

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Ehk siis... Kui minister Mihhail Korb Läänemaal inimestele ütles, et ta pole NATO liikmelisuse poolt, siis tegelt täiesti tiptop lause, aga süüdi on kuradi Lääne Elu, kes kohal oli ja teema üles võttis? Pigem pidanuks mahavaikima, sest mida see ühe ministri arvamus ikka loeb? Peaasi, et välisminisiter tahab NATOs olla. Või selgita lahti, kuidas Korbi puhul siis õige teguviis olnuks?
        Kui President ja peaminister kiidavad päev varem NATO liikmelisuse heaks, siis ma eeldan, et kui ajaleht teeb poolt/vastu uudise vöetakse ka nende avaldusi seal arvesse
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui WP poleks kirjutanud, siis oleks igati okei avaldus olnud?
          Mida sa ajad? Ma ju ütlesin, et paska ajas seal raadios. Ma saan ka sellest aru, et siseminister on luubi all, eriti arvestades tema väljaütlemisi üldiselt. Aga kui meil on uudis "maailmaliidrid kes ei ole Bideni önnitlenud" ja seal ei ole arvestatud meie presidendi ja peaministri önnitlusi, siis ma näen siin kohta kus keegi vöiks paranduse teha vöi mingi vihje saata
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            See kõik meenutab veits mingit maffia-saagat, kus ühe pere mingi must notsu ütleb/teeb midagi halvasti ja siis on kõik korraga perses - mehed 100-ks aastaks madratsitel, keegi omavahel ei räägi, ainult notitakse jne.

            Et nuh, kui riikide vahelised suhted on nõnna ahtakesed, siis me oleme tõesti perses ja mida kuradit eelmine põlvkond tegi?
            Kui siseminister ajab järjepidevalt sellist iba välja, siis on suures plaanis kaks võimalust:
            a) ta on ebastabiilne ja tal on mingid probleemid; või
            b) ta seab oma valimispropaganda riigi huvidest totaalselt ettepoole.

            Mõlemad on halvad variandid ning mõlemal juhul ei sobi selline isik ministriametisse. Ministriamet eeldab usaldust, ning seda mitte ainult oma rahva, aga ka lähimate liitlaste vaatest. Kui ministril puudub filter ning tema käitumine on totaalselt ettearvamatu ja labane, siis seda usaldust ju ei saagi kunagi olema?

            Tavaolukorras, normaalsetes tingimustes oleks Helme pidanud juba väga ammu kaabu nagisse riputama, aga meil on pantvangivalitsus. See ei ole see olukord, kus süütu notsuke "ütleb/teeb esimest korda midagi halvasti" ning "kõik korraga on järsku p*rses".
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Kaala, cmoon nüüd!
              Kui nii pöörast ja hulumeelset pläma ajab nii märkimisväärne inimene nagu mingi riigi siseminister, siis on sellel uudisväärtus. Olgu või see riik nii väike kui Eesti.

              Tuleta meelde, küllap oled ka sa varemgi näinud naljakate või hullumeelsete väljaütlemistega riigiisade kohta uudiseid
              Köik õige, zaz. Ma pöörasin tähelepanu sellele et eeldasin Presidendi ja peaministri avaldust ka seal uudises näha, sest need olid positiivsed

              Aga sind önnitlen hommikuses uudises
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Huvitav kodune ülesanne, mitut EU või muude liitlaste siseministrit suudad peast nime ja nägupidi nimetada. Mina suudan 4, suure pingutusega ehk veel ühe või kaks nuputaks välja.
                Impressive. Siiralt. See näitab, et sa tunned poliitikat ja teeb arutelu huvitavaks. Ma ütleks vastu nii, et kui keegi siseminister ütleb meie riigi kohta sitasti ja veel Baltikumi naabrite kohta, et nende peaminister on ka bussijuhist saanud peaministriks, siis ilmselt teaks küll. Näiteks võib tuua Kreeka rahandusminstri, kes oli omal ajal suur staar.
                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Aga miks ei jõudnud sinna top 5 väljaannetesse sarnane lahmimine Trumpi suunas, teema oli ju täpselt sama. Julgeolekugarant ja väikesed tigedad idaeurooplased plõksimas.
                Palun tuleta meelde, kes oleks öelnud, et eelmised valimised olid pettus ja et Trump on korruptant. Või üldse midagi sarnast. Mul võib mälu lühike olla, aga ma ei mäleta, et meil oleks üldse väga sõnakaid minstreid olnud eelmistes valitsusted peale Ligi, kes ka rohkem sisse poole suunas oma jauru. Lihtsalt oleks tore meelde tuletada.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                  See ei ole see olukord, kus süütu notsuke "ütleb/teeb esimest korda midagi halvasti" ning "kõik korraga on järsku p*rses".
                  See olukorra kirjeldus, kus kohast antud fraas sul võetud, oli ju üsna selgelt kirjalik liialdus.
                  Kirjeldamaks loodud, manatud olukorda... a la, nüüd läheb 20-nd aastat aega, et suhted normaliseeruks jne. Millepärast hirmutada? Mõelda välja, ette probleeme?
                  Okei, ma tean küll, millepärast ja see on häiriv.

                  See, et mõned on erivajadustega, ei ole probleem.

                  E: Kui üldse midagi probleemi alla kvalifitseerub, siis see, et ei tegeleta nende ja teiste (ennekõike ühiskondlike) vajaduste (välja) selgitamisega.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    @Kaala, su suurim mure on ka murtud:

                    Kommentaar


                      Pikk lõim (klikkige lahti) hommikukohvi kõrvale kogu sellest "pettuse" saagast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Pikk lõim (klikkige lahti) hommikukohvi kõrvale kogu sellest "pettuse" saagast.

                        Kaju jagatud lõim oli parem. Ma ei oska Twitterit linkida.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                          Kaju jagatud lõim oli parem. Ma ei oska Twitterit linkida.
                          Sama lõim ongi Tuleb eraldi aknas avada säuts, siis näeb kogu lõimu. Need ainult kaks esimest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Sama lõim ongi Tuleb eraldi aknas avada säuts, siis näeb kogu lõimu. Need ainult kaks esimest.
                            Ei, ei. Ajasin sassi, ta minu mõeldud lõime ei jaganud. Tegemist oli detailse vaatega, kaasus per kaasus, Trumpi juriidiliste ja mitte nii juriidiliste väidete osas.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              https://uueduudised.ee/arvamus/kuida...el-momentidel/ imelist lugemist.

                              Kommentaar


                                oleme valmis?
                                Oleme valmis, kui president Donald Trumpist saab sisuliselt kõikide maailma rahvuslaste ja konservatiivide ülemjuhataja. Komandör.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X