320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Eelnõus kõik kenasti selgitatud.

    Muidugi on igasuguste täiendavate piirangute sätestamine maitse asi - mõne jaoks vajalik, teiste jaoks mitte. Mina ei näe, et mu inimõigusi rikutud on, kui Raekoja platsil "Juudid ahju" karjuda ei saa.
    Täpsemalt pole seal midagi selgitatud. Soomes on hetkel käsil 3 keissi poliitikute suhtes, et kas oli see säuts twitteris 5a. tagasi oli piisav, et parlamendist minema saata v mitte. Arvestades, et reformikad selle praegu käsile vötsid ja kui hägune on teema, siis ei ole raske siin arvata mida siin saavutada püütakse.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
      Kriminaalmenetluses mõistab lõplikult õigust ikkagi kohus. Kui kohtusüsteemi erapooletusse ei usu, siis on muidugi suuremaid probleeme.
      "In October and November 2009, Mrs S. held two seminars entitled “Basic Information on Islam”, in which she discussed the marriage between the Islamic prophet Muhammad and a six-year old girl, Aisha, which was consummated when she was nine. Inter alia, the applicant stated that Muhammad “liked to do it with children” and “… A 56-year-old and a six-year-old? … What do we call it, if it is not paedophilia?”.

      On 15 February 2011, the Vienna Regional Criminal Court found that these statements implied that Muhammad had had paedophilic tendencies, and convicted Mrs S. for disparaging religious doctrines. She was ordered to pay a fine of 480 euros and the costs of the proceedings. Mrs S. appealed but the Vienna Court of Appeal upheld the decision in December 2011, confirming in essence the lower court’s findings."

      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Muljetavaldav populaarsuse kasv Eesti 200 poolt. Näitab selgelt, et rahvas otsib endiselt uusi tuuli stagneerunud Refi ja sotside ning lõpuks valitsema pääsenud ent pettumusi tekitava Keski+ekre vahel.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Erakondade reitingud: Eesti 200 tõus jätkub

          Kommentaar


            Ilmselt järgmine kord Eesti 200 RK saab.
            Seda, et nad 18% häältest saavad, ma ei usu. Neil lihtsalt ei ole piisavalt tuntud nimesid/ nägusid. Keskmine valija tahab valida ikka inimest kelle näo ja nime kokku viib.
            Pakun, et 7-8 kohta maksimum.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ilmselt järgmine kord Eesti 200 RK saab.
              Seda, et nad 18% häältest saavad, ma ei usu. Neil lihtsalt ei ole piisavalt tuntud nimesid/ nägusid. Keskmine valija tahab valida ikka inimest kelle näo ja nime kokku viib.
              Pakun, et 7-8 kohta maksimum.
              Hea on eksperti kuulata...mis sa ootad?oled ju tuttava näoga ja nimega

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Tänud, et võtsid aega vastata.
                Ilmselt ongi arukam targemate arvamust oodata ja alles siis enda seisukoht kujundada juba oluliselt rohkem informeeritumana.
                Ma lihtsalt ütlen siis ka (st küsiti meediast, ma tark ei ole), et ma olen suhteliselt jäigalt selle vastu (kaala poolt!). Argumendid on mul ehk küll teised, kuid kellaaeg on hiline.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Muljetavaldav populaarsuse kasv Eesti 200 poolt. Näitab selgelt, et rahvas otsib endiselt uusi tuuli stagneerunud Refi ja sotside ning lõpuks valitsema pääsenud ent pettumusi tekitava Keski+ekre vahel.
                  Meil läheb hästi jah, paljude asjade kokkulangevus:
                  a) valituse võimetus teha midagi muud peale skandaalide loomise viimased 2 kuud
                  b) opositsiooni võimetus midagi selle vastu teha
                  c) konkreetne ja selge kommunikatsioon teemadest, mis on olulised.

                  Tundub et hetkesituatsioonis on pettunuid isegi erakondades endis, nt meil on ilma igasuguse kampaaniata see kuu ligemale 80 uut liitumistaotlust, palju ka reformi ja isamaaga seotud inimesi. Järgmine aasta saab olema huvitav, esiteks see rahvahääletus, teiseks presidendivalimised ja siis muidugi kohalikud. Kõlakad räägivad, et presidendivalimistel on suur tõenäosus, et reform ja kesk upitavad Ratase presidendiks ja siis lepivad kokku ühise valitsemise riigis ja pealinnas, kus riigipea koht ühel ja linnapea koht teisel. Eks ole näha kuidas asjad kujunevad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ma lihtsalt ütlen siis ka (st küsiti meediast, ma tark ei ole), et ma olen suhteliselt jäigalt selle vastu (kaala poolt!). Argumendid on mul ehk küll teised, kuid kellaaeg on hiline.
                    Hea teada ja sellega pole vast kiiret, seega viska julgelt oma nägemus/argumendid siia ka ülesse kui mahti saad või aega leiad.

                    Kommentaar


                      E200 puhul on kõik minust mööda läinud. Pärast valimistralli on nagu tühi maa. Ilmselt siis liigub info muudes kanalites nagu tiktok ja insta vms, mis minu menüüsse ei kuulu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        E200 puhul on kõik minust mööda läinud. Pärast valimistralli on nagu tühi maa. Ilmselt siis liigub info muudes kanalites nagu tiktok ja insta vms, mis minu menüüsse ei kuulu.
                        Ekret ja KE-d võiks suure tõenäosusega leida mahajataha portaalis

                        Kommentaar


                          E200 programm on üsna ok. Kuigi noh vara veel

                          Kommentaar


                            Annan oma protestihääle E200le. Millal hääletada saab?

                            Kommentaar


                              Ma ikka ootaks ära ennem kui debatid tulema hakkavad. Siin kirjutaja on elujooksul nii mõndagi erakonda valinud just sellepärast, et protest olemas olnud koalitsiooni stagnatsiooni pärast. Aga 200 puhul natuke häirib seal tooni andvate "ärakaranute" nimed, kes ka praegu Kallase kõrval esile pürgivad.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                E200 trügib kuhugi sotside, oravate, keskis olevate tulevaste sotside ja endise IRLi nö liberaalsema tiiva vahele. Ühe tsükli võibolla teevad protesti- ja projektiparteina tulemust, aga väga kitsaks läheb seal sektoris. EKRE ja Isamaa saavad varsti (kui vanad sõbrad Reform ja Kesk jälle teineteist leiavad) opositsioonis olles suurema vaevata oma sektorit hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X