320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul selline tunne et igasuguste valimiste ja referendumitega hakkame veel kõva showd saama ekrelaste poolt. igasugune nende jaoks negatiivne tulemus on valimispettus, kõik uudised v.a. objektiiv ja uued uudised esitused on fake news jne.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Panen need Putini kasulikud idioodid siis kirja ka, allkirjad ja puha. Ants Laaneots saab muidugi eriauhinna, vanad kamraadid Kaitseliidust on kindlasti uhked. Töeline julgeoleku ekspert. KAPO ei peaks juba sellist asja uurima?
      Lisatud failid
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Laaneotsa kommentaar: just a prank, bro!

        Sittusid oma nime igaveseks täis, palju õnne.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Veel hullem on see, et me otsustasime pensionisüsteemi reformida erakonna järgi, keda valis 11,midagi% valimisõiguslikke kodanikke.
          Mulle see pensionireformimine meeldib järjest rohkem.
          Kavatsen ise seda raha investeerima hakata ja kindlasti olen rohkem plussis, kui pankadel lastes seda investeerida. Kordades rohkem isegi, julgen väita. Aga 20 aasta pärast olen kindlasti targem.
          Loodetavasti järgmine koalitsioon siin midagi uuesti tagasi muutma ei hakka.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Mulle see pensionireformimine meeldib järjest rohkem.
            Kavatsen ise seda raha investeerima hakata ja kindlasti olen rohkem plussis, kui pankadel lastes seda investeerida. Kordades rohkem isegi, julgen väita. Aga 20 aasta pärast olen kindlasti targem.
            Loodetavasti järgmine koalitsioon siin midagi uuesti tagasi muutma ei hakka.
            Mulle isiklikult ka praegu meeldib. Aga tõenäoline on, et 30 aasta pärast Eesti vaatevinklist ei meeldi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              mul selline tunne et igasuguste valimiste ja referendumitega hakkame veel kõva showd saama ekrelaste poolt. igasugune nende jaoks negatiivne tulemus on valimispettus, kõik uudised v.a. objektiiv ja uued uudised esitused on fake news jne.
              Siin ma tooksin välja kvalitatiivsenerinevuse Objektiivi ja Uute Uudiste vahel. Viimane on EKRE häälekandja ja neilt on korduvalt ka parajaid eksimusi sisse tulnud.
              Objektiiv on erakondadest sõltumatu, aga maailmavaateline, mida nad ka ise tunnistavad ja nende kiituseks võib öelda, et nad kutsuvad üles ka peavoolumeedia väljaandeid, eelkõige Delfiga seotud Ekspress Meediat, tunnistama, et nemadki pole maailmavaateliselt neutraalsed, ehkki nad ennast nõnda reklaamivad. Piisab vaid sellest, kui jälgida BLM ja viimati kapitooliumi rünnanute kajastuse meelsuse erinevust...

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Mulle isiklikult ka praegu meeldib. Aga tõenäoline on, et 30 aasta pärast Eesti vaatevinklist ei meeldi.
                Meie poole pöördub ka juba inimesi, kelle arusaam teemast on umbes selline "Miks pole kuskil hoiatatud, et kui ma võtan enda II samba ja 4000 eurot välja, siis pean ma tulumaksu maksma ilgel hulgal, kuna praegu saan ma ainult miinimumpalka ja siis ma ei pea tulumaksu maksma!"

                Ses osas, et sellisele tüübile peaks ütlema, et ole nüüd mõistlik ja ära hakka ise ühtegi investeerimis-, rahandus- ega muud otsust tegema...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Siin ma tooksin välja kvalitatiivsenerinevuse Objektiivi ja Uute Uudiste vahel. Viimane on EKRE häälekandja ja neilt on korduvalt ka parajaid eksimusi sisse tulnud.
                  Objektiiv on erakondadest sõltumatu, aga maailmavaateline, mida nad ka ise tunnistavad ja nende kiituseks võib öelda, et nad kutsuvad üles ka peavoolumeedia väljaandeid, eelkõige Delfiga seotud Ekspress Meediat, tunnistama, et nemadki pole maailmavaateliselt neutraalsed, ehkki nad ennast nõnda reklaamivad. Piisab vaid sellest, kui jälgida BLM ja viimati kapitooliumi rünnanute kajastuse meelsuse erinevust...
                  sa usud et ekrelane, kes peavoolumeediat ei jälgi põhimõtteliselt, ei usu alternatiivmeediat kinnisilmi? ma olen nõus, et igasugu meediat tasub jälgida teatava kriitilisusega
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Meie poole pöördub ka juba inimesi, kelle arusaam teemast on umbes selline "Miks pole kuskil hoiatatud, et kui ma võtan enda II samba ja 4000 eurot välja, siis pean ma tulumaksu maksma ilgel hulgal, kuna praegu saan ma ainult miinimumpalka ja siis ma ei pea tulumaksu maksma!"

                    Ses osas, et sellisele tüübile peaks ütlema, et ole nüüd mõistlik ja ära hakka ise ühtegi investeerimis-, rahandus- ega muud otsust tegema...
                    No selle teema debati ajal (kuigi mingit debatti polnud, IRL otsustas selle ära teha ja see tehti, kuna siis saab ju Reformile ära panna) suust vahutavalt üritati tõestada, et inimene on loomult mõistlik.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      sa usud et ekrelane, kes peavoolumeediat ei jälgi põhimõtteliselt, ei usu alternatiivmeediat kinnisilmi? ma olen nõus, et igasugu meediat tasub jälgida teatava kriitilisusega

                      kas keegi teab kedagi kes teab kedagi kes ÜLDSE peavoolumeediat ei tarbi? Mina ei tea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Meie poole pöördub ka juba inimesi, kelle arusaam teemast on umbes selline "Miks pole kuskil hoiatatud, et kui ma võtan enda II samba ja 4000 eurot välja, siis pean ma tulumaksu maksma ilgel hulgal, kuna praegu saan ma ainult miinimumpalka ja siis ma ei pea tulumaksu maksma!"

                        Ses osas, et sellisele tüübile peaks ütlema, et ole nüüd mõistlik ja ära hakka ise ühtegi investeerimis-, rahandus- ega muud otsust tegema...
                        neil on samas võimalus oma avaldus tühistada hiljemalt 31.juuli.

                        üldiselt võib öelda, et 2.sammas on mõtet lõpetada madalapalgalistel(neil lihtsalt ei kogune arvestatavat summat pensioniks, see mõnikümmend eurot igakuise maksena pensionilisana nende olukorda ei paranda) ja investeerimises väga kodus olevatel(kes siis suudaks omale parema tootluse tekitada kui fondihaldurid, kuigi ega see väga kerge olema ei saa, aga kes igapäevaselt sellega tegeleb sellel kindlasti võimalus)
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          EKREle tuleks politsei kutsuda?
                          Küsimus on - kes või mis n.ö politsei on?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Küsimus on - kes või mis n.ö politsei on?
                            Ehk siis su esialgne analoog oli ebapädev ja mõttetu?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              eriline lollus on veel see, et kogu Eesti tantsib erakonna pilli järgi, keda valis 17.8% valimisõiguslikke kodanikke.
                              Hakkame kõik siis laamendama?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                neil on samas võimalus oma avaldus tühistada hiljemalt 31.juuli.

                                üldiselt võib öelda, et 2.sammas on mõtet lõpetada madalapalgalistel(neil lihtsalt ei kogune arvestatavat summat pensioniks, see mõnikümmend eurot igakuise maksena pensionilisana nende olukorda ei paranda) ja investeerimises väga kodus olevatel(kes siis suudaks omale parema tootluse tekitada kui fondihaldurid, kuigi ega see väga kerge olema ei saa, aga kes igapäevaselt sellega tegeleb sellel kindlasti võimalus)
                                Mine palun vaata eesti pankade 2 sammaste fondide tootlust läbi ajaloo.
                                Siis mine vaata suvaliste Ameerika fondide tootlust samal ajal.
                                Julgen väita, et Eesti pankadest parema tulemuse saamiseks ei pea olema inimene, kes investeerimisega igapäevaselt tegeleb. Piisab sellest, kui võtad aja, teed asjad omale selgeks ning proovid.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X