320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jürgen?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Jürgen?
      Wuu2?

      Kommentaar


        Trump vist on loobunud mõtetest, et teda tagasi valitakse.

        Kommentaar


          Vaatasin täna varahommikul seda debatti ja Trump jäi igatahes peale minu arvates. Ma ei saa aru, mida need meedia spetsialistid karjuvad, et Biden võitis debati jne...
          Trump domineeris debatti ja ei lasnud ennast attackida, nagu eelmiste valimiste eel debattidel.

          Kommentaar


            Selles debatis võitjaid küll polnud. Isegi Eesti poliitkultuur pole veel nii madalale langenud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Vaatasin täna varahommikul seda debatti ja Trump jäi igatahes peale minu arvates. Ma ei saa aru, mida need meedia spetsialistid karjuvad, et Biden võitis debati jne...
              Trump domineeris debatti ja ei lasnud ennast attackida, nagu eelmiste valimiste eel debattidel.
              Kui domineerimise all pead silmas, et segas kõigile ja kõigele vahele, siis tõesti domineeris.

              Kommentaar


                And that's what matters, folks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  And that's what matters, folks.
                  Ei. Veelkord ei. See pole ammu enam mingi võistlus, vaid oma baasile esinemine.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mis ma siis ütlesin?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                      Kui domineerimise all pead silmas, et segas kõigile ja kõigele vahele, siis tõesti domineeris.
                      Samamoodi üritas sleepy Joe Trumpile vahele segada.
                      Soovitan vaadata järele Clintoni ja Trumpi nelja aasta tagust debatti ja ehk mõistad, miks Trump seekord niimodi siis käitus.

                      Kommentaar


                        Mitte vahele segada, vaid oma kõnekorda tagasi saada. Aga eks see Trumpiga debateerimine ongi nagu tuviga male mängimine. Ajab nupud ümber, situb laua täis ja siis läheb seletama oma parvele kuidas ta võitis. See analoog sobib eriti hästi, kuna Trump on ju kuulus saripüksisittuja, mähkmed koguaeg jalas. Ei saa ikka tagajärgedeta 40 aastat koksi teha.

                        See ka, et president saab lihtsalt minna ja võtta "executive time" omaette, et hüüdnimesid välja mõelda. Ja siis parv lendab papagoidena järgi seda korrutamas, nagu "sleepy joe" oleks aasta geniaalseim solvang. Aga noh kui sleepy, siis ma pigem võtaks juhirooli mehe, kes autoroolis tukkuma kipub jääma, selle asemel, kes meelega vastu igat puud üritab sõita.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          See ka, et president saab lihtsalt minna ja võtta "executive time" omaette, et hüüdnimesid välja mõelda. Ja siis parv lendab papagoidena järgi seda korrutamas, nagu "sleepy joe" oleks aasta geniaalseim solvang. Aga noh kui sleepy, siis ma pigem võtaks juhirooli mehe, kes autoroolis tukkuma kipub jääma, selle asemel, kes meelega vastu igat puud üritab sõita.
                          Oled kursis ka, miks talle selline hüüdnimi on pandud? Tüüp on nii vana juba, et igakord kui ta suu lahti teeb, jookseb aju kokku ja hakkab mingit möla ajama või paneb faktidega puusse. Imo selline inimene ei sobi presidendiks.
                          Isiklikul tasemel pooldan ise Trumpi, sellepärast et ma tegelen aktsiatega ja Trump on ennast juba tõestanud, et suudab majandust üleval hoida.
                          Soovitan üleüldse lugeda USA omi uudiseid, mitte meie delfi propagandat, kellel pole halli aimugi, mis tegelikult USAs toimub.
                          Nõus olen sellega, et mõlemad valikud on tegelikult kohutavad.

                          Kommentaar


                            Trump noor mees muidugi, tervis ka korras, sest hoiab tuuleveskitest eemale, et mitte vähki saada ja möla ei jõua ajada, kuna vabal ajal käib Soomes metsi rehitsemas.

                            Dishwashers -- we did the dishwasher, right? You press it -- remember the dishwasher, you'd press it, boom, there'd be like an explosion, five minutes later you open it up, the steam pours out, the dishes. Now, you press it 12 times. Women tell me. Again, you know, they give you four drops of water. And they're in places where there's so much water, they don't know what to do with it. So we just came out with a reg on dishwashers -- we're going back to you. By the way, by the time they press it 10 times, you spend more on water -- and electric! Don't forget. The whole thing is worse because you're spending all that money on electric. So we're bringing back standards that are great.
                            Last edited by rahvaspordipäev; 01.10.20, 12:55. Põhjus: women tell me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Samamoodi üritas sleepy Joe Trumpile vahele segada.
                              Soovitan vaadata järele Clintoni ja Trumpi nelja aasta tagust debatti ja ehk mõistad, miks Trump seekord niimodi siis käitus.
                              Trump käitus nii, sest ta jääb klassikalises väitluses ka gümnasistile alla. Mina isiklikult igasuguste poliitikultuuriliste piiride ületamist kindlasti debati võiduks ei loe, aga eks selline käitumine iseloomustab ju kogu Trumpi ametiaega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                                Trump käitus nii, sest ta jääb klassikalises väitluses ka gümnasistile alla. Mina isiklikult igasuguste poliitikultuuriliste piiride ületamist kindlasti debati võiduks ei loe, aga eks selline käitumine iseloomustab ju kogu Trumpi ametiaega.
                                Welcome to America!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X