320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga eks sa tead paremini.
    Pole nöus - sina tead paremini
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Larabla - Julgeksid oma ülikoolis selliste väidetega arutelus oponeerida?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Kaala, mul tekkis kaks küsimust:

        1) Mitmes meediaväljaandes sa töötanud oled?
        2) Mitmes UK/USA tippülikoolis sa käinud oled?

        Või paned niisama puusalt?

        aga mitu korda sa neeger oled olnud?

        Kommentaar


          kes on pettunud ekres, siis saate vist uued issid endale.

          http://xn--pliseestlased-3lb.ee/seis...4MZVpsUd3ODOqY

          Kommentaar


            Boogaloo poisid tahavad BMLi ja Antifaga mõõgad kokku panna

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Mõistan küll - muidu ma küsiksin, mida sa silmas pead, eks? Tundub olema üsna alahinnatud ja lihtne küsimus siin ilmas, milleta järeldustesse hüpata on ju tobe, ent laialdaselt levinud.
              Kõik pole nii andekad ja ideaalsed kui sina. Jääb üle ainult kadestada...

              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Paremäärmuslaste süü, et abielu on mehe ja naise vahel, kliima muutub, keskkond saastub ja üldse toimub suur süstemaatiline rassism, mis on köik valge mehe (paremäärmuslane, ilmselgelt) süü?
              Mmm, ma usun, et vasakäärmuslase silmis ilmselt osaliselt küll jah. Aga see ei ole point. Point on see, et poliitiline vastandumine on sama vana kui poliitika ise ja parem-vasak vastandumine on samuti palju vanem kui abieluõigus või kliimapoliitika murekohad.

              Ehk, sa ise ütlesid, "üks äärmus tekitab teist" - mis siis seda "esialgset" vasakäärmuslust tekitas, mille vastukaaluks paremäärmuslus tekkis? Või tekkis lambist/paugust/ootamatult/põhjendamatult vasakäärmuslus, mille ohjes hoidmiseks mobiliseerusid parempoolsed massid?

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Larabla - Julgeksid oma ülikoolis selliste väidetega arutelus oponeerida?
                Ma ei näe, et ükski sinu mainitud väide peale selle, et rassismi pole olemas(Ma natuke parafraseerisin. Kui sa väga teisiti mõtlesid, siis anna teada.), mingeid probleeme tekitaks. Sellele taara taaskasutuse väitele vist kirjutaks enamik inglasi alla ka. Sest, noh, UKs pole endiselt pandipakendi süsteemi. Muidugi kui su väited faktiliselt valed on(ma kõikide kohta peast ei ta ja üle kontrollima ei viitsi hakata), siis küllap vaieldaks sulle vastu ka.

                Üldiselt teed sa pidevalt nii ülikoolide kui (peavoolu)meedia osas selle vea, et eeldad justkui kõikidel üliõpilastel/õppejõududel/ajakirjanikel oleks sarnased poliitilised vaated. Sinna lisaks tundud sa miskipärast eeldavat, et inimeste kogu elu keerleb nende poliitiliste vaadete ümber. Mitte kumbki eeldus ei vasta tõele. Ausalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  "Küsimustega tegelemine" on küll väga leebelt öeldud, kui sulle ainult ühte koolis ja meedias korrutatatakse ja köik kes üritavad vastupidist väita, saavad kohe halvustava sildi külge

                  Proovi möne US vöi UK tipp ülikooli campuses/ringkonnas väita, et nt Obama toetas ju ka traditsioonilist abielu 10a tagasi, kliima muutub nagunii ka ilma inimese tegevuseta, liike tekib juurde rohkem kui neid sureb, poest Goij marjade ostmine vöi paberkoti kasutamine on tegelikult keskonnale kahjulik ja taara taaskasutus nöuab ka kokkuvöttes rohkem energiat kui sealt tagasi tuleb ja ükski number ei näita tegelikult süstemaatilist rassismi, mis väidetavalt köik valge mehe kasuks.
                  Mis kliimasse puutub, siis tee endale kõigepealt selgeks, mida tähendab mõiste geoloogiline ajaskaala. Siis hakkab ehk kohale jõudma, miks inimese rolli pisendamine kliimamuutustes on selline lameda Maa teooria tasemel usufanaatiku möla. Vihjeks niipalju, et võtmesõna on muutuste kiirus. Lisaks ei toimi kliimamuutused isoleerituna muudest fundamentaalse mõjuga keskkonnaprobleemidest.
                  https://en.wikipedia.org/wiki/File:G...nd_periods.svg

                  Soovitan sul jääda endiste liistude juurde ning jaurata Trumpist, sallivusteemadest ja muust taolisest, sest erinevalt keskkonnaproblemaatikast on võimalik neis teemades mingil määral teeselda pädevust ning juhuslikult mingile point-ile vahel pihta saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    kliima muutub nagunii ka ilma inimese tegevuseta, liike tekib juurde rohkem kui neid sureb, poest Goij marjade ostmine vöi paberkoti kasutamine on tegelikult keskonnale kahjulik ja taara taaskasutus nöuab ka kokkuvöttes rohkem energiat kui sealt tagasi tuleb ja ükski number ei näita tegelikult süstemaatilist rassismi, mis väidetavalt köik valge mehe kasuks.
                    wow..

                    Kommentaar


                      täiesti oodatult on Päevapoliitika näol tegemist kõige igavama teemaga jälle...kuniks jälle mingid valimised päevakorras

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Ma ei näe, et ükski sinu mainitud väide peale selle, et rassismi pole olemas(Ma natuke parafraseerisin. Kui sa väga teisiti mõtlesid, siis anna teada.), mingeid probleeme tekitaks. Sellele taara taaskasutuse väitele vist kirjutaks enamik inglasi alla ka. Sest, noh, UKs pole endiselt pandipakendi süsteemi. Muidugi kui su väited faktiliselt valed on(ma kõikide kohta peast ei ta ja üle kontrollima ei viitsi hakata), siis küllap vaieldaks sulle vastu ka.

                        Üldiselt teed sa pidevalt nii ülikoolide kui (peavoolu)meedia osas selle vea, et eeldad justkui kõikidel üliõpilastel/õppejõududel/ajakirjanikel oleks sarnased poliitilised vaated. Sinna lisaks tundud sa miskipärast eeldavat, et inimeste kogu elu keerleb nende poliitiliste vaadete ümber. Mitte kumbki eeldus ei vasta tõele. Ausalt.
                        Eight in ten university lecturers are “Left-wing”, a survey has found as it warns of the dangers of “group think” in British institutions."

                        Eight in ten university lecturers are “Left-wing”, a survey has found as it warns of the dangers of “group think” in British institutions.


                        "Individuals with left-wing and liberal views are overrepresented in British
                        academia. Those with right-wing and conservative views are correspondingly
                        underrepresented. Around 50% of the general public supports right-wing or
                        conservative parties, compared to less than 12% of academics."

                        "The left-liberal skew of British academia cannot be primarily explained by intelligence. The distribution of party support within the top 5% of IQ is relatively similar to the distribution of party support within the general population. "




                        "Democratic professors outnumber Republicans 10 to 1, study shows"



                        "According to a study from Econ Journal Watch, in 2016, liberals vastly outnumber conservative professors, with Democrats outnumbering Republicans 3,623 to 314 at the 40 leading universities"

                        Kui neid asju mitte arvestada, siis Küllap ikkagi arvamuste küllus ja mitmekesisus möllab ning köik on tasakaalus
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas diver Vaata postitust
                          Mis kliimasse puutub, siis tee endale kõigepealt selgeks, mida tähendab mõiste geoloogiline ajaskaala. Siis hakkab ehk kohale jõudma, miks inimese rolli pisendamine kliimamuutustes on selline lameda Maa teooria tasemel usufanaatiku möla. Vihjeks niipalju, et võtmesõna on muutuste kiirus. Lisaks ei toimi kliimamuutused isoleerituna muudest fundamentaalse mõjuga keskkonnaprobleemidest.
                          https://en.wikipedia.org/wiki/File:G...nd_periods.svg

                          Soovitan sul jääda endiste liistude juurde ning jaurata Trumpist, sallivusteemadest ja muust taolisest, sest erinevalt keskkonnaproblemaatikast on võimalik neis teemades mingil määral teeselda pädevust ning juhuslikult mingile point-ile vahel pihta saada.
                          Kas sa oled Greta Thunberg? Enne kui vastad nagu hullunud sots, loe mis ma kirjutasin. Kordagi ei väitnud, et inimene ei möjuta kliimat, sa räägid mingist pisendamisest ja lapikust maast. Nagu ma just sellega öelda tahtsingi, et vöimatu on teatud seltskonnas säärastel teemadel natukenegi oponeerida ja arutleda, ilma et nad väga kiirelt ei solvuks vöi vihastaks. Paistab et kuulud ka sinna hulka.

                          lugu ka sulle lohutuseks : https://www.youtube.com/watch?v=Ae8t...ature=youtu.be
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            RIP

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              kes on pettunud ekres, siis saate vist uued issid endale.

                              http://xn--pliseestlased-3lb.ee/seis...4MZVpsUd3ODOqY
                              Leia 10 erinevust EKRE-ga.



                              Tiit Madisson on juba liitunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Kõik pole nii andekad ja ideaalsed kui sina. Jääb üle ainult kadestada...
                                Ma kõigest innustan inimesi küsimusi küsima, mitte ennatlike järeldusi tegema.

                                E: kusjuures, mida lihtsamalt, kaootilisemalt kirjutada, seda vähem inimesed küsivad, et mida sa silmas pidasid. Võiks olla nagu esimene käik. Aga pole. Esimene käik on hinnangute andmine ja järelduste tegemine.

                                Et nuh, võtke ennast kokku.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X