320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    kas asja mõte ei peaks mitte parem olema? ekre gonna ekre eks, see ei tähenda et kõik nende tasemele langema peaks. Eriti kuna see see ei täida mingit eesmärki. Ma ei usu, et ükski ekre valija vaataks seda videot ja mõtleks et kurat jah, sinna meie eesti praegu minemas ongi, et lähen valin sotse.
    Asja mõte on võrdlusmoment, mille kohta ma ka küsisin.

    See, kellel õigus on, ei ole tark asi poliitikas arutleda.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Reform üritab umbusaldust teha vana Helme vastu. Ilmselt kui läbi läheb, siis liigub Euroopa liitu.

      https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=86223191

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Kas asi minus või minnakse ikka julmalt üle võlli selles reklaamklipis? Et kas tegelt nähaksegi asja nii?
        Mis seal sinu arvates üle võlli on?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          Kas asi minus või minnakse ikka julmalt üle võlli selles reklaamklipis? Et kas tegelt nähaksegi asja nii?
          Asi on sinus.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Mis seal sinu arvates üle võlli on?
            mulle lihtsalt absull ei istu selline vastandumispoliitika kummaltki poolelt. EKRE puhul võib eeldada seda reklaami mida nad tegid a kõigi eesti kodanikeühendus ei peaks laskuma nende tasemeni et oma pointi selgeks viia. Jah ma saan väga hästi aru sellest metafoorist mis seal öeldakse, aga see klipp ei näita mitte kuidagi seda kõigi eestit, vaid ühte räuskavat osa sellest, milles mul paratamatult tekib mulje nendepoolsest üldistamisest.

            See reklaam oleks olnud palju fannim kui mingi multikulti seltskond oleks oma aias söömaaega pidanud ja kõrvalaias mingid karjuvad ja veits tüütu on nagu ja lähevad ütlevad, et ou rahu ja midagi jauravad omavahel ja pärast lepivad ära ning istuvad kõik ühe laua taga ja häppi värk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kõige lihtsam on Keskil ikkagi välja hüpata. Öelda, et Ratas oli purjus, panna ta mingiks perioodiks parlamendi spiikriks, mingi Reps erakonda juhtima ja ollaksegi Kallasega kohe sõpsid.
              No näis, hetkel tundub see kahtlane, sest ei näe, kes võiks seal parteis Jürkast üle sõita. Aga fakt on, et kui asi järjest hapumaks läheb, peaks üks - kas Isamaa või KE otsa lahti tegema. Ehk huvitav saab olema näha, kumb otsustab esimesena Reformierakonna juurde joosta. Üks kahest selle võidujooksu kaotab.

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                aga see klipp ei näita mitte kuidagi seda kõigi eestit, vaid ühte räuskavat osa sellest, milles mul paratamatult tekib mulje nendepoolsest üldistamisest.
                Selle klipi algus sõna otseses mõttes kirjeldab, milline on autorite nägemuses kõigi Eesti/Euroopa.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  mulle lihtsalt absull ei istu selline vastandumispoliitika kummaltki poolelt. EKRE puhul võib eeldada seda reklaami mida nad tegid a kõigi eesti kodanikeühendus ei peaks laskuma nende tasemeni et oma pointi selgeks viia. Jah ma saan väga hästi aru sellest metafoorist mis seal öeldakse, aga see klipp ei näita mitte kuidagi seda kõigi eestit, vaid ühte räuskavat osa sellest, milles mul paratamatult tekib mulje nendepoolsest üldistamisest.

                  See reklaam oleks olnud palju fannim kui mingi multikulti seltskond oleks oma aias söömaaega pidanud ja kõrvalaias mingid karjuvad ja veits tüütu on nagu ja lähevad ütlevad, et ou rahu ja midagi jauravad omavahel ja pärast lepivad ära ning istuvad kõik ühe laua taga ja häppi värk.
                  Seal ei olnud mitte mingit metafoori. Ühel laamendajal oli kaabu peas.

                  See on kodanikuühenduse poolt tehtud reklaam seega on see ju ainult teatud grupi tavaliste inimeste arvamus ja selles ju demokraatia seisnebki. Kas see oli labane? - see on maitseküsimus ning eks tegelikult meie poliitiline eneseväljendus ja reklaam aina madalamaks muutubki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Seal ei olnud mitte mingit metafoori. Ühel laamendajal oli kaabu peas.
                    Eks kaabu oli seal sellepärast, et Kersna ei peaks enda nokamütse maha müüma.

                    Aga nuh, lootus on, et toimuva taustal vähemalt mõned inimesed õpivad, kuidas (kodu)tüli lahendada nii, et see ei eskaleeruks.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Prantsusmaa parempopulistliku Rahvusliku Ühenduse juhi Marine Le Peni ja EKRE parlamendiliikme Ruuben Kaalepi ühist selfit „hea tuju märgiga” kommenteeris ajalehele Libération Prantsuse politoloog ja paremäärmuslaste spetsialist Jean-Yves Camus.


                      See on küll hea. Ruuben on ikka megatroll, isegi Le Peni trollis ära


                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kõige lihtsam on Keskil ikkagi välja hüpata. Öelda, et Ratas oli purjus, panna ta mingiks perioodiks parlamendi spiikriks, mingi Reps erakonda juhtima ja ollaksegi Kallasega kohe sõpsid.
                        Aga siis peaks ju ca aasta ootama sellega. Minu arust parlamendi spiiker on ametis ühe aasta. Või kui koalitsioon muutub, siis alustatakse koheselt ka spiikrite vahetamist?
                        308

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Kuigi Isamaa seda koalitsiooni toetab, on nad minu meelest enda retoorikas ainukesena jätnud võimaluse sellest üsna lihtsalt taganeda. Ehk nii, nagu eelpool öeldi, siis tõepoolest on Isamaal võimalik igal hetkel üsnagi sirge seljaga minema kõndida ja RE-ga uus koalitsioon moodustada. Tropima mulje on ehk jätnud Reinsalu ja kohati ka Seeder, aga Reinsalu ongi suhteliselt tropp, niiet ei midagi uut. Luik on selgelt sümpaatseim Isamaa poliitik ja see paistis eile Valimisstuudios ka ilusti välja.
                          +1
                          Ei salli Isamaad üldse aga Luik on üks sümpaatsemaid inimesi ja poliitikuid kellega olen kunagi kokku puutunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Aga siis peaks ju ca aasta ootama sellega. Minu arust parlamendi spiiker on ametis ühe aasta. Või kui koalitsioon muutub, siis alustatakse koheselt ka spiikrite vahetamist?
                            Aasta peab tõepoolest ootama kuni järgmiste korraliste valimisteni, sest erakorraliste valimiste võimalikkus on vaid spiikri 2) tagasiastumise korral, 3) valitsusse mineku korral, 4) riigikogu koosseisu volituste kestel tema Riigikogu liikme volituste lõppemisega.
                            Et jah, sellega on suht keeruline. Keegi teadjam võib parandada kui eksin.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ek?id=86224741

                              See on küll hea. Ruuben on ikka megatroll, isegi Le Peni trollis ära
                              Kuidas 4chan trollis kogu internetti arvama, et "ok" märk on natsisümbol, liberaalide mõnitamiseks...
                              https://www.ign.com/boards/threads/4...g7vDJtcp4vyL8M

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                                Kuidas 4chan trollis kogu internetti arvama, et "ok" märk on natsisümbol, liberaalide mõnitamiseks...
                                https://www.ign.com/boards/threads/4...g7vDJtcp4vyL8M
                                Märgil ongi siin mitu tähendust ja seda sõltuvalt vastuvõtjast.

                                Edit: ja su oma lingi alt: But now the alt-right has decided to get in on the troll and use the gesture itself to signal white power at people they presume to be liberals, making the hoax a sort of reality.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X