320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    päris korralik - https://www.err.ee/1009852/vta-proov...eeriabakterist

    huvitav mis lamemaateooria alla kuuluval rühmitusel nimega "me usume matit" selle peale ütlevad?
    "süvariik", "Kasela tellimustöö" või "globalistide vandenõu"?
    Ja olgem siiski täpsed, mitte "me usume matit", vaid "Usun M.V.Wooli".

    Edit: mine loe seal grupis neid kommentaare, siis saad oma vastuse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      "süvariik", "Kasela tellimustöö" või "globalistide vandenõu"?
      Ja olgem siiski täpsed, mitte "me usume matit", vaid "Usun M.V.Wooli".

      Edit: mine loe seal grupis neid kommentaare, siis saad oma vastuse.
      Ma säästan närve parem, see oli rohkem retooriline küsimus
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Ma säästan närve parem, see oli rohkem retooriline küsimus
        Kui end õigekirjavigadest häirida ei lase, siis soovitan sinna piiluda, sest seal toimuv on ikka vägev meelelahutus.
        Süvariik + globaalsed vandenõud + anti vaxxers jne.

        Kommentaar


          Mart Järviku sõnul kuulati teda ministeeriumis pealt, lutika avastas ta Henn Põlluaasa antud aparaadiga
          Endine maaeluminister Mart Järvik leidis ministeeriumi kabineti laest heli järgi pealtkuulamisseadme, mida ta küll ise vaatama ei ulatunud, kirjutab Pärnu Postimees. Järviku suhtes aga kriminaalmenetlust ei käi ning politsei ega prokuratuur pole lutikat näinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Kui end õigekirjavigadest häirida ei lase, siis soovitan sinna piiluda, sest seal toimuv on ikka vägev meelelahutus.
            Süvariik + globaalsed vandenõud + anti vaxxers jne.
            ma ei tea miks ma seda tegin, aga mingist hetkest meelelahutus lõppes, iq langes ja kurb hakkas.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Ma loodan, et Paldiski maanteel leidub mõni vaba voodi. Selle jutu taustal on ka selge, miks härra endale Ummelase nõunikuks palkas.

              Kommentaar


                1. See pole enam naljakas isegi.
                2. Kas KAPO tehnika areng on pidama jäänud (oletan et KAPO kuulas pealt), et 10a vana vidinaga leiab lutika üles? Üldjuhul võib 10a vana jubinaga lutsu visata.
                3. Mis kahtlaseid asju Henn Põlluaas ajas 10a tagasi, et lutikaotsijat vajas?
                4. Miks ta vanema Helme juurde ei jooksnud kohe? Ta ju siseministeeriumis oma jope.

                Kommentaar


                  Võib jääda mulje, et kõigest aastaga on seni pigem avalikkuse hambus olnud ametnikest saanud justkui eksimatud pühakud, kelle kritiseerimine on riigivastane tegevus. Sellist retoorikat kasutati viimati kolm aastat tagasi, kui puhkes president Toomas Hendrik Ilvese nn Ärma talu skandaal.

                  Kommentaar


                    Selles show peale, mis on toimunud circa 7 kuud eestis, mina oma tulevased ronaldosi ja messisi küll ei kasvata siin. Veidi hakkab juba häbi olla eestlane. Tõsiselt.
                    Päris piinlik oli saada eile kõne oma saksa sõbralt, et noh, mida kuradit eestis toimub. Kuhu te jõudnud olete. Mõttekoht..

                    Kommentaar


                      vahel saab parempoolsetest hulludest aru ka, et miks vasakpoolseid ebarditeks nimetatakse,

                      https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo - ilge seksism! firma aktsia 10% languses selle "rõveda" video pärast (according to postimees, ei viitsinud tsekkida)
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Selles show peale, mis on toimunud circa 7 kuud eestis, mina oma tulevased ronaldosi ja messisi küll ei kasvata siin. Veidi hakkab juba häbi olla eestlane. Tõsiselt.
                        Päris piinlik oli saada eile kõne oma saksa sõbralt, et noh, mida kuradit eestis toimub. Kuhu te jõudnud olete. Mõttekoht..
                        selline jutt umbes sama loll kui ekre oma juba.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                          selline jutt umbes sama loll kui ekre oma juba.
                          +1, tõesti samal tasemel EKRE ila
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Sambazel ikka hakkas see Mati kala bakter oma tööd tegema

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              selline jutt umbes sama loll kui ekre oma juba.
                              Ma olengi ekre valija! Luba mulle palun lollust, eksole!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ma olengi ekre valija! Luba mulle palun lollust, eksole!
                                ma ei tea muidugi kas saksamaalt keegi on üldse õige inimene poliitikat ükskõik millises riigis kritiseerima.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X