320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma usun, et asjaosalised, sh president, olid teadlikud KAPO uurimisest ning kui oli selge, et asjad avalikuks lähevad, kutsus Kaljulaid Kallase, Saare ja Seederi enda juurde jutule ning avas kaardid. Seejärel Seeder kinnitas osapooltele, et on nõus Reformierakonna ja SDE-ga koalitsiooni moodustama. Järgmise lükkena kutsus Kaljulaid enda juurde Ratase, kes sai aru, et antud olukorras pole muud varianti, kui astuda tagasi ja teha ruumi uuele koalitsioonile. EKRE sai asjast teada täna hommikul SMSiga ning elab endiselt eituses nagu Trump "Me valitseme edasi!".

    Teine variant on muidugi see, et Ratas, Helme ja Seeder hoiavad praegusest koalitsioonist kümne küünega kinni ning lasevad Reformierakonna uuesti üle.

    Eks ole näha, millest tuleb EKRE ülim enesekindlus, kes oleks praeguse valitsuse uus peaministrikandidaat Keskerakonnast ning mida kõike on praeguses koalitsioonis võita Isamaal.

    Erakorralisi valimisi õnneks või kahjuks ei tule.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Reps ütles, et EKRE on mängust väljas.
      Minutitega kõik muutub, sama põnev nagu mõni jalkamatš

      Kommentaar


        kas Hillar Tederi top3 teeb uue valitsuse?

        Kommentaar


          Maru ilus päev.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            kas Hillar Tederi top3 teeb uue valitsuse?
            Korruptsioonikoalitsioon
            EKRE saab kindlasti rääkida, et neid lasti üle, kui teiste peamised valimislubadused sai ellu viidud, siis EKRE peamiste osas takerduti juba esimesse. Loodetavasti valijad peavad meeles erinevaid aktsiisilangetusi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Korruptsioonikoalitsioon
              EKRE saab kindlasti rääkida, et neid lasti üle, kui teiste peamised valimislubadused sai ellu viidud, siis EKRE peamiste osas takerduti juba esimesse. Loodetavasti valijad peavad meeles erinevaid aktsiisilangetusi.
              Neid aktsiisilangetusi, mida lubasid kõik kandideerinud erakonnad?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                Reps ütles, et EKRE on mängust väljas.
                tädi, alles hiljuti pidi tagasi astuma ministrina ebasobiva käitumise pärast nüüd juhtimas KE poolt läbirääkimisi. Hea uus võimalus vähemalt.

                Kommentaar


                  Tundub, et ekre on kindlalt väljas. Ernitsal sõitis katus lõplikult ära.

                  EKRE saadik Peeter Ernits kinnitas sotsiaalmeedias uudist: «Mailis tõmbas meile vee peale. Hommikul räägib üht, lõuna paiku teist. Nagu tavaliselt. Kohe tulevad kooseluseaduse rakendusaktid, kohe tuleb vihakõne kriminaliseerimine, kohe stardib Alde teerull. Me astume sellele kindlalt vastu. Jagage palun! »

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Neid aktsiisilangetusi, mida lubasid kõik kandideerinud erakonnad?
                    Nende lubadustega on nagu mitmeid valimistsükleid Pärnu kolmanda sillaga. Kõik lubavad, aga reaalselt hakati tegema alles siis, kui EKRE koalitsiooni võeti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Korruptsioonikoalitsioon
                      EKRE saab kindlasti rääkida, et neid lasti üle, kui teiste peamised valimislubadused sai ellu viidud, siis EKRE peamiste osas takerduti juba esimesse. Loodetavasti valijad peavad meeles erinevaid aktsiisilangetusi.
                      Alkoaktsiisi langetamine oleks võinud küll olemata olla.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Neid aktsiisilangetusi, mida lubasid kõik kandideerinud erakonnad?
                        Ei ole ilus niimoodi valetada...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vask Vaata postitust
                          Nende lubadustega on nagu mitmeid valimistsükleid Pärnu kolmanda sillaga. Kõik lubavad, aga reaalselt hakati tegema alles siis, kui EKRE koalitsiooni võeti.
                          tra kõik erakonnad lubasid lasteaia kohatasu kaotamist...KÕIK erakonnad ja seni null

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            tra kõik erakonnad lubasid lasteaia kohatasu kaotamist...KÕIK erakonnad ja seni null
                            Kurat, mul laps lõpetab järgmine aasta lasteaia ja ma ei tea siiani, et suur see summa on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Alkoaktsiisi langetamine oleks võinud küll olemata olla.

                              saku orikat sulle keelele!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kurat, mul laps lõpetab järgmine aasta lasteaia ja ma ei tea siiani, et suur see summa on.

                                Aga sa tee veel üks juurde ja siis saad äkki teada
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X