320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei leia kuidagi, et mingi noor (pea)minister oleks asi millega kõvatada tasuks. Võibolla ma ise kusagil maha jäänud, kuid pean end oma kolmekümnendates siiani katse eksitusel mõnest asjast läbi vedama ning ei meeldi mõte kui seda riigi tasemel teha.
    Ma ei ütle ka samas et mingid vanurid ilmtingimata paremad oleksid, kuid teatud elukogemus oleks nagu musthave asi, eriti kui terve senine karjäär olnud parteid tehes.

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      ma ei leia kuidagi, et mingi noor (pea)minister oleks asi millega kõvatada tasuks. Võibolla ma ise kusagil maha jäänud, kuid pean end oma kolmekümnendates siiani katse eksitusel mõnest asjast läbi vedama ning ei meeldi mõte kui seda riigi tasemel teha.
      Ma ei ütle ka samas et mingid vanurid ilmtingimata paremad oleksid, kuid teatud elukogemus oleks nagu musthave asi, eriti kui terve senine karjäär olnud parteid tehes.
      See 30-aastane naispeaminister tema puhul ei määra üldse tähtsust, et kui kogenud/hea/haritud/riigiNaiselik? jne ta on. Ta on selline padusotsi fappimismaterjal, et 30-aastane naine saab peaministriks ja kõik on nii tore ja tolerantne ning maailm on korras.

      Kommentaar


        Mis need sotsid nii palju kurja teinud on muidu, et selline iseloomustus lausa? Eestlane läks täiega kettasse Ossi peale, et pani käraka kallimaks? Või algatasid kooseluseaduse keissi, mille peale euroopa kõige usuleigelisem rahvas hakkas tootma kahepalgelist bullshiti, jumal ei luba ja jutud? Ma ausalt pole aru saanud, mille peale see sotside vihajoon tuleneb.

        Kommentaar


          jeezus

          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mis need sotsid nii palju kurja teinud on muidu, et selline iseloomustus lausa? Eestlane läks täiega kettasse Ossi peale, et pani käraka kallimaks? Või algatasid kooseluseaduse keissi, mille peale euroopa kõige usuleigelisem rahvas hakkas tootma kahepalgelist bullshiti, jumal ei luba ja jutud? Ma ausalt pole aru saanud, mille peale see sotside vihajoon tuleneb.
          Kohe lajatatakse sulle vastu lisaks eelmainitud asjadele ka "suhkrumaksuga", "pirukamaksuga", "ülbe retoorikaga" (millel on oma koht olemas, Ossinovski mõjub oma Oxfordi-mõttelaadiga tavaeestlasele võõralt), "homopropagandaga", meestevihkamisega ja maeiteamillegaveel. EKRE - aga ka muude maade "populistidest" konservatiivide spinnid sotside "kurjuse" osas mõjuvad ikka teatud inimgruppidele päris retsilt.

          See öeldud - paar törtsu ivaripadarlikku "võitleme Teise Eesti eesti eest kah natuke, ausalt ka" suhtumist ja aktiivsemat, metoodilisemat tööd maapiirkondade ning Tartu valijatega kuluks ära. Aga vist pole liigselt viitsijaid.
          Started from the farm of Lust, Women's Village, Wetland Parish, now we here.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ma ausalt pole aru saanud, mille peale see sotside vihajoon tuleneb.
            seal uudise all olev video vastab su küsimusele

            Kommentaar


              Sellist piinlikku paska teevad kõik erakonnad kahjuks, kuna mingid PR-kunnid soovitavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Mis need sotsid nii palju kurja teinud on muidu, et selline iseloomustus lausa? Eestlane läks täiega kettasse Ossi peale, et pani käraka kallimaks? Või algatasid kooseluseaduse keissi, mille peale euroopa kõige usuleigelisem rahvas hakkas tootma kahepalgelist bullshiti, jumal ei luba ja jutud? Ma ausalt pole aru saanud, mille peale see sotside vihajoon tuleneb.
                Ma rääkisin padusotsidest täpselt samasugune madalliik nagu mingid eesti vennaskonnad neegrinalju tegevad konservatiivid. Äärmus ühesõnaga. Nagu siin foorumiski, et kui naabrite juures saab 34-aastane naisterahvas peaministriks, siis see on kohe suurt respecti väärt ja on kindlasti äärmiselt kadestusväärne ja ikkagi me peaks koheselt meeletult eeskuju võtma. Minge perse oma rõveda pealesurutud ja sunnitud tolerantsiga. Istute Ekre vendadega täpselt sama sitahunniku otsas kepiga peenike joon vahele tõmmatud või kuidas see ütlus oligi.

                Kommentaar


                  See ei vasta küsimusele tho. See on lihtsalt false equivalence
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Sotsiviha põhjused:
                    1. alkokämm
                    2. kooseluseadus ja väidetav homopropaganda
                    3. "meie teame kuidas teha, seega teie, rahvas, kuulate kuidas teha" ättituud.

                    Mis puutub kenasse preilise üle lahe - super! Edu ja jaksu! Aga allarsi postituste peale ei ole mõtet isegi reageerida, sest need kõik on täiesti sisutu soigumine valitseva koalitsiooni suunal. Isegi Linnupoja postitustes, kui tahes "huvitavad" need on, leidub rohkem sisu ja seisukohta.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma rääkisin padusotsidest täpselt samasugune madalliik nagu mingid eesti vennaskonnad neegrinalju tegevad konservatiivid. Äärmus ühesõnaga. Nagu siin foorumiski, et kui naabrite juures saab 34-aastane naisterahvas peaministriks, siis see on kohe suurt respecti väärt ja on kindlasti äärmiselt kadestusväärne ja ikkagi me peaks koheselt meeletult eeskuju võtma. Minge perse oma rõveda pealesurutud ja sunnitud tolerantsiga. Istute Ekre vendadega täpselt sama sitahunniku otsas kepiga peenike joon vahele tõmmatud või kuidas see ütlus oligi.
                      Aga siis on ju hästi, esitan Nasfalile täpsustava küsimuse seoses äärmustega: Foorumilugeja, Nasfal! Palun valida kahest variandist üks, kellega sina luurele läheksid?
                      Sotsid, kes tahavad võrdsust ja headust kõigile meie riigi karvalistele ja sulelistele?
                      Ekre, kes tahab ka head ilmselgelt kõigile aga päris suurte eranditega?
                      Kellega foorumilugeja Nasfal luurele läheks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Aga siis on ju hästi, esitan Nasfalile täpsustava küsimuse seoses äärmustega: Foorumilugeja, Nasfal! Palun valida kahest variandist üks, kellega sina luurele läheksid?
                        Sotsid, kes tahavad võrdsust ja headust kõigile meie riigi karvalistele ja sulelistele?
                        Ekre, kes tahab ka head ilmselgelt kõigile aga päris suurte eranditega?
                        Kellega foorumilugeja Nasfal luurele läheks?
                        No võta see foorum siin suured sotsialistid mõnitavad ja peedistavad karjakesi mõnda foorumlast, kes on julgend natukene teistmoodi arvata. See tõmbab väga kenasti su fake võrdsuse ja headuse näitele vee peale.

                        Siin foorumis on täiesti selge ja piisav lõige ühiskonnakihist näitamaks, et ei ole äärmuslus ainult konservatiivide seas levinud. Ma kujutan ette, et kooliajal Linnupoeg ja Allars ja oleks vabalt kuskil kolmanda korruse peldikus Kaalale ja Urmarile kümnesse sõitnud selle pärast, et nad ei ole tolerantsed ja heatahtlikud... wait a minute....

                        Kommentaar


                          Äki keegi seletaks ära, kas saab olla parempoolne mittepopulist? Mis oleks erinevus populistist parempoolsega?

                          Ja miks paremale poole kalduv maailmavaade halb on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            No võta see foorum siin suured sotsialistid mõnitavad ja peedistavad karjakesi mõnda foorumlast, kes on julgend natukene teistmoodi arvata. See tõmbab väga kenasti su fake võrdsuse ja headuse näitele vee peale.

                            Siin foorumis on täiesti selge ja piisav lõige ühiskonnakihist näitamaks, et ei ole äärmuslus ainult konservatiivide seas levinud. Ma kujutan ette, et kooliajal Linnupoeg ja Allars ja oleks vabalt kuskil kolmanda korruse peldikus Kaalale ja Urmarile kümnesse sõitnud selle pärast, et nad ei ole tolerantsed ja heatahtlikud... wait a minute....
                            Nagu Jűri Ratas juba. Kűsimusele ei vasta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Nagu Jűri Ratas juba. Kűsimusele ei vasta.
                              No Jüri Ratas ei sobinud, siis teeme Savisaart.

                              Luurele ei minda suure grupiga, sest nagu ajalugu on näidanud, siis kiputakse vahele jääma. Luurele minnakse ikka üksi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                Äki keegi seletaks ära, kas saab olla parempoolne mittepopulist? Mis oleks erinevus populistist parempoolsega?

                                Ja miks paremale poole kalduv maailmavaade halb on?
                                Autoritaarsus. Ehk üldiselt parempoolne populist on see, kus on eesotsas "mina tean ja jumal ka"-suhtumine ja kõiges on süüdi /vali keegi/. Liberaalne parempoolsus on pigem see, et ärme nina vahele topime, kõik peaksid ise enda asjadega hakkama saama ja yolo.

                                Ja küsiks Nasfalilt igaks juhuks, et kas ma olen ka su arvates vasakpoolne? Või suisa sotsialist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X