320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Ei tea. Aga politseilt eeldaks tegevuse pöhjendamist. Veel proffesionaalsem oleks ette teavitada mitu käiku, mis juhtub edasi, kui käsklusi ei täideta ja mis nende kavatsused on. Täpselt nii käitus politsei näiteks BLM protesteerijatega.
    Mis tegevusi politsei põhjendama peab? Näiteks tänased debiilikutega tehtud menetlused kenasti välja toodud ju:

    Avaliku koosoleku nõuete rikkumine, terviseameti töötaja ja politsei solvamine, politsei vara lõhkumine.

    Kommentaar


      Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
      Mis tegevusi politsei põhjendama peab? Näiteks tänased debiilikutega tehtud menetlused kenasti välja toodud ju:

      Avaliku koosoleku nõuete rikkumine, terviseameti töötaja ja politsei solvamine, politsei vara lõhkumine.
      et debiilikutega vöib käituda kuidas iganes tahad? Vene ja Valgevene jöuorganid mötlesid ilmselt ka, et nabivad nii palju debiilikuid kinni kui vöimalik, siis enam teised ei julge.

      Olen nöus, et praegu koguneda ongi debiilsus ja politsei peakski sekkuma, kui sajad ilma maskita üksteise otsas hööruvad. Küll aga ei ole ringi liikuvatest videotest jäänud politseist head muljet - Ma ei imestaks, kui mõni trummiga hipster kelle politsei minema viis löpuks oma öiguse saaks
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        et debiilikutega vöib käituda kuidas iganes tahad? Vene ja Valgevene jöuorganid mötlesid ilmselt ka, et nabivad nii palju debiilikuid kinni kui vöimalik, siis enam teised ei julge.

        Olen nöus, et praegu koguneda ongi debiilsus ja politsei peakski sekkuma, kui sajad ilma maskita üksteise otsas hööruvad. Küll aga ei ole ringi liikuvatest videotest jäänud politseist head muljet - Ma ei imestaks, kui mõni trummiga hipster kelle politsei minema viis löpuks oma öiguse saaks
        Ma ei saa aru kas mul jäänud mingi asi nägemata-kuulmata või mõtled sa välja praegu asju ja kõrvutad meie jõuorganite käitumist idanaabri omaga? See, mida ma näinud olen senimaani, on olnud politsei poolt ikka väga adekvaatne reageerimine olukordadele. Kui sul aga mingit salamaterjali jagada, siis lasen end hea meelega ümber veenda.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Kui politsei ei käitu vastavalt seadusele, siis probleem seesaama mida sa ise kirjeldasid.
          Praegu arvavad(!) mõned inimesed, et mõned politseinikud ei käitunud vastavalt seadusele. See ei ole probleem, sest sellist olukorda ikka tekib ja seepärast ongi kohtud loodud.

          Ma saan aru, et mõni tahab profiiti lõigata muljest, et politsei on üdini korrumpeerunud jne, aga see on ju vale.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            et debiilikutega vöib käituda kuidas iganes tahad? Vene ja Valgevene jöuorganid mötlesid ilmselt ka, et nabivad nii palju debiilikuid kinni kui vöimalik, siis enam teised ei julge.

            Olen nöus, et praegu koguneda ongi debiilsus ja politsei peakski sekkuma, kui sajad ilma maskita üksteise otsas hööruvad. Küll aga ei ole ringi liikuvatest videotest jäänud politseist head muljet - Ma ei imestaks, kui mõni trummiga hipster kelle politsei minema viis löpuks oma öiguse saaks
            Jeebus küll, argumenteerimise alus on need kristide videod. Mine käi korra sealt meeleavalduselt läbi, lindur.
            Kogu selle hõõrumise ja grupikallide ja sõimamise peale tehti 7 menetlustoimingut, aga siin käib üks jutt Valgevenest ja Venemaast.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              It might have taken nearly 14 years since he left office and a global pandemic to get it done, but it looks as if Tony Blair will soon be able to notch up anoth


              Ma ei teadnud kuhu seda postitada, aga tundub, et autor ei oska/ei viitsi lugeda eriti Täis jama.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                https://www.thetimes.co.uk/article/w...eady-fvt86p5fv

                Ma ei teadnud kuhu seda postitada, aga tundub, et autor ei oska/ei viitsi lugeda eriti Täis jama.
                UK on igasuguste ID-dokumendi-laadsete asjade osas imelik riik. Natuke sarnane sellele, kuidas sakslased Street Viewsse ja pangakaartidesse suhtuvad. Kusjuures ID-kaartide vastu olid omal ajal nii leiboristide vasaktiib, toorid kui ka libdemid. Ainsana tahtsidki neid kasutusele võtta tsentristlikumad leiboristid.

                Tegemist on muidugi täiesti ebaratsionaalse suhtumisega. Samadel inimestel on passid, Social Security Number, pangakaardid jne. Aga just ID-dokument oleks see, millega saaks neid pidevalt jälgima hakata!

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Legendid on ka Vabakal(0:35 pealt).
                  Fake news paraku

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Fake news paraku
                    Füüsiliselt vist sama inimene pole aga ajumahu poolt tundub üpris võrdne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                      Füüsiliselt vist sama inimene pole aga ajumahu poolt tundub üpris võrdne.
                      See väljend on "aju struktuur", mis omab tähtsust.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Nii palju kui mina neid videosid ja fotosid olen näinud ei ole demonstreerimas enamuses sugugi mingid eluülikooli haridusega küprokid. Täiesti tavalised, Eesti mõistes isegi pigem keskklassi rahvas.
                        Daz Booob oskab kindlasti kuidagi filosoofiliselt lahti mõtestada, miks see tavaline keskklassi rahvas kipub endale juhiks valima meest, kellel on tema enda sõnade kohaselt «väga tugev elukooliharidus»
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                          Ma ei saa aru kas mul jäänud mingi asi nägemata-kuulmata või mõtled sa välja praegu asju ja kõrvutad meie jõuorganite käitumist idanaabri omaga? See, mida ma näinud olen senimaani, on olnud politsei poolt ikka väga adekvaatne reageerimine olukordadele. Kui sul aga mingit salamaterjali jagada, siis lasen end hea meelega ümber veenda.
                          Ei, ma körvutasin sinu tölgendust korrektse politsei tegevuse kohta idanaabrite omaga, kus ka menetluses ilmselt solvamised, löhkumised, avaliku korra rikkumised ning rohkem pöhjendusi justkui olema ei pea.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Daz Booob oskab kindlasti kuidagi filosoofiliselt lahti mõtestada, miks see tavaline keskklassi rahvas kipub endale juhiks valima meest, kellel on tema enda sõnade kohaselt «väga tugev elukooliharidus»
                            See on veidi mitmetahulisem. Kohtasin täna vabakal enda kunagist elukaaslast, kes sealt artiklit kirjutab ja selleks on viis päeva nendega veetnud. Et reaalsuses ei pea paljud teda mingiks juhiks, aga seda teeb siin osa meediast, kes valib välja kõige lärmakama kuju, kes siis pläriseb kogu eetri täis. Suur osa on sellised "kaotasin enda töö, ettevõtte jms" ja nüüd lihtsalt tulen välja. Sealt edasi hakkab juba tööle seltskond ja küünarnukitunne, mistõttu siis igasugu kallistused jms shit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Et reaalsuses ei pea paljud teda mingiks juhiks, aga seda teeb siin osa meediast
                              Meedia ei pidavat ju kallutatud olema
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Et reaalsuses ei pea paljud teda mingiks juhiks, aga seda teeb siin osa meediast
                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Meedia ei pidavat ju kallutatud olema
                                Näiteks Uued Uudised?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X