320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Nojah, ukrainlased ei saa UKsse, muidu nad eestisse ei kipuks.
    Nad kipuvad ja lastakse Poola ka.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kuna ma pikemat aega suht veendumusel et kõik mis CCPga seotud, on kas more or less bääd, sealhulgas ka Huawei, siis idee poolest suht rahul Huawei 5G ülesseadmise peatamisega eestis


      Samas pikemas perspektiivis vaadates hiina lobitööd eestis ei saa mitte rahul olla selliste piirangutega.

      Kommentaar


        Üldiselt, kui eestlane kirjutab CCP, on ta liiga kaua väga vales inforuumis oma andmeid kogunud tõenäoliselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
          Üldiselt, kui eestlane kirjutab CCP, on ta liiga kaua väga vales inforuumis oma andmeid kogunud tõenäoliselt.
          CCP tähendas tolles postituses siiski Hiina Kommunistliku Parteid, mitte NSVLi. Ingliskeelne lühend, mitte venekeelne.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            CCP tähendas tolles postituses siiski Hiina Kommunistliku Parteid, mitte NSVLi. Ingliskeelne lühend, mitte venekeelne.
            NSVL on üleüldse CCCP.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              CCP tähendas tolles postituses siiski Hiina Kommunistliku Parteid, mitte NSVLi. Ingliskeelne lühend, mitte venekeelne.
              Jep, läks veidi mööda Sul seekord, nagu ülal juba märgiti. Aga kes kasutab maarahwa seas hiinlaste kirjeldamiseks lühendit CCP, kui mitte keegi, kes 3 aastat uutest uudistest igasuguseid infowarsi kirjateri üles leidnud pole?

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Aga kes kasutab maarahwa seas hiinlaste kirjeldamiseks lühendit CCP
                sest ma ei tahtnudki kirjeldada hiinlast vaid ettevõtteid mis suht konkreetselt valitsusega seotud.

                Infowarsi huvi pärast aegajalt kuulan/vaatan ikka. Kuidas muidu ma teaks et Alex Jones nii globaliste kui ka oma naabreid ära tahab süüa

                Kommentaar


                  Ma ei tea küll poliitikast sittagi, kuid paar küsimust:
                  Mis krdi häda on EKRE toetajatel muudkui Reformierakonnaga? Nagu isegi uudis, kus EKRE midagi halvasti teeb, siis seal in süüdi reform. Ja nagu hunnikutes totusid. Ja EKRE ajab sellist lolli demagoogiat välja ja meeletu jälgijaskond lihtsalt kuulab suu ammuli.
                  Kas mitte sotsiaaldemokraadid ei loonud töötukassat ning reformierakond hoolimata oma 10-milli skandaalist ei hoidnud riigikogu eelarvet alati tasakaalus?

                  Kujutan ette, kuidas peale kriisi, kui hinnanguid hakatakse andma, siis on süüdi reformikad ning kogu see raha kulutamise põhjendus on "koroona eest päästsime Eesti".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas bremm Vaata postitust
                    Ma ei tea küll poliitikast sittagi, kuid paar küsimust:
                    Mis krdi häda on EKRE toetajatel muudkui Reformierakonnaga? Nagu isegi uudis, kus EKRE midagi halvasti teeb, siis seal in süüdi reform. Ja nagu hunnikutes totusid. Ja EKRE ajab sellist lolli demagoogiat välja ja meeletu jälgijaskond lihtsalt kuulab suu ammuli.
                    Kas mitte sotsiaaldemokraadid ei loonud töötukassat ning reformierakond hoolimata oma 10-milli skandaalist ei hoidnud riigikogu eelarvet alati tasakaalus?

                    Kujutan ette, kuidas peale kriisi, kui hinnanguid hakatakse andma, siis on süüdi reformikad ning kogu see raha kulutamise põhjendus on "koroona eest päästsime Eesti".
                    Kuidas see oligi? Vastandu suurimale ja tagad endale viiendiku/neljandiku inimeste toetuse.

                    Kommentaar


                      Üks väheseid teemasid kus saab nõustuda EKRE-ga. Viimaste päevade maasikate teema. Esiteks maasikate kasvatamine pole nüüd küll mingi strateegilise tähtsusega majandusharu meil Eestis. Teiseks. Kui maasikate kasvatamine ära ei tasu siis tuleb millegi muuga tegeleda mis tasub ära. Kahjuks on viimased aastad ka näidanud selgelt, et silti "Eesti maasikas" ei tasu kohe uskuda. Ei juhtu meil ka midagi kui eesti maasikas kaobki turult ära ja müüakse ning süüakse hoopis poola või kreeka maasikat. Sai siin eelmisel aastal proovitud võrdlusena ja ausalt öeldes polnud küll mingit vahet
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Minu arust on väga naljakas, et mõne aasta eest tuli iga mätta alt välja visionääre ja eksperte (umbes siis kui teslat esimest korda katsuda said kuskil messil), nagu seeni peale augustivihma. Kohekohe pidi tulema isejuhtivad autod, kulleridroonid jne ja kõik töökohad üle võtma. Reaalsus on hetkel siis see, et ei suudeta teha mõistliku hinna eest isegi robotit, kes suudaks põllul mööda sirget vagu punaseid marju põõsa küljest kokku korjata...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                          Minu arust on väga naljakas, et mõne aasta eest tuli iga mätta alt välja visionääre ja eksperte (umbes siis kui teslat esimest korda katsuda said kuskil messil), nagu seeni peale augustivihma. Kohekohe pidi tulema isejuhtivad autod, kulleridroonid jne ja kõik töökohad üle võtma. Reaalsus on hetkel siis see, et ei suudeta teha mõistliku hinna eest isegi robotit, kes suudaks põllul mööda sirget vagu punaseid marju põõsa küljest kokku korjata...
                          Robot ei asenda lihttöölist, vaid tema ülemust. Robot kontrollib, kui kiirelt ja effektiivselt sa töötad. Ehk robot kontrollib, kas inimene teeb tööd nagu robot.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Räägi seda Jack Ma'le ja Alibaba ladudele.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Robot ei asenda lihttöölist, vaid tema ülemust. Robot kontrollib, kui kiirelt ja effektiivselt sa töötad. Ehk robot kontrollib, kas inimene teeb tööd nagu robot.
                              Vastupidi. Inimene ikka jälgib roboti tööd ja vajadusel sekkub, parandab, seadistab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Vastupidi. Inimene ikka jälgib roboti tööd ja vajadusel sekkub, parandab, seadistab.
                                Teoreetiliselt ja jutu järgi jah, aga Verge toob hulgaliselt näiteid, kuidas see nii ei ole läinud.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X