320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    https://elu24.postimees.ee/6721190/n...814.1534315357

    Masendav ikka, millised klounid ekre tuules ametikohtadele õõtsuvad.
    Valimiste aeg ma ikka skännisin neid EKRE trollide kontosid (umbes 150-200 kokku äkki) ja no võin julgelt öelda, 95% puhul kattus sisu täielikult.
    Esiteks osalemine absoluutselt igal "nännimängul" mis võimalik ja nende jagamine. Teiseks, seksistlikud ja alkoholiga seotud "naljapildid" jms. Kolmandaks pildid neegritest midagi rõvedat tegemas või paadis ja siis muidugi iga EKRE uudise jagamine. Selles suhtes on see konto täpselt nagu iga teine. Erinevus rikastab. Go EAS!

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Valimiste aeg ma ikka skännisin neid EKRE trollide kontosid (umbes 150-200 kokku äkki) ja no võin julgelt öelda, 95% puhul kattus sisu täielikult.
      Esiteks osalemine absoluutselt igal "nännimängul" mis võimalik ja nende jagamine. Teiseks, seksistlikud ja alkoholiga seotud "naljapildid" jms. Kolmandaks pildid neegritest midagi rõvedat tegemas või paadis ja siis muidugi iga EKRE uudise jagamine. Selles suhtes on see konto täpselt nagu iga teine. Erinevus rikastab. Go EAS!
      Kui see "iga EKRE uudise jagamine" välja jätta, siis kirjeldad täpselt tavalist eestlast.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Kui see "iga EKRE uudise jagamine" välja jätta, siis kirjeldad täpselt tavalist eestlast.
        Vähemalt ei mõtle nad ise neid uudiseid välja, nagu mõni teine.

        Kommentaar


          Pole ime, et TLÜ Helmele ette jäi.



          "Eesti rahvusriik ei saa tänapäeva maailmas olla edukas minemata kaasa Euroopa üldise
          suundumusega multikultuursuse suunas. Euroopa Liit avab rahvuslikud piirid migratsiooniks
          ja ühistegevuseks"

          jne.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Pole ime, et TLÜ Helmele ette jäi.



            "Eesti rahvusriik ei saa tänapäeva maailmas olla edukas minemata kaasa Euroopa üldise
            suundumusega multikultuursuse suunas. Euroopa Liit avab rahvuslikud piirid migratsiooniks
            ja ühistegevuseks"

            jne.
            Idioot, sa panid siia just mingi Tartu Ülikooli tegelase teksti ja sõimad sellega Tallinna Ülikooli.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Idioot, sa panid siia just mingi Tartu Ülikooli tegelase teksti ja sõimad sellega Tallinna Ülikooli.
              Tore, et leidsid aega lugeda, uurida ja söimata. Sa arvad, et Marju Medar pole TLÜ`ga seotud?

              Tallinna Ülikooli astumine on esimene verstapost sinu teekonnal!


              Eesti Teadusinfosüsteem koondab informatsiooni Eesti teadlaste, teadusasutuste, projektide, publikatsioonide ning muude teadustegevuste tulemuste kohta.


              Töökohad ja ametid
              01.09.2015–... Tallinna Ülikool, Ühiskonnateaduste instituut, Dotsent (1,00)
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Tore, et leidsid aega lugeda, uurida ja söimata. Sa arvad, et Marju Medar pole TLÜ`ga seotud?

                Tallinna Ülikooli astumine on esimene verstapost sinu teekonnal!


                Eesti Teadusinfosüsteem koondab informatsiooni Eesti teadlaste, teadusasutuste, projektide, publikatsioonide ning muude teadustegevuste tulemuste kohta.


                Töökohad ja ametid
                01.09.2015–... Tallinna Ülikool, Ühiskonnateaduste instituut, Dotsent (1,00)
                18a Tartu Ülikoolis töötanud, paneme selle ka kinni? Ei, tegelt, nahhui meil üldse ülikoole vaja on. FBs saab ju “eluülikool” hariduseks kirjutada, see ongi parim ülikool, ma arvan, et üle 50% sinusugustest on selle vilistlased...

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  18a Tartu Ülikoolis töötanud, paneme selle ka kinni? Ei, tegelt, nahhui meil üldse ülikoole vaja on. FBs saab ju “eluülikool” hariduseks kirjutada, see ongi parim ülikool, ma arvan, et üle 50% sinusugustest on selle vilistlased...
                  Leidsid uue viisi mönitamiseks, kui esimesega feilisid, well done
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Leidsid uue viisi mönitamiseks, kui esimesega feilisid, well done
                    Mine lihtsalt perse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Mine lihtsalt perse.
                      Nagu sa ise varem ütlesid, et kraadi saamine ülal mainitud ülikoolist ülisuurt pingutust ei vaja. Nii juhtubki see, et möni peast munn nagu sina praegu tiksub ka kraadi ära ja on veel suurem munn, sest "ma käisin ju ülikoolis"
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Ma leidsin ka uue.

                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Leidsid uue viisi mönitamiseks, kui esimesega feilisid, well done
                        Krdi saarlane.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kui see "iga EKRE uudise jagamine" välja jätta, siis kirjeldad täpselt tavalist eestlast.
                          No ma ei tea, kui auhinnamängudes osalemise patt on võibolla jah enamikel, siis mingeid paljaste naiste, joomise jms seotud nalju ma ikka nii naljalt avalikel profiilidel ei leia, rääkimata mingitest neegritest.

                          Kommentaar


                            neeger on ju naljakas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ma leidsin ka uue.

                              Krdi saarlane.
                              ¹

                              See on kompliment
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X