320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Boldi osas ootaks küll selget viidet. Praegu jääb mulje, et süüdistad betting site amatöörlikkuses ja valede koefide panemises. Ja see oleks küll päris julge väide.
    See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

    Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Kui tohib veel ühe küsimuse küsida, siis ehk sa selgitaksid, mida tähendab USDi kukkumine? Kuhu ta langeb?
      it's a trap, kaala, do not answer!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Jube agressiivsus on teemas.

        Kommentaar


          Georgias Trump veel ainult 665 häälega ees, loetud 99%.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

            Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
            See on päris napakas jutt juba. Sellist asja nagu SINU jaoks vale koef ei ole olemas kontorite vaates, on lihtsalt koef ja kõik. Trump koef oli 3 ringis mitte väga ammu ja see oli kindlasti value kui me ei tea veel päevi või nädalaid kumb võitis.

            ps. see termin on hedge

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Sellist kolli vist küll olemas pole.
              No veits ikka on, kui on võimalik põhiseaduse paragrahvid või mõni teine juriidiliselt siduv dokument faktikontrollis aluseks võtta, siis on jube imelik ikka vastupidist jaurata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Minu jaoks on täiesti ajuvaba, et kuidas mõnes osariigis nii kaua häälte lugemine aega võtab, võrreldes teistega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  No veits ikka on, kui on võimalik põhiseaduse paragrahvid või mõni teine juriidiliselt siduv dokument faktikontrollis aluseks võtta, siis on jube imelik ikka vastupidist jaurata.
                  Faktide põhine kontroll - jah. Erapooletu - lubage kahelda.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Faktide põhine kontroll - jah. Erapooletu - lubage kahelda.
                    sõida seenele, tõsiselt.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      sõida seenele, tõsiselt.
                      Sellepärast, et?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        See on päris napakas jutt juba. Sellist asja nagu SINU jaoks vale koef ei ole olemas kontorite vaates, on lihtsalt koef ja kõik. Trump koef oli 3 ringis mitte väga ammu ja see oli kindlasti value kui me ei tea veel päevi või nädalaid kumb võitis.

                        ps. see termin on hedge


                        OOooooookei.

                        Mündivise, 50/50.

                        Teen sõbraga kihlveo, et tuleb kull - mina saan 100 euri. Tuleb kiri - tema saab 500 euri.

                        Viskan mündi, kukub maha ja tulemus..... kull! EASY 100 EURI.

                        Hea bet oli, teenisin raha - tuligi kull, ehk tegelikult ei olnud 50/50 oddsid.

                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Sellepärast, et?

                        Too mõni näide kus ei ole oldud erapooletu, näiteks just twitteri poolelt Trumpi tweetidega.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

                          Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
                          Kui kumbki pool ei tunda väärtusena, siis järelikult ongi turg õige, aga kui Trumpi võit 10% peal oleks pidanud olema, siis Bideni 1,5 oli huge value. Trademiseks oli see paar muidugi ideaalne - oleks pidanud end teemaga rohkem kurssi viima ja õigel ajal valmis olema, aga mõlemad osapooled 2,7+ sai siiski võetud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Trumpi võitu peeti siiski 10% juurde. Et sisuliselt võinuks seda vaatama-panustama hakata mingi 6-7 juures. 3 on raha põletamine, kuigi eks annab võimaluse pärast uhkustada.
                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            See vastus on muidugi eilne tuul, kuid koefid sünnivad ikka vähe teisiti. Milles ma saan kontoreid süüdistada, on MINU JAOKS valede konfide määramises. Ehk sellised, mis mind panustama ei kutsu, sest ma näen olukorda teisiti. Aga kui keegi tahtis Trumpi 2.5ga või Bidenit 1,5ga nt võtta, siis jumala eest, ega ma ei keela. Lihtsalt tundub rumal.

                            Samas Portugali võidu EMil võtsin ma 21-kordselt välja. Viimasel MMil pidil küll edge'ima finaali. Et valuet leiab, kui seda osata otsida. Trump-Biden ma ei leidnud.
                            Algul paned peenelt kaalale vastu, pärast jätkad oma õpetlikku maneeri. Mulle meeldib see enesekindlus, millega sa siin künkal oled valmis surema, aga Romario vastas sulle tegelikult kõik väga selgelt ära.

                            Ju siis see elu ja arvamus sul ikka päris nii ei olnud, aga miski ei takista pärastist uhkustamist, eksole?

                            Kommentaar


                              See on tegelikult kuradi piinlik, PISA testi kunnid, nagu me väidetavalt oleme. Aga täiskasvanud ja edukad inimesed ei oska täiesti algtasemel arvutada

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Too mõni näide kus ei ole oldud erapooletu, näiteks just twitteri poolelt Trumpi tweetidega.
                                Ma viitasin väljendile "erapooletu faktikontroll" - polnud pistmist Trumpi säutsudega.

                                Kui kell on 11:59:00, siis täpselt minuti pärast on kell 12:00:00. Fakt. Pole vahet, kas kontrollija on ala-, üla- või erapooletu, mees või naine, must või valge jne.

                                Eks see norimislaadne käitumine oli, kuid igast tilu-lilu juurde pookimine on... hollivuud. Ärme seda tee, eks?

                                Lisamärkusena. Ma mingid kuud tagasi lugesin Trumpi säutse. Need olid nagu punk muusika - agressiivsed, sensatsiooni hõngulised ja suurt midagi aru ei saanud. Ma hästi ei teagi, mida seal üldse kontrollida on. Pigem on küll aga küsida selgitust, et mida ta/sa näiteks "sõida seenele, tõsiselt" silmas pidas(id)?
                                Selline nullist sajani suhtumine, suhtlemine jne... inimesed võiks enda lapsemeelsust mitte unustada ning teinekord maailma kõige lihtsamat küsimust "millepärast" (miks) praktiseerida sheerida, keerida ja alles siis pasteerida.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X