320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    "Bitch, please."
    Mõeldud oli küll rohkem valitsust, kuid, tõsi, poleks sedagi arvanud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Seda tänaseks kurikuulsat Tre Raadio Ekre raadiosaadet oli mul võimalus tihedalt kuulata aastaid enne seda, kui nad valitsusse pääsesid. Tooaeg oli see laupäeva hommikuti ja sobis hästi laisa, nädalavahetusele sattunud tööpäeva möödasaatmiseks.
      Kuigi propagandakanal oli see ka siis, on tänane fookus liikunud koos sabade ja karvadega sinna, et saaks mingisuguse iba ajamisega pilti jälle nädalaks. Võib olla tõsi, et sellega varjatakse oma sisulist tegevusetust koalitsioonis.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Natuke nalja ka. Üks inimene imestas, et kuidas ameeriklased selle Helme väljaöeldu kätte said, sest ega nad ju eesti keelt ei räägi. Järeldati, et küllap Kaljulaid/refikad/meedia käisid USAle kitumas, kuna neile ju EKRE ei meeldi.
        Ameerika Ühendriikide Suursaatkonnas algab päev igal hommikul koosolekuga, kus loetakse/arutatakse ilmunud kohalike uudiste sisu (isegi seal kunagi osalenud paarkümmend korda) aga WPsse jõudis see vast läbi sotsiaalmeedia ja/või ERRi portaali.

        Kommentaar


          See riigikogu live praegu, Helme ikka päris hale ja kurb

          Kommentaar


            Nagu vaip oleks maha tömmatud yep. Aga miks oli siis vaja kuskil raadios nönda lahmida, vöibolla toob maa peale tagasi
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Helme on Savisaarelt demagoogiat õppinud?

              Kommentaar


                Helmepoisi vastused riigikogus olid lihtsalt tülgastavad, aga minu küsimus ja viha ja nördimus suundub Isamaa poole - et nagu wtf? Ilmselt on otsustatud erakond kokku pakkida ja järgmistel RK valimistel künnisega võidelda. Good luck, loodan, et põrute.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Helmepoisi vastused riigikogus olid lihtsalt tülgastavad, aga minu küsimus ja viha ja nördimus suundub Isamaa poole - et nagu wtf? Ilmselt on otsustatud erakond kokku pakkida ja järgmistel RK valimistel künnisega võidelda. Good luck, loodan, et põrute.
                  Mulle tundub, et plaan on Ekrelt valijaid tagasi saada. Et tehakse sama asja, aga ei aeta ebameeldivat möla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Mulle tundub, et plaan on Ekrelt valijaid tagasi saada. Et tehakse sama asja, aga ei aeta ebameeldivat möla?
                    Selle jaoks poleks kavalam EKRE valitsusest nahui saata ja siis REF sisse võtta ja öelda "Me oleme parketikõlbulik EKRE" ja siis ajada seda Eesti asja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Selle jaoks poleks kavalam EKRE valitsusest nahui saata ja siis REF sisse võtta ja öelda "Me oleme parketikõlbulik EKRE" ja siis ajada seda Eesti asja?
                      Reform ja Sotsid on ju kogu see kurja juur, ei?

                      Kommentaar


                        olin EkreKeIsamaa valitsuse alguspäevil lootust täis, et ekre niisama vahutas enne valimisi ja noh las proovivad ka - tänaseks selgunud, et ilge tolbajoobide seltskond ja viimane aeg nahhuj tõmmata neil. A vanemale Helmele tuleks mingi diagnoos panna juba.
                        Ootan jätkuvalt KERE valitsust ja rohelised võiks ka kampa võtta, sest Zuzu on nummar

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          olin EkreKeIsamaa valitsuse alguspäevil lootust täis, et ekre niisama vahutas enne valimisi ja noh las proovivad ka - tänaseks selgunud, et ilge tolbajoobide seltskond ja viimane aeg nahhuj tõmmata neil. A vanemale Helmele tuleks mingi diagnoos panna juba.
                          Ootan jätkuvalt KERE valitsust ja rohelised võiks ka kampa võtta, sest Zuzu on nummar
                          Ma ei ole kunagi varjanud, et Roheliste valimisprogramm on minule suuresti sümpaatne aga nende pink on ikka kole lühike ning teatud liikmed juhatuses ajavad täitsa uhhuud/umbluud, olgu Zuzu nummi või mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Selle jaoks poleks kavalam EKRE valitsusest nahui saata ja siis REF sisse võtta ja öelda "Me oleme parketikõlbulik EKRE" ja siis ajada seda Eesti asja?
                            Aga siis valib Ref ju hoopis keski. Kui kuulata näiteks RE ja SDE esindajaid ühes saates koos esinemas, siis ühtsus valitseb vaid valitsuse kirumise ajal, muul ajal tekivad juba erinevad variandid. Ja mul on tunne, et ka Eesti 200 ei tea veel, kas parem on RE või KE.

                            Kommentaar


                              Väärikas seltskonnas:

                              China says it "respects the choice of the American people" as Russia continues to withhold well wishes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                                Iisrael ju önnitles: https://twitter.com/IsraeliPM/status...94312167878657

                                Ja kas tegelt vara pole ka selleks? Mingit ametlikku tulemust pole ju öeldud, ainult meedia on omad järeldused teinud
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X