320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    kas piinlik pole pigem see mida EKRE teeb nende sedelitega.
    +1. taktikalaud on välja võetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Kas ainult üks asi korraga saab olla piinlik? Kas sul endal ei ole piinlik sellist lolli konstruktsiooni moodustada?




      "Ei lase" on muidugi väga tugev väljend. Kas Martin Helme seisab isiklikult sedelite juures ja füüsiliselt blokeerib EKRE liikmeid neid välja võtmast? Lõppkokkuvõttes on iga riigikogu liige oma mandaadis vaba ja kui keegi neist oleks väga tahtnud Karise poolt hääletada, saanuks nad seda ka teha, sõltumata Martin Helme soovidest.
      Sa oled ikka nii sinisilmne
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        kas piinlik pole pigem see mida EKRE teeb nende sedelitega.
        See pole muidugi esmakordne. Vaata ka: KE ja Rahvaliit 2006.

        Mina vaataks siin küll pigem sotside ja koalitsiooni otsa. Esimesed ei andnud tõenäoliselt Karise toetuseks ühtegi häält ja mängivad poliittehnoloogilist mängu, sooviga RE ja KE omavahel tülli ajada ning koalitsioonil läks ka 2-3 häält kaduma.

        e: Aga ma usun ka, et kui EKRE sedelid välja võtta lubaks, siis meeltesegaduses vähemalt üks hääl sealt ikka juurde tuleks. Salajase hääletuse võlud.

        Kommentaar


          Üldiselt lasi Riigikogu ennast minu silmis veel rohkem veega alla kui nad seda siiani teinud on. Palju õnne. Ma pole teab mis Karise fänn, isiklikult puudub arvamus, aga ma oleks tahtnud et see jant läbi saab ja minnakse edasi päris probleemide lahendamisega.
          Et nagu miks peaks mõni mõistuse juures inimene üldse veel tahtma kandideerida Presidendiks. Sa saad seal ametis olles nagunii sitta viimasel ajal kahelt poolt, aga nüüd pannakse Riigikogus ka veel t*ra.
          Sotsid ja Isamaa võiks neelata.

          Kommentaar


            reform pole ju seni tahtnud EKRE-ga palli mängida. ja nüüd järsku on sealt hääled puudu?

            miks mitte laenata neile paar allkirja, et saada kõik EKRE saadikud kohe valima, kui selles on probleem? see oleks ju poliitkunsti kõrgem pilotaaž, kui sealt mõned hääled pudeneks (millesse ma muidugi ei usu).

            nüüd on nagu ikka - oma saamatust varjatakse absoluutselt kõigi teiste süüdistamisega.

            Kommentaar


              Sellest Sotside ja Isamaa siunamisest ma küll aru ei saa. Ühesõnaga neile on ette söödetud üks kandidaat ja kui te tema poolt ei hääleta, siis te pole riigimehelikud vms. Vabandage väga, aga kas meil on ikka mitmeparteiline demokraatia või ei ole? Sama hästi võiks sotsid öelda, et kulla Reform ja Kesk, olge teie riigimehed ja valige Kaljulaid tagasi, mitte ärge mängige munni.

              Kommentaar


                No see sedelite mittevõtmise lubamine on jah, veidi piiripealne asi, sest kui muidu on hääletamine salajane ja erakonna esimees ei saa kõrval seista ja päriselt kontrollida, kelle poolt sa hääletad või ei hääleta, siis see kui nüüd mõni EKREkas läheks ja ikka võtaks oma sedeli välja, oleks kõigile näha ja selge ja siis tal erakonnas enam pikka pidu pole.

                Sest praegu on paras pull selle salajase värgiga, et ega Kaja ka ei tea, kas Isamaa ajab pada või äkki hoopis keskerakonnast mõned löövad nuga selg, et Ratast presidendiks saada. Etnoh, usaldamatust kamaluga. Kõik võivad kõiki kahtlustada, aga kindlalt ei tea keegi, kes alt vedas või ei vedanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  Sellest Sotside ja Isamaa siunamisest ma küll aru ei saa. Ühesõnaga neile on ette söödetud üks kandidaat ja kui te tema poolt ei hääleta, siis te pole riigimehelikud vms. Vabandage väga, aga kas meil on ikka mitmeparteiline demokraatia või ei ole? Sama hästi võiks sotsid öelda, et kulla Reform ja Kesk, olge teie riigimehed ja valige Kaljulaid tagasi, mitte ärge mängige munni.
                  Isamaa pole Kaljulaidi küll kuskilt otsast toetanud. Ja Opositsioonil oli terve suvi aega oma kandidaatide esitamiseks. Aga seda ei tehtud. Ja nüüd lastakse torpeedot.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Sellest Sotside ja Isamaa siunamisest ma küll aru ei saa. Ühesõnaga neile on ette söödetud üks kandidaat ja kui te tema poolt ei hääleta, siis te pole riigimehelikud vms. Vabandage väga, aga kas meil on ikka mitmeparteiline demokraatia või ei ole? Sama hästi võiks sotsid öelda, et kulla Reform ja Kesk, olge teie riigimehed ja valige Kaljulaid tagasi, mitte ärge mängige munni.
                    No aga võtame seda niipidi, et kui neile oleks "ette söödetud" nt Põlluaas, siis oleks öeldud "not on my watch". Neile söödeti ette aga Karis, kelle kohta aeti mingit ebalevat, pigem nõusolekut näitavat, juttu. Eilses saates kinnitasid ka nii Reinsalu kui Ossinovski, et neil on huvi valida president ära. Kordagi ei ole olnud "meile see kandidaat ei sobi".

                    Seega on see siunamine ju osaliselt arusaadav. Kui ei meeldi/sobi, siis nii ütle ja lähme lõpuks valijameestekogusse. Mille jaoks selline performance ja huijamine nüüd siis?

                    p.s. nagu sa siin juba ise tabalt küsisid: "kas ainult üks asi saab korraga olla piinlik?", eksole. Ehk et see ei tähenda, et KE ja RE nüüd siin kukununnud olnud automaatselt kui SDE ja I kohta midagi ebameeldivat öeldakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      No aga võtame seda niipidi, et kui neile oleks "ette söödetud" nt Põlluaas, siis oleks öeldud "not on my watch". Neile söödeti ette aga Karis, kelle kohta aeti mingit ebalevat, pigem nõusolekut näitavat, juttu. Eilses saates kinnitasid ka nii Reinsalu kui Ossinovski, et neil on huvi valida president ära. Kordagi ei ole olnud "meile see kandidaat ei sobi".

                      Seega on see siunamine ju osaliselt arusaadav. Kui ei meeldi/sobi, siis nii ütle ja lähme lõpuks valijameestekogusse. Mille jaoks selline performance ja huijamine nüüd siis?

                      p.s. nagu sa siin juba ise tabalt küsisid: "kas ainult üks asi saab korraga olla piinlik?", eksole. Ehk et see ei tähenda, et KE ja RE nüüd siin kukununnud olnud automaatselt kui SDE ja I kohta midagi ebameeldivat öeldakse.
                      Aga kust sa tead, et Reinsalu ja Ossinovski ei hääletanud poolt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        Aga kust sa tead, et Reinsalu ja Ossinovski ei hääletanud poolt?
                        Mina ei teagi, ma vastasin lenci mõttele lisamõttega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Vaatan järgi ETV-st esimest stuudiot. Kaja Kallas on kindlasti parem peaminister kui Jüri Ratas. Selles ei ole kahtlust. Aga no palun talitsegu oma emotsiooni...
                          Riina Sikkut pani just uue tippmargi esimeses stuudios.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Riina Sikkut pani just uue tippmargi esimeses stuudios.
                            cliffs? Riinat kuulaks küll, aga mul kodus liiga vähe Westonsit, et Karilaidu kuulata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              cliffs? Riinat kuulaks küll, aga mul kodus liiga vähe Westonsit, et Karilaidu kuulata.
                              Karilaid oli väga mõistlik ning tasakaalukas võrreldes Sikkutiga, nuff said...
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                                Karilaid oli väga mõistlik ning tasakaalukas võrreldes Sikkutiga, nuff said...
                                Karilaid pani maha ühe suurima troll performance, mis ma eales näinud!
                                Aga samas ei vaata ma eriti poliitdebatte ka, võib-olla on igapäevane. Päris korralik igal juhul.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X