320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Vaatasin ka, et päris pask ju, korralik koorimine. Võtad välja ja maksad 20% tulumaksu ja järgmine võimalus liituda tagasi alles 10a pärast...
    Ära hala, tasuta raha!

    Kommentaar


      Ma näiteks pole kunagi pensioniga arvestanud, sest kogu see süsteem ja mõtlemine ses suunas on mu jaoks igand.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Vaatasin ka, et päris pask ju, korralik koorimine. Võtad välja ja maksad 20% tulumaksu ja järgmine võimalus liituda tagasi alles 10a pärast...
        Lisaks veel sellest 20% käibemaksust. nagu ma ei mõista. Lambist pean riigile andma 40% oma kogutust pensionifondist...

        kus nüüd alles arvutas...

        Kommentaar


          No kena, nüüd siis näeme järgmisel sügisel hetkelist tarbimisbuumi - kes ostab enda autole uued veljed, kes uue aifööni. Mõni jõukam ehk saab ka liisingu sissemakseks raha, et endale 10a vana Audi või bemm liisida. Mõni ehk ostab pudeli kallimat konjakutki.

          Kommentaar


            Mul pole teist sammast

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              No kena, nüüd siis näeme järgmisel sügisel hetkelist tarbimisbuumi - kes ostab enda autole uued veljed, kes uue aifööni. Mõni jõukam ehk saab ka liisingu sissemakseks raha, et endale 10a vana Audi või bemm liisida. Mõni ehk ostab pudeli kallimat konjakutki.
              Nope, Sibul või oli see Seeder ütles, et inimesed hakkavad investeerima

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mul pole teist sammast
                Kahju, ei saagi konjakut

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Nope, Sibul või oli see Seeder ütles, et inimesed hakkavad investeerima
                  Ma tean päris mitut inimest, kes ootab juba pikalt, et saaks raha kasvama panna. Et nuh, neid lakoonilisi näiteid on igasuguseid. Nende üle aga naermine, ilkumine, teravmeelitsemine jne... nagu mul isa ükskord küsis: "Oled nüüd kõva mees?"
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Mina ei tervameelitsenud, vaid Sibul pakkus huumorit.
                    Küll aga on alati heameel, et leidub neid tarku kes investeerima hakkavad, küll aga olen kindel, et suurem osa siiski hakkavad hetkelisi muresi lahendama ja sinna see kaob.

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et neil pole tuleviku arvelt suurt midagi kaduda. Need, kes teevad raha kohe peeneks... neid on nii ehk naa vaja tulevikus ülal pidada.

                      e: ja kui veel tuleviku osas spekuleerida, siis selleks ajaks on ehk paljud tööd robotite teha ning praegune pensionisüsteem igand.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Ma näiteks pole kunagi pensioniga arvestanud, sest kogu see süsteem ja mõtlemine ses suunas on mu jaoks igand.
                        Vastan küll sinu postitusele, aga viskan ka teistele https://pension.sotsiaalkindlustusamet.ee/kalkulaator - siit näed ära nii millal peaksid minema ja oma tulevase pensioni suuruse. Samuti saad vaadata mis juhtub, kui lähed kas varem või hiljem pensionile. Filosoofilise küsimuse, et kas pension ja riiklikud toetused peaksid eksisteerima või mitte jätan vahele.
                        ROHE-VALGE SURMANI

                        Kommentaar


                          Nagu näha, siis nende paljude jaoks, kes oma hinnangutes lähtuvad tehniliselt korrektsest õpikutarkustest ja loogikast, on tänane päev kurb. Kahju, et siis 20 a jooksul reaalsus nendest tarkustest ja loogikatest siis niivõrd erinev oli. Muidu me sellises olukorras tegelikult ei oleks. See soov pmst negatiivset reaaltootlust välja kannatada oma ideoloogiliste positsioonide säilitamiseks jääb küllaltki arusaamatuks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Ma tean päris mitut inimest, kes ootab juba pikalt, et saaks raha kasvama panna. Et nuh, neid lakoonilisi näiteid on igasuguseid. Nende üle aga naermine, ilkumine, teravmeelitsemine jne... nagu mul isa ükskord küsis: "Oled nüüd kõva mees?"
                            Need inimesed on juba varem investeerinud ja tuleviku eest hoolitsenud.
                            Kui oleks eeltingimus, et pensionifondist saad välja võtta vaid nii palju raha, kui oled eelnevalt ka ise säästnud (a la 2019a lõpu kontoseis), siis mõjutaks see fonde alla 5%.

                            Kommentaar


                              ma ei saa aru, miks riik muretseb selle üle, kuidas kodanikud oma raha kulutavad. Pensionifondis ei kasva see raha, las investivad mujale või löövad laiaks, mis seal vahet on
                              või pigem muretseb riik selle pärast, kust vaesed fondihaldurid oma palka hakkavad saama ?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Nagu näha, siis nende paljude jaoks, kes oma hinnangutes lähtuvad tehniliselt korrektsest õpikutarkustest ja loogikast, on tänane päev kurb. Kahju, et siis 20 a jooksul reaalsus nendest tarkustest ja loogikatest siis niivõrd erinev oli. Muidu me sellises olukorras tegelikult ei oleks. See soov pmst negatiivset reaaltootlust välja kannatada oma ideoloogiliste positsioonide säilitamiseks jääb küllaltki arusaamatuks.
                                Vabandust segamast.
                                Aga mida te praegult ütlesite?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X