320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    sa oled nii fucking loll. kui sa ise arvad, et ei ole, siis PALUN lingi mulle mõni trumpi tweet mis on "lampi" flagitud või on "tsensuuri all
    Oot.....mul oli kuskil üht leht palderjanitablette alles, kohe otsin ülesse.

    Mitte lampi flagitud, vaid ROHKEM flagitud, sest twitter muutis sätteid päev enne valimispäeva. Sulle ikka meeldib enda nägemise järgi teksti lugeda ja sellel lasta end triggerdada.

    Mind imestas hoopis rohkem see, et töestusmaterjali pettuse kohta hakati maha vötma. Aga noh praegu spekulatsioon, eks selgub kas oli ja mis oli
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Oot.....mul oli kuskil üht leht palderjanitablette alles, kohe otsin ülesse.

      Mitte lampi flagitud, vaid ROHKEM flagitud, sest twitter muutis sätteid päev enne valimispäeva. Sulle ikka meeldib enda nägemise järgi teksti lugeda ja sellel lasta end triggerdada.

      Mind imestas hoopis rohkem see, et töestusmaterjali pettuse kohta hakati maha vötma. Aga noh praegu spekulatsioon, eks selgub kas oli ja mis oli
      kuidas sa aru ei saa, et sellist asja pole juhtunud, kuidas saab üks eestlane nii loll olla. kurb.

      mingit tõestusmaterjali pole olemas muidu kui sa aru pole saanud.

      aga aina tõenäolisem, et trump ei lahku valgest majast, kuskil saab selle peale ka bettida, et ta lastakse järgmise 6 kuu jooksul maha?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Vaadates USA valimisi, siis meie valimissüsteem oma e-valimistega, mille turvalisus ja kindlus siiski tekitab mõningaid kahtlusi, on üsna heal tasemel. Meil naljalt ei juhtu seda, et surnud hääletavad ja surnud saavad hääli. Iseenesest mulle meeldiks, kui Trump võidaks ja teatud protseduurilistele rikkumistele viitamine võib õigustatud olla, aga mulle jääb esialgu mulje, et mees kipub veidi liialdama oma stiiliga. Konservatiivina eelistaksin siiski valimistulemuste äraootamist ja veidi kultuursemalt valimistulemusi kahtluse alla seada. Momendil jääb mulje, et ta teeb kõik selleks, et tekitada sarnast konflikti, mille oleks Bideni toetajad Trumpi võidu puhul esile kutsunud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Vaadates USA valimisi, siis meie valimissüsteem oma e-valimistega, mille turvalisus ja kindlus siiski tekitab mõningaid kahtlusi, on üsna heal tasemel. Meil naljalt ei juhtu seda, et surnud hääletavad ja surnud saavad hääli. Iseenesest mulle meeldiks, kui Trump võidaks ja teatud protseduurilistele rikkumistele viitamine võib õigustatud olla, aga mulle jääb esialgu mulje, et mees kipub veidi liialdama oma stiiliga. Konservatiivina eelistaksin siiski valimistulemuste äraootamist ja veidi kultuursemalt valimistulemusi kahtluse alla seada. Momendil jääb mulje, et ta teeb kõik selleks, et tekitada sarnast konflikti, mille oleks Bideni toetajad Trumpi võidu puhul esile kutsunud.
          masendav arvamus.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            masendav arvamus.
            Ma pole sellesse teemasse põhjalikult süübinud, aga pealispindne meedia jälgimine on säärase mulje jätnud. Muidugi tuleb siin teadvustada, et enamik meediast on ka vasakule kaldu või tsentrit kõvasti vasakule tõmmanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Ma pole sellesse teemasse põhjalikult süübinud, aga pealispindne meedia jälgimine on säärase mulje jätnud. Muidugi tuleb siin teadvustada, et enamik meediast on ka vasakule kaldu või tsentrit kõvasti vasakule tõmmanud.
              Linnupoja annab kohe vasakhaagi sulle
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                kaala, teeme asja üleüldse poole lihtsamaks, küsides sult kaks äärmiselt lihtsat küsimust, millele vasta nii kuidas tunned. päriselt ka huvitab.

                ´ miks oleks trump hetkel parim valik ameerikale? põhjenda!

                ´ miks oleks biden hetkel parim valik ameerikale? põhjenda!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Vask Vaata postitust
                  Ma pole sellesse teemasse põhjalikult süübinud, aga pealispindne meedia jälgimine on säärase mulje jätnud. Muidugi tuleb siin teadvustada, et enamik meediast on ka vasakule kaldu või tsentrit kõvasti vasakule tõmmanud.
                  Meedia on juba ainuüksi sellepärast vasakule kaldu või tundub et on, sest nad ei valeta - lihtne.

                  Parem on nii segi kammind ennast viimastel aastatel, et lihtsalt aus olemine on juba libtardiks olemine, teadlaste kuulamine on libtardiks olemine. Mul ausalt pole mitte ühegi EKRE ega trumpi toetaja vastu mingit austust, sest minule võrdub see samaga kui olla rassist või lgbt heiter.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Mul ausalt pole mitte ühegi EKRE ega trumpi toetaja vastu mingit austust, sest minule võrdub see samaga kui olla rassist või lgbt heiter.
                    Kas sildistamine ja stereotüübid ei ole mitte paha-paha liberastide manifesti järgi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Kas sildistamine ja stereotüübid ei ole mitte paha-paha liberastide manifesti järgi?
                      Las olla, ei puutu minusse. Aga rassistide toetamine pole minu jaoks okei ja sellest ka selline arvamus.

                      Võtan siit teemast uuesti aastase pausi. USA valimisi oli tore popkorni kõrvale jälgida ja siin teiste arvamusi lugeda. Aitäh.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Linnupoja ja co, te olete ikka päris segi. Te ikka saate aru, et esialgu ei pea Hilter-Trump kuskile minema Valgest Majast? Tal on jaanuari lõpuni aega selleks. Seni saavad loojerid tööd ja meedia vahutada. Võtke veidi rahulikumalt.


                        Omaette huumor on hetkel muidugi CNN ja muude woke ruuporite USA valimissüsteemi ülistamine ja rõhutamine, et mingit kallutatust ei saa põhimõtteliselt ollagi. Kodanikud, kelle ei ole haugi mälu, äkki mäletate veel kuidas Trumpi valimisvõidu järel kiunuti. Venelased olid literally igas jaoskonnas sisse häkkinud ja vene mõjuagendid häälestasid valivaid rednecke igas bible belti kolkakülas. Ärge tehke nüüd nägu, et see halb kaotaja olemine on mingi Trumpi leiutatud enneolematu asi...

                        Kommentaar


                          Jep, ja siis konservatiivid jaurasid, et liberaalid on jubedad lumehelbed. Aaga nüüd vastupidi. Ühesõnaga, pada sõimab katelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Omaette huumor on hetkel muidugi CNN ja muude woke ruuporite USA valimissüsteemi ülistamine ja rõhutamine, et mingit kallutatust ei saa põhimõtteliselt ollagi. Kodanikud, kelle ei ole haugi mälu, äkki mäletate veel kuidas Trumpi valimisvõidu järel kiunuti. Venelased olid literally igas jaoskonnas sisse häkkinud ja vene mõjuagendid häälestasid valivaid rednecke igas bible belti kolkakülas. Ärge tehke nüüd nägu, et see halb kaotaja olemine on mingi Trumpi leiutatud enneolematu asi...
                            Toona koostasid USA julgeolekuasutused täiesti pretsedenditu ühisraporti Venemaa sekkumise kohta, soovitan tutvuda: https://www.nytimes.com/interactive/...-agencies.html

                            Kommentaar


                              Mehed, liberaalid ja vasakpoolsed ei ole muideks sama asi....

                              Tell the average American you’re a liberal and they’ll assume you’re on the political left. Yet, leftists and liberals hold very different positions on key i...
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Kuidas te viitsite? Ma pigem siin Kures joon ja olen homme mõnus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X