320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    lisaks tulumaksule muidugi ka veel tagasi saadud KM. aa ja seda ka, et juhul kui vahele jääksid sellega maksuametile, siis lisaks tulumaksule, käibemaksule, pead veel ka sotsiaalmaksu maksma + siis trahv.
    Natuke karm karistus. Pigem oleks okei avalik vabandus, et kellegi õiglustunnet riivati, ja edasi võiks tubli firmajuhi rahule jätta, sest selle mõttetu asja kallal norimisega kannatavad nii tema töötajad kui lapsed. Lisaks on ta ikkagi maksudena riigile väga palju kasu toonud, mistap on tema finantside kallal nuuskimine lubamatu!

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      miks selleks minister olema peab? mul ka äkki raske töö? ministritele on oma hüved ju olemas, see nende sekka ei kuulu. inimestele näkku sittumine on see + selle kaitsmine on veel eriti irooniline.

      ülemine link on ka normaalne eks? hakka rassistiks, liitu ekrega ja siis võib maksumaksja raha varastada?

      mul oleks sellest üsna savi kui mu palgast üle kahe K ei läheks riigile, nagu milleks.
      Räägi nüüd välja, kes sa oled ja mis su tähtis töökoht on?

      Julgeksin pakkuda, et su eesnimi on Kersti ja sa töötad Kadriorus.

      See mingisugune kaheksas kord siin foorumis, kus sa flexid oma töö ja palgaga.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Mis moodi see arvuti ostmine tulumaksu aitab vähem maksta? Kas maksab endale vähem palka, arvutiraha võrra vähem?

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Räägi nüüd välja, kes sa oled ja mis su tähtis töökoht on?

          Julgeksin pakkuda, et su eesnimi on Kersti ja sa töötad Kadriorus.

          See mingisugune kaheksas kord siin foorumis, kus sa flexid oma töö ja palgaga.
          Kus ma flexin hetkel töö ja palgaga????????????? Reaalselt kopp on ees sellistest Repsi asjadest. 2k läheb juba siis n.ö maksudeks su palgast kui veits üle keskmise saad, mis kuradi flex? Kalkulaator.ee kui tõesti ei tea kuhu palgamaksja raha läheb.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Kus ma flexin hetkel töö ja palgaga????????????? Reaalselt kopp on ees sellistest Repsi asjadest. 2k läheb juba siis n.ö maksudeks su palgast kui veits üle keskmise saad, mis kuradi flex?
            Vaene mees, maksab rohkem makse, kui teenib. 2000 bruto on veidi üle keskmise, sealt siis umbes 2kilo maksudeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mis moodi see arvuti ostmine tulumaksu aitab vähem maksta? Kas maksab endale vähem palka, arvutiraha võrra vähem?
              Kui ettevõtja taha lapsele 1200 EUR arvutit, siis dividendide näol peab kulutama firmast 1500 EUR (ehk 300 tulumaks).

              Kui ettevõtja võtab lapse 1200 EUR arvuti firma arvele, saab käibemaksu tagasi, dividende maksma ei pea ja kulu 1000 EUR.

              Kui ettevõtja maksab endale ka ausalt palka ja siis sellest palgast ostab enda lapsele 1200 EUR arvuti, siis sõltuvalt isiku palgast, läheb see maksma u 1 950 EUR.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Kus ma flexin hetkel töö ja palgaga????????????? Reaalselt kopp on ees sellistest Repsi asjadest. 2k läheb juba siis n.ö maksudeks su palgast kui veits üle keskmise saad, mis kuradi flex? Kalkulaator.ee kui tõesti ei tea kuhu palgamaksja raha läheb.
                4k+ bruto, siis peaks saama kuskil 2k+ maksudeks küll.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  4k+ bruto, siis peaks saama kuskil 2k+ maksudeks küll.
                  3650 ligikaudu. Sellega elab nipanapa ära küll.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    mul oleks sellest üsna savi kui mu palgast üle kahe K ei läheks riigile, nagu milleks.
                    Aga tee ülemusele ettepanek, et paneks osa sinu palgast tulemuspalga alla, sporditoetuste jne...
                    Kas see on siis skeemitamine, kui nii saab teha?? Jällegi koht, mis on vaieldav, aga minu silmis mitte.

                    Nagu eika ütles Repsi teema kohta, et maitse asi, siis ilmselt on ka see koht, mis kuulub selle kategooria alla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kui ettevõtja taha lapsele 1200 EUR arvutit, siis dividendide näol peab kulutama firmast 1500 EUR (ehk 300 tulumaks).

                      Kui ettevõtja võtab lapse 1200 EUR arvuti firma arvele, saab käibemaksu tagasi, dividende maksma ei pea ja kulu 1000 EUR.

                      Kui ettevõtja maksab endale ka ausalt palka ja siis sellest palgast ostab enda lapsele 1200 EUR arvuti, siis sõltuvalt isiku palgast, läheb see maksma u 1 950 EUR.
                      Kas nii ka saab, et 1200 eurose arvuti eest maksadki 1200 eurot. Mina olen tavaliselt nii teinud, tõsi, arvutid on palju odavamad olnud. Kas ettevõtja nii ei saa?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kas nii ka saab, et 1200 eurose arvuti eest maksadki 1200 eurot. Mina olen tavaliselt nii teinud, tõsi, arvutid on palju odavamad olnud. Kas ettevõtja nii ei saa?
                        ma ei oska vastata midagi selle peale kahjuks.

                        Kommentaar


                          Tulemuspalga alt on ettevõtjale odavam palka maksta. Ilmselt, siis töölisel ka või eksin?

                          edit: vastus oli plasticule, aga ta kustutas postituse ära vahepeal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kas nii ka saab, et 1200 eurose arvuti eest maksadki 1200 eurot. Mina olen tavaliselt nii teinud, tõsi, arvutid on palju odavamad olnud. Kas ettevõtja nii ei saa?


                            Noh, sa saad selle 1200 eurose arvuti ostmiseks palka. Et saada see 1200 eurot, siis selle pealt oled sa eelnevalt maksnud sotsiaalmaksu, tulumaksu. Lisaks saaksid sa ettevõtjana tagasi ka käibemaksu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              4k+ bruto, siis peaks saama kuskil 2k+ maksudeks küll.
                              kui lisada veel käibemaks, elektri-, vee-, neti- jne maksud, siis jõuabki 100% ligi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                                Noh, sa saad selle 1200 eurose arvuti ostmiseks palka. Et saada see 1200 eurot, siis selle pealt oled sa eelnevalt maksnud sotsiaalmaksu, tulumaksu. Lisaks saaksid sa ettevõtjana tagasi ka käibemaksu.
                                Ma olen harjunud ausalt elama, ma ei viitsi sedagi, mis üle jääb, kulutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X