320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Sinu arusaamine artiklist on küll üsna väljamõeldise tasemel. Taaskord, meedia mõjutamisega tegelevad sisuliselt kõik vähegi arvestatavad persoonid/poliitikud/ettevõtted. Mis sa arvad, miks eksisteerib selline amet nagu pressiesindaja? Ning, jah, mõne asutuse pressiesindajad on tõepoolest efektiivsemad kui teistel. Mitte ainult USAs, vaid ka Eestis. Ma halbu näiteid ei hakka tooma, aga näiteks Töötukassal käib see asi päris efektiivselt, mistõttu nad ilmselt saavad rohkem positiivset kajastust kui mõni teine sarnane riigiamet.
    Ela oma kookonis edasi ja piilu sealt prao vahelt, kust paistab ainult ühte värvi vikerkaar
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Ela oma kookonis edasi ja piilu sealt prao vahelt, kust paistab ainult ühte värvi vikerkaar
      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Proovi mitte isiklikuks minna.
      Mõni tähemärk ka, ehkki tsitaat ise ütleb rohkem kui mina eales suudaks.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Mõni tähemärk ka, ehkki tsitaat ise ütleb rohkem kui mina eales suudaks.

        Te siin teete kambapaugutate ja jagate solvanguid kaala suunas nii et paha hakkab. Nüüd pill lahti kui midagi vastu tuleb?

        Kommentaar


          Kes need "me" oleme? Süvariik? Reptiilid? Miski muu? Aita mul palun ennast määratleda.

          Iseenesest tulin ma siia üksnes selle magusa iroonia pärast. Aga kui ma nüüd ülespoole kerin, siis ma ei näe ühtegi solvangut kaala isiku pihta. Tõsi, tulevärki tema arvamuste suunas on olnud. Aga isik ja arvamus on ehk mõnevõrra lahus olevad kontseptsioonid siiski, ei? Täiskasvanute maailmas minu arust on.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Kes need "me" oleme? Süvariik? Reptiilid? Miski muu? Aita mul palun ennast määratleda.

            Iseenesest tulin ma siia üksnes selle magusa iroonia pärast. Aga kui ma nüüd ülespoole kerin, siis ma ei näe ühtegi solvangut kaala isiku pihta. Tõsi, tulevärki tema arvamuste suunas on olnud. Aga isik ja arvamus on ehk mõnevõrra lahus olevad kontseptsioonid siiski, ei? Täiskasvanute maailmas minu arust on.
            See ei ole magus iroonia kedagi "vägivalduriks" kutsuda kui ta "vägivalduriks" hakkab pärast seda kui ta 10x kannaga pöördelt näkku saanud. Sellised thinly veiled ärapanemised puhtalt ärapanemise pärast seal, kus sa ise tead, et tegelt väga meritit ei ole minu arust just "täiskasvanute maailmale" kohane.

            Kommentaar


              Tõtt-öelda ei mõista sinu muret. Mulle näib, et seda, mida arvad olevat näinud, ei ole tegelikult juhtunud. Aga eks mul on varemgi segaseks jäänud, miks mingid postitused sind ärritavad, ehkki need isegi ei käi sinu pihta. Las ta siis jääda, võtan süü omaks.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Tõtt-öelda ei mõista sinu muret. Mulle näib, et seda, mida arvad olevat näinud, ei ole tegelikult juhtunud. Aga eks mul on varemgi segaseks jäänud, miks mingid postitused sind ärritavad, ehkki need isegi ei käi sinu pihta. Las ta siis jääda, võtan süü omaks.
                suurt muret ei ole. sina tulid sõbralikult irooniat märkama kaala käitumises, "mis isegi ei käi sinu pihta". mina sinu "täiskasvanulikus" käitumises.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  vaatasin terve video ära ja kahjuks pole tegu Kimberly Guilfoyle kõne tõlke ega etlusega
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    vaatasin terve video ära ja kahjuks pole tegu Kimberly Guilfoyle kõne tõlke ega etlusega
                    Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased,...


                    Õhtuleht siis oma youtube kanalil reklaamib hea meelega, seda sama segast mutti, kes oma youtube kanalil räägib sellest kuidas Joe Biden on kloon jms. Ehk Eestis lihtlabaselt Q vandenõuteooriat levitab. Uhke värk.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Ok, see mees on ikka täiesti ära keeranud. Kolmandik lausa? Süvariik, miks sa teed nii? Miks

                      Kommentaar


                        keegi on aru saanud millele tugineb siin vandenõuteoreetikute väide et Eesti on registreeritud USAsse?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          keegi on aru saanud millele tugineb siin vandenõuteoreetikute väide et Eesti on registreeritud USAsse?
                          Luksemburgis olev datakamber pidavat tegelikult olema ühe Washingtoni ärihoone keldris pantvangis. Hoone on Sorose eksnaise vennapoja nimele kirjutatud. #busted

                          Kommentaar


                            Kuskile alla saab kirjutada, et kiidan heaks prokuratuuri/Kapo operatsiooni töllakasvalitsusest lahtisaamiseks? Pro-Kapo niiöelda

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Kuskile alla saab kirjutada, et kiidan heaks prokuratuuri/Kapo operatsiooni töllakasvalitsusest lahtisaamiseks? Pro-Kapo niiöelda
                              Ja ma olen neutraalne ja arvan, et nad lihtsalt avaldasid avalikustamist väärt info. Protestiks hoopis korruptsiooni vastu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Kusagil selle eelnõu sisu lühidalt ja arusaadavalt välja on toodud?

                                Kas ongi nii, et pedsid ei tohi vihata aga konservatiive tohib? Või kiunub Helme niisama?
                                Seadus räägib sellest, et inimgrupi vastast üldist vägivallaõhutamist ei tohiks nagu teha, mis oli vanasti enne ekre tribüüniletõusmist kõigilegi selge, aga kuna nende arvates on igasugune puhtaputsis jaur lubatud, siis ma kinnitan, et nägin martinit, jaaku ja ruubenit ülejäänud meeskonnaga varastatud stringide, moblade ja natsihaakide väel koos pisikeste lastega hangest alla laskmas.

                                Eelnõu, mis suri sügisel ja nüüd ellu üritatakse püüda on siin. Mingeid erisusi erinevate gruppide vahel pole. Seadus muudaks ainult seda, et kui enne oli vaja teha füüsiline rünnak, et asja menetlusse võetaks, siis nüüd saaks politsei väga pentsikuid inimesi muidu ka uurida.

                                https://www.riigikogu.ee/tegevus/eelnoud/eelnou/4e9e98ac-7f63-4244-9353-68937cd394db/Karistusseadustiku%20ja%20kriminaalmenetluse%20sea dustiku%20muutmise%20seadus%20(vihakuritegude%20va stu%20võitlemine)

                                Vastav avaldus ka kohe LOL

                                Kommentaar

                                Working...
                                X