320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Valeuudis
    Ema on sul valeuudis
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Mis summa sa oled nöus selle peale panema?
      Ma olen nõus midagi vahele panema kui sa mõistliku pakkumise teed. Samas ma ei kujuta ette, milline see välja peaks nägema, sest minu oddsid oleks nii 1.01 vms...

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ma olen nõus midagi vahele panema kui sa mõistliku pakkumise teed. Samas ma ei kujuta ette, milline see välja peaks nägema, sest minu oddsid oleks nii 1.01 vms...
        Kaala on ju Trumpi edus nii kindel, et Bideni võit ja raha duublisse tundub enam kui aus

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Ma olen nõus midagi vahele panema kui sa mõistliku pakkumise teed. Samas ma ei kujuta ette, milline see välja peaks nägema, sest minu oddsid oleks nii 1.01 vms...
          Ma annan sulle veits suuremad oddsid, aga kui palju oled nöus kaotama?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Ma annan sulle veits suuremad oddsid, aga kui palju oled nöus kaotama?
            Ma ei näe eriti mõtet a'la 1000€ riskimisel 10€ võitmiseks. Üks mõte oleks põhimõtte pärast midagi stiilis üks õlu-kast õlut vahele panna vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ma ei näe eriti mõtet a'la 1000€ riskimisel 10€ võitmiseks. Üks mõte oleks põhimõtte pärast midagi stiilis üks õlu-kast õlut vahele panna vms.
              +1

              Tehke jah parem kasti peale.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ma ei näe eriti mõtet a'la 1000€ riskimisel 10€ võitmiseks. Üks mõte oleks põhimõtte pärast midagi stiilis üks õlu-kast õlut vahele panna vms.
                Kuhu ma selle kastiga lähen. 1 ölu vs 10 kokteili
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kuhu ma selle kastiga lähen. 1 ölu vs 10 kokteili
                    Kokteile on keeruline sulle kohale toimetada. Aga põhimõtteliselt kui sa mõtleksid 10 kokteili täpse rahalise väärtuse välja(ja lisaks kihlveo sõnastuse), siis oleks diil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Kokteile on keeruline sulle kohale toimetada. Aga põhimõtteliselt kui sa mõtleksid 10 kokteili täpse rahalise väärtuse välja(ja lisaks kihlveo sõnastuse), siis oleks diil.
                      Ehk räägid Martinga läbi, ta ka selline, kes väga palju matemaatikast tegelikult ei tea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ehk räägid Martiniga läbi, ta ka selline, kes väga palju matemaatikast tegelikult ei tea.
                        See on nüüd sulle ilmselt täiesti šokeeriv teadmine, aga eri kohtades on erinevad hinnad!

                        Tegelikult peaks selle arutelu ka kuskile teise teemasse üle kolima.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Ehk räägid Martinga läbi, ta ka selline, kes väga palju matemaatikast tegelikult ei tea.
                          Kui kõrge su hobune on?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Mis % ulatuses keegi töenäoliseks peab, et 20 jaanuar vannutakse ametisse Biden ja valmis pappi vahele panema? Mind täitsa huvitab
                            Kaua sa seda trummi siin põristad? Sa tõsimeeli usud, et isegi, kui oli mingi scamm, siis USA jaatab seda? Naljatilk.

                            Kommentaar


                              Jutt käib hiljemalt 20.01.21 ametisse vannutamisest - see võib nüüd küll vabalt edasi lükkuda, sest... hollivuud.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                                Ma küll ei tea kes see härra Kaspar Arro on, aga kui ta peaks ka EKRE liige olema, siis hakka või tõesti arvama, et EKRE on Ühtse Venemaa sõsarparteri (või saab sealt vähemalt nõu). Kogu maailm ja valitsused on täis valesid, "õiget" infot leiad RT-st (endine Russia Today), kuna toimunud on riigipööre, mis ei ole isegi väidetav, vaid "laiapõhjalise osalusega koordineeritud riigipööre," siis tuleb valmis olla pmst sissisõjaks ja levitada RT-s ja Breitbartis kirjutatud "tõde" nii palju kui vähegi võimalik. Sellele lisada Helmede jutt Putini normaalsusest jms. Masendav, et sellised tüübid on nii Eestis, kui ka välismaal kaaperdanud konservatiivse poliitika sildi ja tegelevad täie raevuga selle hävitamisega. Matsid..
                                Ma käisin selle mehega omal ajal koos ülikoolis. Siis suutis mind ära petta ja jätta mulje, et ei ole täiesti sooda peast. Ma ütleks, et säärane radikaliseerumine või mõistuse täielik kadumine on tal toimunud viimase 5 aastaga.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X