320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Vastaspoole sildistamine, pisendamine. Ühe maailmavaate (ja vastava inimgrupi) teistest paremaks pidamine jne.
    Mulle jääb mulje, et see kõik on tingitud EKRE poliitikast. Näiteks, kui keegi kirjutab tahvlile 2+2=5 ja siis 10 venda klassi tagapingis karjuvad ON JAAAAAA HELME FOR LIFE JUUDID AHJU. Et kas siis teised ei või öelda, et 2+2 ei ole 5 ja sa pead ikka maru loll olema, et seda uskuda ja pls ära ole rassist?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Vastaspoole sildistamine, pisendamine. Ühe maailmavaate (ja vastava inimgrupi) teistest paremaks pidamine jne.
      Aeg-ajalt tekib küll tunne, et peaks hakkama inimestele keemia ja füüsika n.ö ABC raamatuid jagama.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Mulle jääb mulje, et see kõik on tingitud EKRE poliitikast. Näiteks, kui keegi kirjutab tahvlile 2+2=5 ja siis 10 venda klassi tagapingis karjuvad ON JAAAAAA HELME FOR LIFE JUUDID AHJU. Et kas siis teised ei või öelda, et 2+2 ei ole 5 ja sa pead ikka maru loll olema, et seda uskuda ja pls ära ole rassist?

        Kallis Lindur!

        Kõik see oli juba enne EKRE-t ka. Kõik see aitas kaasa EKRE tõusule.

        Kommentaar


          Mida on siis valitsusele üldse ette heita, kui tõsiselt rääkida. Naljakas lugeda, et isegi teadusraha teema selleks ei sobi, kuna surve olevat liiga suureks kasvanud. Signe Riisalo näiteks heitis valitsusele mais ette, et liialt keelatakse, nüüd jälle, et midagi ei tehta, mis olevat skandaalne. Samuti heideti vahepeal valitsusele ette, et ei ole selge, mis saab kooliskäimisega. Mida on selles vallas võimalik ette otsustada?

          Kuna sotsid on asunud blokeerima rahvaküsitlust, siis ilmselt jääb see ära, kuna reeglite juntimisega on võimalik see blokeerida, mis tegelikult ei muuda midagi, lihtsalt sulgeb selle teema ilmselt aastateks. Tegelikult peaks olema kõiki rahuldav lahendus, ehk peale Refi, kes tahtis teha kaudset valitsuse umbusaldust. Mine neid valijaid tea, olekski parem, kui neile seda võimalust ei anta.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Mida on siis valitsusele üldse ette heita, kui tõsiselt rääkida.
            Nagu ikka - kehva kommunikatsiooni.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mida on siis valitsusele üldse ette heita, kui tõsiselt rääkida.
              Ründavat, solvavat, alandavat retoorikat kõigi parasjagu ettejäävate ühiskonnagruppide suhtes. Jah, EKRE esindab samuti valitsust.

              Kommentaar



                Miks on välismulje tegelikult oluline, mitte see, mida Kapa-Kohilas arvatakse. Levila lood.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                  Ründavat, solvavat, alandavat retoorikat kõigi parasjagu ettejäävate ühiskonnagruppide suhtes. Jah, EKRE esindab samuti valitsust.
                  Jah, olen sellega nõus, aga algus tehti sellele siiski juba mullu märtsis, kui hakkas selguma, et EKRE vist pääsebki valitsusse. Ei mingit 100 päeva jne ja see oli ju teada, et EKRE juba võlgu ei jää, kui sõimu mõelda.

                  Mis puutub suhtumisse Trumpi, siis ausalt öelda ei saa ma aru, miks EKRE teda fanaatiliselt toetab, miks peaks teda üldse taga igatsema? Ja kuulates veel Mart Helmet kohati Putini võimeid ülistamas, siis ausalt öeldes tekivad kahtlased tunded, aga õnneks on valitsuses ka Kesk ja Isamaa.

                  Aga meenutaks, et kui Trump presidendiks sai, siis ei hoidnud see seltskond kes nüüd kurdab, et meie valitsus rikub suhteid Bideniga, end tagasi Trumpi kirudes. Siis see eriti kedagi ei häirinud, kui väidetavalt Mikser, olles valitsuses Trumpi kirus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Jah, olen sellega nõus, aga algus tehti sellele siiski juba mullu märtsis, kui hakkas selguma, et EKRE vist pääsebki valitsusse. Ei mingit 100 päeva jne ja see oli ju teada, et EKRE juba võlgu ei jää, kui sõimu mõelda.

                    Mis puutub suhtumisse Trumpi, siis ausalt öelda ei saa ma aru, miks EKRE teda fanaatiliselt toetab, miks peaks teda üldse taga igatsema? Ja kuulates veel Mart Helmet kohati Putini võimeid ülistamas, siis ausalt öeldes tekivad kahtlased tunded, aga õnneks on valitsuses ka Kesk ja Isamaa.

                    Aga meenutaks, et kui Trump presidendiks sai, siis ei hoidnud see seltskond kes nüüd kurdab, et meie valitsus rikub suhteid Bideniga, end tagasi Trumpi kirudes. Siis see eriti kedagi ei häirinud, kui väidetavalt Mikser, olles valitsuses Trumpi kirus.
                    Naljakas, kuidas ikka KÕIK ekret kiusavad...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Mulle jääb mulje, et see kõik on tingitud EKRE poliitikast. Näiteks, kui keegi kirjutab tahvlile 2+2=5 ja siis 10 venda klassi tagapingis karjuvad ON JAAAAAA HELME FOR LIFE JUUDID AHJU. Et kas siis teised ei või öelda, et 2+2 ei ole 5 ja sa pead ikka maru loll olema, et seda uskuda ja pls ära ole rassist?
                      Tegelikult on tehe 2+x ja mõlemad osapooled on veendunud, et neil on õigus ja vastus on siis kas "4" või "5". Seejuures alavääristatakse teist osapoolt, kui rumalad nood on, et nii lihtsast asjast valesti aru saavad. Tegelikult ei pruugi kummalgi õigus olla.

                      Teaduses saad hüpoteeside kontrollimise käigus jõuda kõige paremal juhul tulemusele, et väga suure tõenäosusega on asi nii, mitte teisiti. Tihti aga on tulemuseks, et võib olla nii ja vahel ka naa. Poliitikas paraku teised reeglid ja kuvatakse endast kõiketeadja kuvand, sest see kes kahtleb on pehmo.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        Tegelikult on tehe 2+x ja mõlemad osapooled on veendunud, et neil on õigus ja vastus on siis kas "4" või "5". Seejuures alavääristatakse teist osapoolt, kui rumalad nood on, et nii lihtsast asjast valesti aru saavad. Tegelikult ei pruugi kummalgi õigus olla.

                        Teaduses saad hüpoteeside kontrollimise käigus jõuda kõige paremal juhul tulemusele, et väga suure tõenäosusega on asi nii, mitte teisiti. Tihti aga on tulemuseks, et võib olla nii ja vahel ka naa. Poliitikas paraku teised reeglid ja kuvatakse endast kõiketeadja kuvand, sest see kes kahtleb on pehmo.
                        Panen siia ühe Hando Runneli luuletuse.

                        Vaidlus

                        Kes lollidega vaidleb,
                        on ise sama loll,

                        kes tarkadega vaidleb,
                        on veelgi lollim loll,

                        seepärast annab alla,
                        kes kõige vähem loll

                        ja selle pärast võitjaks
                        jääb kõige lollim loll.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          ühesõnaga see, et kas rassist on olla normaalne ei ole tegelikult teada. vb on pahad hoopis need kes pole rassistid ja ei armasta diktatuuri.

                          see et ma lihtsalt küsin mis keegi arvab pärast 10t lehte vaidlust teiste kasutajate poolt tähendab, et ma olen loll.

                          krt see foorum at its best.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            ühesõnaga see, et kas rassist on olla normaalne ei ole tegelikult teada. vb on pahad hoopis need kes pole rassistid ja ei armasta diktatuuri.

                            see et ma lihtsalt küsin mis keegi arvab pärast 10t lehte vaidlust teiste kasutajate poolt tähendab, et ma olen loll.

                            krt see foorum at its best.
                            Enda arust tsiteerisin kypsi postitust ja nõustusin tema vaatega.
                            Ära nüüd nii heal arvamusel ka endast ole ja arva, et sind pidasin silmas. See muidugi ei välista seda, et sa loll ei võiks olla.
                            Kena töönädala algust!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Vähem vaidlust, rohkem arutelu
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Kurb maailmavaade, minu arvates.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X