320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    saku orikat sulle keelele!
    Ouu. Jääme ikkagi tsiviliseerituks.
    Giggs will tear you appart.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Bürokraat oleks 6 kuud hiljem mingi formaalse vastuse saatnud Valimiste aeg oli lihtsalt ma usun kõigile inimestele täiesti omaettemaailm, kuna nn reapoliitikuid Eesti200s peaaegu ei olnud ja kõik toimetasid oma põhitööde ja tegemiste kõrvalt. Seega lihtsalt mingid asjad jäid tähelepanuta.
      Või kaubelnud mõjuvõimuga. Aega on
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Ouu. Jääme ikkagi tsiviliseerituks.

        jah. Vabandan Reinu ees.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          tra kõik erakonnad lubasid lasteaia kohatasu kaotamist...KÕIK erakonnad ja seni null
          Kohaliku omavalitsuse pädevus.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            tra kõik erakonnad lubasid lasteaia kohatasu kaotamist...KÕIK erakonnad ja seni null
            selle eest virutaks igale kui ühele seal seltskonnas jalaga.

            mul vallas nii, et kui hoiaks last kodus saaks vallalt üle 3 kohlise summa kuus. lasteaias käimise eest maksan mingi 150 euri ühe lapse eest. kahe lapsega peres on lasteaias käimine rahakotile kuskil 500ine laks iga kuu mul - tänx.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              jah. Vabandan Reinu ees.
              Jään torti ootama.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Oot varsti kaabud ütlevad, et venemeelne valitsus. Kapis on venelastega leping ja teised tahavad liituda tagasi venkude alla. Niiet varsti on ministriteks samad näod, mis aastalõpu televisioonis. E200 populaarsus peaks langema hakkama

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Alla 5,0-se koefiga ma ise ei panustaks.
                    heh, ma mõtlesin, et sa otsid mingi 100st koefi.

                    Kommentaar


                      See Põlluaasa räntimine praegu

                      EDIT: 3 erakonda viisid täna läbi riigipöörde ning suurte tähtedega HÄBI tal on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        See Põlluaasa räntimine praegu

                        EDIT: 3 erakonda viisid täna läbi riigipöörde ning suurte tähtedega HÄBI tal on.
                        Eks see olegi seal show valijatele. EKRE sats on ikka väga soolane ja marus täna. Miks nad neid ettepanekuid ette loevad? Pigem tuleks kiita opositsiooni, et nii palju loovaid ettepanekuid oodi (hapukoor ja pannukad wtf).

                        Päris võimas muidugi, kuidas EKRE-le ära keerati - teenitult. Nagu jalkamatš. EKRE abielureferendum juhtis 1:0 ning teatati kõigile, et ollakse parim meeskond. Ja siis viimasel minutil kaks väravat ning adios. EKRE-l on palju õppida ikka.

                        Poolamets ka kloun. Aga sai kindlasti hääli juurde. Mul polnud veel ca nädal aega tagasi õrna aimugi, kellega tegu.

                        Kommentaar


                          Riigikogus vist läheb edaspidi päris lappesse? Vähemalt ma saan aru, et opositsiooni-EKRE lubab pm riigikogu töö laiemalt põhja lasta?

                          Mart Helme kõnes vms: "Üks mees naerab siin kogu aeg, kui ma puldis olen. Ma olen näinud neid, kes pidurdamatul naeravad. Neil on tihtipeale intellektuaalne puue.

                          Siin käib vaidlus selle üle, kas rahval on õigus. Ma juba eile võtsin siidkindad käest ära.. Me teeme teile 10 000 muudatusettepanekuid, vaid sisulisi ja nii, et neid ei ole võimalik kõrvale heita. Ja kui te tulete immigratsiooni juraga, siis me teeme täpselt sama. TE jooksete minema. Te tahate valitsusest ära minna, teil hakkab paha. See on opositsiooni relv. Me teeme ta nii vahedaks, nii vahedaks, et ta on luuni. Vot tak, kallid sõbrad!

                          See, mille vastu te võitlete ei ole Mart Helme, vaid inimloomus ja normaalsus. Te kaotate selle võitluse, sest inimloomus võidab alati. Katsed inimloomust muuta, ei muuda midagi. Mina mäletan, kuidas NSV inimesed pidid elama kommunismis. Nüüd meile lubatakse demokraatiat - ma ütlen, et seda ei tule.

                          Usk ja lootus, et USAs tuleb riigipöörde. See tuleb teile, kallid liberaalid vundamendiks. Kallid maffioosod, see variseb laiali. See on tehtud liivast."

                          Kommentaar


                            Ma näeks just sellist tugevat kooslust nagu Reformierakond, Keskerakond ja Sotsiaaldemokraadid.

                            Isamaa saab varupingil enda mina otsida, kas parempoolsed teevad uue erakonna või midagi muud.
                            EKRE saab lihtsalt nina nokkida.

                            See kolmik saaks veidi maineparandusega tegeleda, et vältida Eesti200 arengut ja võimalikku valimisedu.

                            Kommentaar


                              muide millal viimati Isamaad(või IRL, Respublica vms) valitsuses polnud?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                muide millal viimati Isamaad(või IRL, Respublica vms) valitsuses polnud?
                                Rõivase esimene valitsus, 2014-2015, SDE+RE

                                Enne seda Siim Kallase valitsus, 2002-2003, RE+KE

                                E: Ansipi esimene valitsus, 2005-2007, RE+KE+RL ka muidugi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X