320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    kõikidest halbadest variantidest oleks parim lahendus täna minu jaoks I, SDE ja RE koalitsioon. Uued valimised tooks suure tõenäosusega E200 valitsusse ja sõltuvalt tulemustest kas siis RE või RE ja SDE-ga.
    REISDE töenäoliselt tulebki. Mis selles nii head on? Isamaa on oma lubaduse ära täitnud, sisuliselt oleks oravate ja sotside valitsus
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      REISDE töenäoliselt tulebki. Mis selles nii head on? Isamaa on oma lubaduse ära täitnud, sisuliselt oleks oravate ja sotside valitsus
      Peaasi, et alkoaksiis ei tõuseks ja saaks bussiga tasuta veel sõita. Muu on pohlad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
        EKRE ei ole positiivse poole pealt ju kuidagi teistest varasematest võimuerakondadest eristunud ega mingit muutust paremuse poole toonud (minu subjektiivne hinnang, püüdes olla siiski objektiivne): samasugused skandaalid, samasugused populistlikud loosungid, boonuseks veelgi vängem sõnakasutus ja provokatsioon otsa.
        Oppositsioonil ja teistel ühiskonda mõjutavatel on alati olnud võimalus sellise laamendamisega mitte kaasa minna.

        Praegu oli olukord, kus junn oli keset põldu ja siis hakati seda torkima. Hakkab haisema ja määrib jne.
        Võinuks lihtsalt lasta loodusel teha oma tööd.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Helme oleks ikka pidanud teadma, kellele omale nõunikuks toob. Ei?
          Kui KAPO ütles, et see oli Krachti isiklik omakasu projekt, millest Helme polnud teadlik, siis ma ei näe pöhjust selles skandaalis EKREt süüdistada
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            Minu eesmärk pole kedagi vasak- või parempoolseks lahterdada või määrata, et mis erakonna pooldaja keegi parajasti on. Täitsa siiralt.

            Mulle tõepoolest jäi lihtsalt arusaamatuks, mismoodi saab protestihääle partei maine EKRE-ga jätkuvalt kaasas käia. Eelmiste valimiste ajal veel okei ja arusaadav - inimesed olid Reformierakonna valitsusest väsinud ning soovisid muutust. Aga praegu? EKRE ei ole positiivse poole pealt ju kuidagi teistest varasematest võimuerakondadest eristunud ega mingit muutust paremuse poole toonud (minu subjektiivne hinnang, püüdes olla siiski objektiivne): samasugused skandaalid, samasugused populistlikud loosungid, boonuseks veelgi vängem sõnakasutus ja provokatsioon otsa.

            Et küsimus on, et mille vastu me protestime? Opositsioonierakondade vastu, kes niikuinii mingit tuntavat mõju senise valitsuse ajal ei omanud? Valitsuserakondade vastu, mille hulka EKRE ise kuulub? Peavoolumeedia vastu? Süvariigi vastu? Mulle lihtsalt jääb mulje, et EKRE võib ükskõik mida teha, olla valitsuses või opositsioonis, aga millegipärast kannab ikkagi mõndade inimeste jaoks protestihääle partei kuvandit.
            Ohkan sügavalt hetkel. See, et mu selles reformierakonna läppari viites ei osata näha tugevat annust eneseirooniat ja just endale puid alla panekut... sellest saan veel aru. Kui sa aga selle sama postituse, mida sa hetkel tsiteerid, tsiteerimata ülemist osa vaatad ja loed, siis kuidas Sa ikka veel arvad siiralt, et mu "protestihääle" postitus ja vastus mõnule oli 100% tõsimeelne? Ilmselgelt ma ei tee seda.

            See oli puhtalt vastukaaluks ja vastuseks mõnule, kellega siin, seal erinevates teemades on lihtlausete ja äärmustega taotluslikult (minule vähemalt tundunud) piirajasse lastud vastaspoole mõtte edastamiseks ilma, et omaks ülisuurt põhjapanevat ja faktilist sisu. Ta reeglina on osanud ridade vahel lugeda. Aga ma tõden, et tihtipeale jääb see teadmine ja soov ainult mu enda teada ja teistel selle väljalugemine keeruline. Luban, et tõstan edaspidi käe seal. Aga nüüd kõik katki ja minu lemmikfoorumlane vihkab mind ka takkaotsa : (.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              kõikidest halbadest variantidest oleks parim lahendus täna minu jaoks I, SDE ja RE koalitsioon.
              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              REISDE töenäoliselt tulebki. Mis selles nii head on?
              mnjah...

              Kommentaar


                Kas ma ainsana mõtlen selle peale, et Kiige väljatõmbamine midagi halba kaasa ei tooks koroonakriisis?

                Kommentaar


                  Nohjah, üldiselt uues valitsuses K. Michalit kuskil näha ei tahaks.

                  Kommentaar


                    Kaala, palju sa vahele paneksid, et sama koalitsioon tuleb tagasi?

                    Kommentaar


                      Päeva kild oleks see, kui RE ja EKRE kokkuleppele jöuaks ning röömsalt kätt suruksid
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kaala, palju sa vahele paneksid, et sama koalitsioon tuleb tagasi?
                        Sa pole ju panustaja. Sul on mingit siseinfot, et jääb samaks? Ma ei paneks midagi, sest tean liiga vähe.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Sa pole ju panustaja. Sul on mingit siseinfot, et jääb samaks?
                          Ei ole, ma niisama küsin, et äkki tahad proovida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ei ole, ma niisama küsin, et äkki tahad proovida.
                            Tundub lamp gamble ilma siseinfota
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Ohkan sügavalt hetkel. See, et mu selles reformierakonna läppari viites ei osata näha tugevat annust eneseirooniat ja just endale puid alla panekut... sellest saan veel aru. Kui sa aga selle sama postituse, mida sa hetkel tsiteerid, tsiteerimata ülemist osa vaatad ja loed, siis kuidas Sa ikka veel arvad siiralt, et mu "protestihääle" postitus ja vastus mõnule oli 100% tõsimeelne? Ilmselgelt ma ei tee seda.

                              See oli puhtalt vastukaaluks ja vastuseks mõnule, kellega siin, seal erinevates teemades on lihtlausete ja äärmustega taotluslikult (minule vähemalt tundunud) piirajasse lastud vastaspoole mõtte edastamiseks ilma, et omaks ülisuurt põhjapanevat ja faktilist sisu. Ta reeglina on osanud ridade vahel lugeda. Aga ma tõden, et tihtipeale jääb see teadmine ja soov ainult mu enda teada ja teistel selle väljalugemine keeruline. Luban, et tõstan edaspidi käe seal. Aga nüüd kõik katki ja minu lemmikfoorumlane vihkab mind ka takkaotsa : (.
                              Fair enough. Lihtsalt oli mälusoppi jäänud, et sa oled varemgi EKRE-t protestihääle kontekstis maininud, mistõttu tundus eluliselt usutav stsenaarium. Võib-olla mäletasin siis valesti.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                sotsdem-i valijana raske valik kumb on sitem kas Reform või EKRE. Hea meelega jätaks mõlemad opositsiooni
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X