320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Õigus anonüümsusele ja privaatsusele on üldse naljakas, eks?
    Sa nüüd üle sõbrakene. No valimised. Vähe pohhui ei ole vä?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sa nüüd üle sõbrakene. No valimised. Vähe pohhui ei ole vä?
      Miks sa siis oma pärisnime konto tegemisel ei pannud ja võtsid selle Sambazi?

      Aga kuna sul vähe pohui ei ole, siis saad nime korra muuta. Teades su varasemat käitumist, siis sa ilmselgelt teha ei julge.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Miks sa siis oma pärisnime konto tegemisel ei pannud ja võtsid selle Sambazi?

        Aga kuna sul vähe pohui ei ole, siis saad nime korra muuta. Teades su varasemat käitumist, siis sa ilmselgelt teha ei julge.
        Minu nimi on Hardo. Sinu nimi Rein. Lihtne. Keda sina valid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Minu nimi on Hardo. Sinu nimi Rein. Lihtne. Keda sina valid?
          Kas sul perekonnanimi ka on? Teiste omasid avaldad julgelt, avalda enda oma ka siis.

          Mina ei vali kedagi. Rikun sedeli, kirjutades sinna - protestihääl.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kas sul perekonnanimi ka on? Teiste omasid avaldad julgelt, avalda enda oma ka siis.

            Mina ei vali kedagi. Rikun sedeli, kirjutades sinna - protestihääl.
            Riiberg. Mõtlesin, et teen algul sama, aga kuna Lee tegi väga head turundustööd, siis ei saa mitte anda häält talle.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma arvan, et see on kõige veidram valijategakohtumine/valimiskampaania, mida ma oma elus näinud.
              See näitab, et kõnesoleval kandidaadil on metsikult vaba aega. Tulemus ilmselt suurem asi pole - anonüümses jalkafoorumis kirjutatu põhjal nüüd küll ükski mõtlev inimene valimiseelistust tegema ei hakka. Rääkimata sellest, et valimisringkond võib hoopis vale olla.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Riiberg. Mõtlesin, et teen algul sama, aga kuna Lee tegi väga head turundustööd, siis ei saa mitte anda häält talle.
                nüüd on 4 häält olemas!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  See näitab, et kõnesoleval kandidaadil on metsikult vaba aega. Tulemus ilmselt suurem asi pole - anonüümses jalkafoorumis kirjutatu põhjal nüüd küll ükski mõtlev inimene valimiseelistust tegema ei hakka. Rääkimata sellest, et valimisringkond võib hoopis vale olla.
                  Ära tee nalja, soccernet võtab mul keskmiselt päevas äkki mingi 15-20 minutit. Kuna see on hetkel enamjaolt ka ainuke online foorum, mida aktiivselt loen, siis selle aja võin vabalt lubada. Ja polnud absoluutselt mingit mõtet siin valimiskampaaniat teha, võtsin sõna eelkõige teemadel, millest lihtsalt erinevatelt osapooltelt rohkem teadsin kui tavainimene, see kui keegi tahab mulle häält anda on ainult positiivne, aga mingeid roppe panuseid ma kindlasti sellele keskkonnale nüüd ei pane.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma arvan, et see on kõige veidram valijategakohtumine/valimiskampaania, mida ma oma elus näinud.
                    Kahjuks pole raha, et kuskil pannkoogihommikuid korraldada, minu kampaaniaeelarve on umbes 100 eurot + 2-3 tundi aega iga päev. Aga valmiskampaaniaks ma seda küll ei nimeta, kohtumiseks valijatega, nojah mingil veidral moel on küll.

                    Kommentaar


                      Kusjuures, kui LeeRomeno ütles, et sada häält oleks OK, siis oskuslike valimislubadustega saaks seda kasvõi siin foorumis 20-30% suurendada ilmselt küll. Märksõnad: liigareform, sisehallid, kunstmuru, õlle hind ja temperatuur. Mina muidugi ei hääletaks Jeesti200 poolt nii või teisiti aga äkki nt akf kesa hääl on veel lahtine...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Kahjuks pole raha, et kuskil pannkoogihommikuid korraldada, minu kampaaniaeelarve on umbes 100 eurot + 2-3 tundi aega iga päev. Aga valmiskampaaniaks ma seda küll ei nimeta, kohtumiseks valijatega, nojah mingil veidral moel on küll.
                        100 eurost piisaks, et mulle pannkoogid välja teha.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Kahjuks pole raha, et kuskil pannkoogihommikuid korraldada, minu kampaaniaeelarve on umbes 100 eurot + 2-3 tundi aega iga päev. Aga valmiskampaaniaks ma seda küll ei nimeta, kohtumiseks valijatega, nojah mingil veidral moel on küll.
                          Kasper ja Mazz jne tahtsid ainult 100 kambapeale, et lasta siin sul ainsana valimiskampaaniat teha? Ei tea kaua veel serveri renditasu jaksatakse maksta kui nii madalalt kaubeldakse. Peab hakkama endale uut foorumit varsti vist vaatama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kasper ja Mazz jne tahtsid ainult 100 kambapeale, et lasta siin sul ainsana valimiskampaaniat teha? Ei tea kaua veel serveri renditasu jaksatakse maksta kui nii madalalt kaubeldakse. Peab hakkama endale uut foorumit varsti vist vaatama.
                            Asi veel hullem, minu jaoks on see täiesti tasuta, sest Kasper ja Mazz on kinnimakstud Sorose poolt niikuinii nagu kogu peavoolumeedia.

                            Kommentaar


                              kurb on see, et me elame fake-news-i ajastul. Trumpi valimisel tuli vist esmalt see päevakorda ja see jätkub üle maailma ja on ka meie ühiskonda jõudnud..
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Sa nüüd üle sõbrakene. No valimised. Vähe pohhui ei ole vä?
                                Telekavaatajaga ei plõksita,meine junge spieler aus Raasiku Joker!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X