320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mis muidu ise plaanid vastuseks panna?
    Jätab suht külmaks
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Angela Merkel, German chancellor, has sharply criticised Twitter’s decision to ban US president Donald Trump, calling it a “problematic” breach of the “fundamental right to free speech”.



      Kuidas need klassikud ütlesidki - You know its bad when Germany calls somethin fascist
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Käimas on 5.dimensiooni male :)Kõik mis toimub, on hoolikalt ette planeeritud ning kogu eesmärk on seada lõksud ja lasta pimeduse jõududel end ise lõksu mäng...


        võimas aur
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          wow, need pahad on seal reptiilid? uskumatu on see, et sellisel kanalil on 2300 tellijat.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Panin sealt maalt kinni, kus hakkas tumedatest aurudest jahuma. Kui palju kanepit tuleb tõmmata, et siukest sousti hakata suust välja ajama?

            Kommentaar


              Ringvaates oli lausa pressu kohale toodud ning talt isegi ei küsitud konkreetset hinnangut opositsiooni performance osas. Kas ma magasin selle koha maha või ongi ERR tase selliseks muutunud?

              Kommentaar


                Ega see siin linkimine ja klikkimine seda prohvetit ainult toidab ja eestlastele rohkem feedi ette lükkab.

                Jehhoova tunnistajatele, Tupperware topsikute omanikele ja muudele kristalliteraapia huvilistele kindlasti meeldib. Aga las nad olla, ma ei torgiks neid
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  See on muidugi mega, et meil ajakirjandus on olukorra adresseerimise asemel hea konsensuse leidnud ja ühel või teisel põhjusel ennast selili heitnud. Ma arvan, et mu infoväljas ei ole hetkel (nii "heade" kui ka "pahade" poolel) viimastel päevadel ükski muu teema nii palju kõneainet pakkunud kui seda on pressu reaktsioon (täpsemalt selle sisuline puudumine). Aga ilmselt ei ole see siiski uudiskünnist ületav ja analüüsimist väärt asi. Ja see seda lõhet paraku suurendab. Ma võtaks kergemat sorti mürki, et kui pressu siin konkreetselt reformaritele sõnadega keradesse annaks, oleks see ühiskonda pigem liitev tegevus. Aga seda on selliselt inimeselt tõest palju oodata.

                  Kommentaar


                    Täiesti nõus! Kui möliseda, siis ikka kõigiga. Peaks talle ehk e-maili kirjutama? https://president.ee/et/kysi/index.html

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                      Täiesti nõus! Kui möliseda, siis ikka kõigiga. Peaks talle ehk e-maili kirjutama? https://president.ee/et/kysi/index.html
                      Saan aru, et sinu arvates on kõik timm. Kõik osapooled on käitunud õigesti jne. Okei, koalitsioon ei ole, aga opositsioon ja president võivad uhkusega peeglisse vaadata. Eks arvamusi on erinevaid ja erinevused rikastavad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ringvaates oli lausa pressu kohale toodud ning talt isegi ei küsitud konkreetset hinnangut opositsiooni performance osas. Kas ma magasin selle koha maha või ongi ERR tase selliseks muutunud?
                        Küsiti ju eraldi ning president mõistis selle hukka ja selgitas oma reaktsiooni?
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Küsiti ju eraldi ning president mõistis selle hukka ja selgitas oma reaktsiooni?
                          Ehk siis teine pool - magasin maha.

                          Aga jään selle juurde, et kui siin a la see poola keiss oli, siis pressult oli 15 tunniga sõnumid väljas. Martin Helme on kokku öelnud vist kaks asja, millega ma olen nõus. Üks oli see, et tänastes tingimustes peab laenu võtma. Teine on see viide pressule kui esilõhestajale. Aga olgu see mu isiklik traagika ja tõlgendus.

                          Kommentaar


                            Kui mind nüüd presidendi vastuvötule kutsutaks, ma teeks fake handshake`i
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Huvitavat lugemist https://www.nytimes.com/2021/01/10/w....co/Sj4xl91DbD

                              Vaadates, mis Riigikogus toimub, siis tundub, et see tribe mentaalsus, et on ainult üks ülim arvamus ja oled kas meiega või vaenlane hakkab ka siinmail võimust võtma. Ja suht suva, mis juttu aetakse, tõde või vale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Ehk siis teine pool - magasin maha.

                                Aga jään selle juurde, et kui siin a la see poola keiss oli, siis pressult oli 15 tunniga sõnumid väljas. Martin Helme on kokku öelnud vist kaks asja, millega ma olen nõus. Üks oli see, et tänastes tingimustes peab laenu võtma. Teine on see viide pressule kui esilõhestajale. Aga olgu see mu isiklik traagika ja tõlgendus.
                                Fastforwardisid läbi ja sisu jäi pooleldi kätte saamata, pole hullu, ega see ei takista ülla eesmärgi nimel ikka lahmimist

                                Aga tulin tegelt siia just selleks, et kirjutada, et plastic, kuidas tundub presidendi lüke? Et seostagu see rahvahääletuse teema erakorraliste valimistega.
                                Sina ikka kiidad heaks ju, et pangu raha kus suu on vms. Ei?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X