320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Ja juttu ei ole mitte neljast aastast, vaid kõik alkoostud jäävad vahemikku 8. jaanuar 2019-12. oktoober 2020. Kokku ca 1500€ eest alkoholi. Päris palju 22 kuu peale või kuidas?
    Haha, 1500 eurot on ikka normaalsel inimesel kuu joogid.

    Aga AI postitused on ses osas nummid, et ei aduta probleemi, kus riigiametnikul või poliitikul pole väga tervislik enda ja riigi rahakotti sassi ajada. Aga tänapäeval on see vist nii sügavalt pohhui, et nähakse kohe vandenõud, lekitamist ja "teised ju ka"-tonti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Haha, 1500 eurot on ikka normaalsel inimesel kuu joogid.

      Aga AI postitused on ses osas nummid, et ei aduta probleemi, kus riigiametnikul või poliitikul pole väga tervislik enda ja riigi rahakotti sassi ajada. Aga tänapäeval on see vist nii sügavalt pohhui, et nähakse kohe vandenõud, lekitamist ja "teised ju ka"-tonti.
      Ee, mida? Mida siin lekitati? Vandenõu? Mida täpselt koju tassiti? veelkord, kas teatud ülekulu oli? oli. Võib muidugi vaielda, aga ei pea õhtustama 300 per nägu, ei pea ooperipäevadel käima. Kõik alkoostud al 2019, varasemalt, sh teiste PMide ajal, läksid nad sis kuskilt mujalt, kindlasti ei olnud varasemad valitsused ju karsklased ja saladuskatte all võin öelda, et õhtustati ka, alkoholiga. pole tšekke lihtsalt, vist. või ei küsitud. Veelkord, kas peab nii palju sotskeskusi kringliga külastama ? kas oeab muhu vallavalitsusele lõuna tegema? ei pea, kui ei meeldi, fine. Kui käid, teed, võõrustad, võtad tšeki ja teed eelarve. ei skeemita ja küsimise peale annad välja. Vastutad ka.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Vabalt võib õhtustada 300 euri eest, 6600€ palk võimaldab küll.

        Kommentaar


          AI. Kas see lõik on tekstis siis välja mõeldud ja juurde pandud:

          Ekspress teab, et sarnaseid toidukorvikesi panid protokollitöötajad peaministrile nädalavahetusteks rutiinselt kaasa, eriti kui ta läks puhkepäevi veetma oma maakoju. Enamasti oli toidupakis pudel või paar veini ning konjak, lisaks suupisted. Ratas ise küll eitab seda. „Ma ei tea, millest te räägite,“ ütleb ta.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Vabalt võib õhtustada 300 euri eest, 6600€ palk võimaldab küll.
            Olgu nii. aga. Sama kehtigu kõigile, kui kersti kajaga õhtustab, tartu maratonil käib ja maksuameti peadire napsuametit külastab. Palk võimaldab.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Ee, mida? Mida siin lekitati? Vandenõu? Mida täpselt koju tassiti? veelkord, kas teatud ülekulu oli? oli. Võib muidugi vaielda, aga ei pea õhtustama 300 per nägu, ei pea ooperipäevadel käima. Kõik alkoostud al 2019, varasemalt, sh teiste PMide ajal, läksid nad sis kuskilt mujalt, kindlasti ei olnud varasemad valitsused ju karsklased ja saladuskatte all võin öelda, et õhtustati ka, alkoholiga. pole tšekke lihtsalt, vist. või ei küsitud. Veelkord, kas peab nii palju sotskeskusi kringliga külastama ? kas oeab muhu vallavalitsusele lõuna tegema? ei pea, kui ei meeldi, fine. Kui käid, teed, võõrustad, võtad tšeki ja teed eelarve. ei skeemita ja küsimise peale annad välja. Vastutad ka.
              Et nii ongi, et mul on vaja valimiste jaoks viia vanamammidele kringleid, et teen selleks meeldiva eelarve, toon tšeki ja kõik on YOLO? Probleem on suhtumises, mis on Keskerakonnas pidevalt olnud. See, et linnapea taob staadioni avamise plakatil trummi, pole valimisreklaam, see on lihtsalt linnapea teavitus. Või linnapea pildiga postkaart pole valimisreklaam, vaid see on eelarves, tehtud tšekk ja ei skeemita ega üldse midagi.

              Selline värk on Keskerakonnal koguaeg veres olnud, sest Savisaar tegi seda pidevalt. Ma ei tea, kui vana sa oled, aga näiteks kui ma olin miskine 8-9, siis oli kuskil Vikerraadios saatesari, kus Savisaar käis peaministrina mööda Eestis ja kohtus tavaliste inimestega. Oligi terve saade sellist "Tere, Maimu Häädemeestelt, kuidas läheb?" - "Oi, härra peaminister. Teid nähes kohe palju paremini."

              See oli ka käid, teed, võõrustad, teed eelarve, võtad tšeki ja muudmoodi jokk. Küss on pigem selles, et poliitikud ei peaks sellist Karin Tammemäe stiilis "käin ja võõrustan" asja endale päris lubama. Kindlasti mitte "saame erakonnajuhtidega siin vähe kokku ja tonksutame jooki" või "võtame siin erakonnakaaslastega ühe kuunari ja tõmbame veidi merel nosu viltu ja värgid". See on sisuliselt "Oi, härra peaminister, teid ka siin põllu vahel palki tõstmas ja garaažiust värvimas näha"-protosavisaar.

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Olgu nii. aga. Sama kehtigu kõigile, kui kersti kajaga õhtustab, tartu maratonil käib ja maksuameti peadire napsuametit külastab. Palk võimaldab.
                Kersti on TM osalemise on oma kontolt maksnud, kui mulle nüüd ei valetatud või siis ma valesti ei mäleta. Võibolla lasi muidugi mõnuagendi raha eest pärast Lydia hotelli sviidis mingi Pärnitsaga dom perikat vms.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  AI. Kas see lõik on tekstis siis välja mõeldud ja juurde pandud:
                  see ei vasta tõele. seepärast ka on umbisikuline protokollitöötaja. kui muidu on tšekid jms, siis sel lõigus on, ekspress teab. jah. ma.ka.tean
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mis ringkonnas AI sügisel KE ridades kandideerida plaanib?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      see ei vasta tõele. seepärast ka on umbisikuline protokollitöötaja. kui muidu on tšekid jms, siis sel lõigus on, ekspress teab. jah. ma.ka.tean
                      lava sinu, mõnu, miks kolleegid välja mõtlevad asju ka?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kersti on TM osalemise on oma kontolt maksnud, kui mulle nüüd ei valetatud või siis ma valesti ei mäleta. Võibolla lasi muidugi mõnuagendi raha eest pärast Lydia hotelli sviidis mingi Pärnitsaga dom perikat vms.
                        osaluse? ööbimise? sellele eelnenud kohtumise? julgete kulud? veelkord, see ongi ok, tartu maratoni ja muud jutud. muidugi, proportsioonid peavad olema.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Mis ringkonnas AI sügisel KE ridades kandideerida plaanib?
                          aga sina? argumentum ad.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            lava sinu, mõnu, miks kolleegid välja mõtlevad asju ka?
                            Ei oska teiste eest öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              osaluse? ööbimise? sellele eelnenud kohtumise? julgete kulud? veelkord, see ongi ok, tartu maratoni ja muud jutud. muidugi, proportsioonid peavad olema.
                              Vähe erinev proportsioon, kas president (keda ma sallin vähem kui Ratast fyi) läheb Eesti suurimale spordiüritusele sporti tegema kohustusliku turvaga või Ratas laseb alluvatega peeneks, kas sa ei leia? Ma ei tea, miks seda tegelikult nii kaitsma peab. Kui sul inside info, et Ratas on tegelt puhas poiss, siis fine, nii ütle. Aga see ei ole ju argument, et "teised teevad ka" või "probleem on suurem ja laiem ja rääkige siis teistest ka"?

                              Kõlbab nt politsel keskenduda üksikjuhtumitele, et suuremat sõnumit saata, kõlbab ka ajakirjandusel Ratase postrile panemine. Tõsi, minule isiklikult meeldiks kui mõne teise erakonna naisliikmel victoria secretsi arve oleks peale tõmmatud ja praegu a la ÕL analüüsiks mitu "FRIENDS" tüüpi trussikut sellest oleks saanud, aga raskel ajal käib Ratta džinn ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Vähe erinev proportsioon, kas president (keda ma sallin vähem kui Ratast fyi) läheb Eesti suurimale spordiüritusele sporti tegema kohustusliku turvaga või Ratas laseb alluvatega peeneks, kas sa ei leia? Ma ei tea, miks seda tegelikult nii kaitsma peab. Kui sul inside info, et Ratas on tegelt puhas poiss, siis fine, nii ütle. Aga see ei ole ju argument, et teised teevad ka või probleem on suurem ja laiem?

                                Kõlbab nt politsel keskenduda üksikjuhtumitele, et suuremat sõnumit saata, kõlbab ka ajakirjandusel Ratase postrile panemine. Tõsi, minule isiklikult meeldiks kui mõne teise erakonna naisliikmel victoria secretsi arve esinduskulusse oleks tõmmatud ja praegu a la ÕL analüüsiks mitu "FRIENDS" tüüpi trussikut sellest oleks saanud, aga raskel ajal käib Ratta džinn ka.
                                See ÕLi torge läheb meelelahutusosakonna loo pihta, mis oligi tongue in cheek tehtud. Et toughen up, bitch.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X