320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ÖAK. https://www.err.ee/1141698/jogeva-44...s-miljon-eurot

    Kommentaar


      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
      Oled kursis ka, miks talle selline hüüdnimi on pandud? Tüüp on nii vana juba, et igakord kui ta suu lahti teeb, jookseb aju kokku ja hakkab mingit möla ajama või paneb faktidega puusse. Imo selline inimene ei sobi presidendiks.
      Isiklikul tasemel pooldan ise Trumpi, sellepärast et ma tegelen aktsiatega ja Trump on ennast juba tõestanud, et suudab majandust üleval hoida.
      Soovitan üleüldse lugeda USA omi uudiseid, mitte meie delfi propagandat, kellel pole halli aimugi, mis tegelikult USAs toimub.
      Nõus olen sellega, et mõlemad valikud on tegelikult kohutavad.
      Ma soovitan vähem puhast propagandat tarbida. Täiesti siiralt. Muide, sama soovitan ka rahvaspordipäevale, mis kuradi asi see Trumpi pihta käiv mähkmejutt on?

      Bideni väidetav seniilsus oli Trumpi kampaania kõige esimene propagandalüke, sest midagi paremat ei suudetud Bideni vastu välja mõelda. Esialgu toimis see päris hästi, jutt levis ning ma kuulsin päris mitmetelt tuttavatelt seda väidet juba kuid tagasi umbes Demokraatide eelvalimiste ajal. Ma hoiatasin neid juba toona, et tõde on selles vaid nii palju, et Biden pole enam oma vaimse võimekuse tipul(aga seda pole ka Trump, mõlemad on siiski kaugelt üle 70). Samas eelvalimisdebatte vaadates oli juba toona selge, et mingist seniilsusest on asi kaugel ja debatis on tegemist üsna võrdsete vastastega. Mida esimene debatt ka tõestas, alguses oli keeruline kummalegi kandidaadile eelist anda, kuid teises pooles otsustas Trump Trumpi teha ning lollimängimisega enda võimalused põhja lasta. Samad tuttavad olid muidugi peale debatti üllatunud, et "Biden oskabki endiselt täiesti normaalselt rääkida".

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Oled kursis ka, miks talle selline hüüdnimi on pandud? Tüüp on nii vana juba, et igakord kui ta suu lahti teeb, jookseb aju kokku ja hakkab mingit möla ajama või paneb faktidega puusse. Imo selline inimene ei sobi presidendiks.
        Isiklikul tasemel pooldan ise Trumpi, sellepärast et ma tegelen aktsiatega ja Trump on ennast juba tõestanud, et suudab majandust üleval hoida.
        Soovitan üleüldse lugeda USA omi uudiseid, mitte meie delfi propagandat, kellel pole halli aimugi, mis tegelikult USAs toimub.
        Nõus olen sellega, et mõlemad valikud on tegelikult kohutavad.
        4 a vanusevahe...
        ..möla ajama ja paneb faktidega puusse...sul on need kandidaadid vähe vahetusse läinud.
        ...suudab majandust üleval hoida...ok, Trump nautis obama vilju, kuni ükskord ka midagi tegema pidi hakkama. Nüüd on viljad söödud ja endal pole aimugi, kuidas seda põlluharimist veel teha tuleks, aga see ei sega muidugi segast peksmast.
        Tasub muidugi lugeda USA propagandat, arendab keeleoskust.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Tegelen aktsiatega
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Ma soovitan vähem puhast propagandat tarbida. Täiesti siiralt. Muide, sama soovitan ka rahvaspordipäevale, mis kuradi asi see Trumpi pihta käiv mähkmejutt on?
            Source on teiste seas celebrity apprentice talendimänedžer, kes töötas Trumpiga 6 aastat.

            Trump on laimu suhtes alustanud üle 4000 keissi muidu, kuid tema vastu millegipärast mitte, seda pandoora laegast avada ei saa vist igaksjuhuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Source on teiste seas celebrity apprentice talendimänedžer, kes töötas Trumpiga 6 aastat.

              Trump on laimu suhtes alustanud üle 4000 keissi muidu, kuid tema vastu millegipärast mitte, seda pandoora laegast avada ei saa vist igaksjuhuks.
              Robert Sarv on sündinud valesse riiki ja valede inimeste keskele. Usas oleks ta miljardär juba.

              Kommentaar




                whatever ma ei oska twitteri linkida.

                Kommentaar


                  Nüüd saab sinna patta lisada veel ka Trumpi positiivsuse.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Nüüd saab sinna patta lisada veel ka Trumpi positiivsuse.
                    Tema puhul 50-60 tunne, et see on mingi poliitiline stunt. Mis saaks olla parem, kui tõestada, et tegemist on tõelise raudmehega ja/või COVID pole midagi enamat kui kerge külmetus. Eeskuju on olemas, vaadates kuidas Bolsonaro toetus viimastel kuudel kasvanud on.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Tema puhul 50-60 tunne, et see on mingi poliitiline stunt. Mis saaks olla parem, kui tõestada, et tegemist on tõelise raudmehega ja/või COVID pole midagi enamat kui kerge külmetus. Eeskuju on olemas, vaadates kuidas Bolsonaro toetus viimastel kuudel kasvanud on.
                      Paraneb koroonast, mõistab, et elus muudki kui president olla ning teeb steitmenti et pühendab nüüd oma aja lastele ja naisele ja golfile ja Kanye võtab kandidatuuri üle. One can hope...

                      Kommentaar


                        Deutsche Welle küsis, kas geid tungivad peale ja ujutavad eesti rahva üle.

                        „Las jooksevad Rootsi. Seal on kõik olemas, kõik vaatavad nende peale viisakamalt,” ütles Helme.

                        „Kas teie vaatate ebaviisakalt?” küsis Deutsche Welle.

                        „Mina vaatan tõesti ebasõbralikult,” vastas Helme.

                        „Tänapäeval nimetatakse seda homofoobiaks,” märkis Deutsche Welle.

                        „See ei ole homofoobia. Ma ütleksin, et need inimesed, kes räägivad, et meie referendumit ei ole vaja, on heterofoobid. Nad trügivad heteroseksuaalide voodisse. Nemad trügivad, mitte meie ei trügi nende voodisse. Kui nemad võivad teha oma homopropagandat, siis võime meie teha ka teist propagandat,” kuulutas Helme.
                        Täiesti uskumatu tegelane

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Täiesti uskumatu tegelane
                          +1 ma just tahtsin tulla seda sama siia postitama.. Vana Mart ongi kaua vait olnud, nüüd purtsatas kõik välja jälle

                          Kommentaar


                            Keegi juba ju tahtis minna, aga seal olla araabia keelt vaja ja linnad põlevat koguaeg.

                            Kommentaar


                              Martinil olidki siin mingid probleemid, mis vajasid tähelepanu alt ära saamist. Said mehed kokku, pidasid aru. Mart andis inteka ja Jüri kirjutas vabanduse ning teema mõneks ajaks eemale juhitud.

                              Kommentaar


                                Mis tegelikult juhtus
                                President arutab kamraadidega mida Mart Helmega ette võtta pärast Deutsche Wellele antud intervjuud
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X