320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Fastforwardisid läbi ja sisu jäi pooleldi kätte saamata, pole hullu, ega see ei takista ülla eesmärgi nimel ikka lahmimist
    Ma omameeli ei tulnud siin väga kellegagi teist ülbitsema vaid ennast ventima. Kui sa arvad, et minu positsioon presidendi osas on lahmimine ning tegemist on tubli ja ühiskonda edasiviiva presidendiga, siis meil ei ole erilist arutelupunkti. Ja vastupidiselt presidendi käitumise peale, mul tegelt pulss selle peale väga ei tõuse ka kui keegi teda teistpidiselt näeb.

    Su jutust muidugi aga kumab läbi, et soov oli minule kuidagi ära teha. Et noh, kui algus juba selline ma ei näe sellisel toonil väga pointi oma seisukohtade välja tuua.

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Fastforwardisid läbi ja sisu jäi pooleldi kätte saamata, pole hullu, ega see ei takista ülla eesmärgi nimel ikka lahmimist

      Aga tulin tegelt siia just selleks, et kirjutada, et plastic, kuidas tundub presidendi lüke? Et seostagu see rahvahääletuse teema erakorraliste valimistega.
      Sina ikka kiidad heaks ju, et pangu raha kus suu on vms. Ei?
      Lol. Samad mõtted. Aga nali naljaks. Minu meelest väga aus lüke presidendilt. Mis foorumihiirode seisukohad on? Kardan, et koalitsioon ei julge seda never-ever erakorraliste valimistega siduda.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Saan aru, et sinu arvates on kõik timm. Kõik osapooled on käitunud õigesti jne. Okei, koalitsioon ei ole, aga opositsioon ja president võivad uhkusega peeglisse vaadata. Eks arvamusi on erinevaid ja erinevused rikastavad.
        Ei, kuule, ma päris ausalt, ilma sarkasmita kirjutasin. Ma tean, ma tean, üldiselt olen siin alati maru irooniline jne, aga ma tõesti arvan, et president peab olema JA NÄIMA erapooletu. Seepärast tuleb kas või profülaktika mõttes kõigile vahepeal tuhka pähe raputada (ja siinkohal reform seda ka väärib).

        Natukene nagu see vana moslemivanasõna, et kui mees pärast pikemat reisi koju tagasi tuleb, tasub alati naisele litakas kirja panna. Kui mees ise ei tea, mille eest, küll siis naine ikka teab.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kui sa arvad, et minu positsioon presidendi osas on lahmimine ning tegemist on tubli ja ühiskonda edasiviiva presidendiga, siis meil ei ole erilist arutelupunkti. Ja vastupidiselt presidendi käitumise peale, mul tegelt pulss selle peale väga ei tõuse ka kui keegi teda teistpidiselt näeb.
          Ei arva.
          Aga arvan, et vahel tasub kerget tögamist kergelt võtta.

          Mis ettepaneku sisu puudutab, siis loomulikult poliitikud seda käiku ei lase. Kaotada on vast kõigil, välja arvata ehk EKRE.

          Aga sellest on kahju küll. Teeks sellest referendumist alles tõeliselt menuka ürituse see.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Kuidas ma vastama peaksin kui soovin et abielu jääks mehe ja naise asjaks ja samal ajal soovin et need 101 tegelast tootvale tööle saadetaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Kuidas ma vastama peaksin kui soovin et abielu jääks mehe ja naise asjaks ja samal ajal soovin et need 101 tegelast tootvale tööle saadetaks?
              Siis jäta hääletamata.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Natukene nagu see vana moslemivanasõna, et kui mees pärast pikemat reisi koju tagasi tuleb, tasub alati naisele litakas kirja panna. Kui mees ise ei tea, mille eest, küll siis naine ikka teab.
                päris hea, jätan meelde

                Kommentaar


                  Praeguseid puzzle tükke vaadates tundub, et suusatamine oli nüüd suitsukate.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Kuidas ma vastama peaksin kui soovin et abielu jääks mehe ja naise asjaks ja samal ajal soovin et need 101 tegelast tootvale tööle saadetaks?
                    Mis sol lesbide vastu on?!

                    Kommentaar


                      naispool-naispool lesbid nüüd küll abielluma ei hakka

                      Pigem on üks pool neist selline, kelle puhul raske üldse sugu esmapilgul eristada
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        naispool-naispool lesbid nüüd küll abielluma ei hakka

                        Pigem on üks pool neist selline, kelle puhul raske üldse sugu esmapilgul eristada
                        See pole tõsi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          See pole tõsi.
                          Teise lause üle vöib vaielda, aga dominant-dominant vöi submissive-submissive lesbipaari sa vist ei leia
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            päris hea, jätan meelde
                            Sellega tuli meelde üks soome vanasõna: "Naine kuulub rusika ja pliidi vahele"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Sellega tuli meelde üks Soome vanasõna: "Naine kuulub rusika ja pliidi vahele"
                              Tänasel päeval kehtib see Soomes mehe kohta
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Teise lause üle vöib vaielda, aga dominant-dominant vöi submissive-submissive lesbipaari sa vist ei leia
                                See on juba täesti teine väide. Sina hindasid enne välimust.

                                Erinevate paaride suhtedünaamikat ma hinnata ei oska. Pakun, et üleüldiselt ei ole nii, et keegi on suhtes 100% dominant ja keegi 100% submissive.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X