320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav narratiiv. Aga äkki tekkisid vasakule äärmuslikud inimesed hoopis tänu suurenenud hulgale paremäärmuslastele?

    Kommentaar


      Huvitav narratiiv. Aga äkki pole oluline, mis äärmusesse keegi pannakse, vaid kas ja kuidas neid mõista püüame, suudame, tahame?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Et siis venelaste käpik või vähemalt erakordselt kahtlase taustaga huiar, härra FBI eksdirektor, on Bidenite hea tuttav ja lausa Bideni poja nimelise heategevusfondi nõukogus. Nunuh... peaks vist mingi liitlaste solvamise sae käima tõmbama, aga taustal ainult kriketid?

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          ...aga taustal ainult kriketid?
          Miks sa vihkad eesti keelt?

          Kommentaar


            Kui ma ütleks kilgilaul, siis ei saa moodsam rahvas üldse aru millest jutt

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Huvitav narratiiv. Aga äkki pole oluline, mis äärmusesse keegi pannakse, vaid kas ja kuidas neid mõista püüame, suudame?
              Ma ei saa aru, kas see on vastus minule? Sest ma ei saa selle mõttele pihta.

              Etnoh, lõppeks on ka mõistmiseks vaja konteksti, kes, kus ja miks.

              Aga kui sina suudad ka ilma, siis samas vaimus jätkata ja mul jääb ainult üle hämmastuda, et sa mind ei mõista ning ma sulle vastama pean :/

              Kommentaar


                Välisministeeriumi teeneteristide jagamine paistab küll üks vahva värk olevat, nimedest lihtsalt vahele pikitud Mart Raudsaar, Mart Luik, Mihhail Lotman, Priit Hõbemägi, Teet Korsten.. ning veel Anvar Samost tundub nii ja naa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, kas see on vastus minule? Sest ma ei saa selle mõttele pihta.

                  Etnoh, lõppeks on ka mõistmiseks vaja konteksti, kes, kus ja miks.

                  Aga kui sina suudad ka ilma, siis samas vaimus jätkata ja mul jääb ainult üle hämmastuda, et sa mind ei mõista ning ma sulle vastama pean :/
                  Mõistan küll - muidu ma küsiksin, mida sa silmas pead, eks? Tundub olema üsna alahinnatud ja lihtne küsimus siin ilmas, milleta järeldustesse hüpata on ju tobe, ent laialdaselt levinud.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Huvitav narratiiv. Aga äkki tekkisid vasakule äärmuslikud inimesed hoopis tänu suurenenud hulgale paremäärmuslastele?
                    Paremäärmuslaste süü, et abielu on mehe ja naise vahel, kliima muutub, keskkond saastub ja üldse toimub suur süstemaatiline rassism, mis on köik valge mehe (paremäärmuslane, ilmselgelt) süü?
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Paremäärmuslaste süü, et abielu on mehe ja naise vahel, kliima muutub, keskkond saastub ja üldse toimub suur süstemaatiline rassism, mis on köik valge mehe (paremäärmuslane, ilmselgelt) süü?
                      Noh, kas nende küsimustega tegelemine on siis äärmusvasakpoolsus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Noh, kas nende küsimustega tegelemine on siis äärmusvasakpoolsus?
                        "Küsimustega tegelemine" on küll väga leebelt öeldud, kui sulle ainult ühte koolis ja meedias korrutatatakse ja köik kes üritavad vastupidist väita, saavad kohe halvustava sildi külge

                        Proovi möne US vöi UK tipp ülikooli campuses/ringkonnas väita, et nt Obama toetas ju ka traditsioonilist abielu 10a tagasi, kliima muutub nagunii ka ilma inimese tegevuseta, liike tekib juurde rohkem kui neid sureb, poest Goij marjade ostmine vöi paberkoti kasutamine on tegelikult keskonnale kahjulik ja taara taaskasutus nöuab ka kokkuvöttes rohkem energiat kui sealt tagasi tuleb ja ükski number ei näita tegelikult süstemaatilist rassismi, mis väidetavalt köik valge mehe kasuks.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          "Küsimustega tegelemine" on küll väga leebelt öeldud, kui sulle ainult ühte koolis ja meedias korrutatatakse ja köik kes üritavad vastupidist väita, saavad kohe halvustava sildi külge

                          Proovi möne US vöi UK tipp ülikooli campuses/ringkonnas väita, et nt Obama toetas ju ka traditsioonilist abielu 10a tagasi, kliima muutub nagunii ka ilma inimese tegevuseta, liike tekib juurde rohkem kui neid sureb, poest Goij marjade ostmine vöi paberkoti kasutamine on tegelikult keskonnale kahjulik ja taara taaskasutus nöuab ka kokkuvöttes rohkem energiat kui sealt tagasi tuleb ja ükski number ei näita tegelikult süstemaatilist rassismi, mis väidetavalt köik valge mehe kasuks.
                          Sa käid US või UK tippülikoolis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sa käid US või UK tippülikoolis?
                            Jutt oli sellest, et millest algas pihta Trumpi fenomen. Kui nende küsimustega tuleb sul tegemist näiteks ajakirjanike söpruskonnas, siis ma ei usu et ka seal selliseid argumente esitades sind väga soojalt vastu vöetaks.
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Jutt oli sellest, et millest algas pihta Trumpi fenomen. Kui nende küsimustega tuleb sul tegemist näiteks ajakirjanike söpruskonnas, siis ma ei usu et ka seal selliseid argumente esitades sind väga soojalt vastu vöetaks.
                              Trumpi fenomen tekkis ikka töökohtade kadumisest pärast eelmist majanduskriisi. Aga eks sa tead paremini.

                              Kommentaar


                                Kaala, mul tekkis kaks küsimust:

                                1) Mitmes meediaväljaandes sa töötanud oled?
                                2) Mitmes UK/USA tippülikoolis sa käinud oled?

                                Või paned niisama puusalt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X