320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lols

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Matt Taibbi räägib
      Iseenesest hea lõpusteitment, kuid ma ei tea kuivõrd vedu selline asi võtaks. Paljud ikkagi sotsmeedias igaüks oma meelsesse nurka end subscribinud, kus teineteist fake newsiks sildistatakse

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kuidas praegusest alternatiivsete uudiste, tõdede ja reaalsuse mõjuvõimust USA poliitikas välja tulla? Trumpi kadumisega see probleem ju ei lahene.
        Kaks osapoolt vaatavad üksteisele otsa ja kumbki ei suuda uskuda, et 50% ameeriklasi toetab või lausa jumaldab teist kandidaati. Öönestamine jätkub absoluutselt köikide poolt, pinged ei kao kuskile. Välja
        pääs: Trump paljastab viimasel ametipäeval UFO dokumendid ning tulnukate näol ühine nimetaja olemas
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Mind paneb imestama küll, et opositsioon oma piinlikke muudatusettepanekuid sirge näoga kaitsevad ja kui natukenegi piirata nende trollimist, on kohe hädakisa lahti. Kui meedia püüab valitsust näidata negatiivses valguses, siis opositsioon on minu hinnangul küll meie poliitilise kultuuri täielikku madalseisu viinud. Loed neid muudatusettepanekuid ja selline on ühe iseseisva riigi parlamendisaadikute tase. Ma hoian kahe käega peast kinni, kui loen isegi oravate helgemate peade - ekskaitseväelaste - ettepanekuid.
          Ma pakun, et inimestele mõjub lihtlabane ülesköetud EKRE vastasus, sest muud moodi on raske seletada opositsiooni veel säilinud populaarsust. Nad ei tegele ju konstruktiivse kriitikaga, vaid just skandaalide ülespuhumise ja lihtlabase trollimisega.

          Kommentaar


            Opositsioon koolitabki praegu EKREt, kuidas tegelik trollimine käib. Kui olukorrad vahetuvad, lükatakse kättemaksuks ise igale eelnöule maksimaalselt parandusettepanekuid ette ja itsitatakse vaikselt pihku
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Mind paneb imestama küll, et opositsioon oma piinlikke muudatusettepanekuid sirge näoga kaitsevad ja kui natukenegi piirata nende trollimist, on kohe hädakisa lahti. Kui meedia püüab valitsust näidata negatiivses valguses, siis opositsioon on minu hinnangul küll meie poliitilise kultuuri täielikku madalseisu viinud. Loed neid muudatusettepanekuid ja selline on ühe iseseisva riigi parlamendisaadikute tase. Ma hoian kahe käega peast kinni, kui loen isegi oravate helgemate peade - ekskaitseväelaste - ettepanekuid.
              Ma pakun, et inimestele mõjub lihtlabane ülesköetud EKRE vastasus, sest muud moodi on raske seletada opositsiooni veel säilinud populaarsust. Nad ei tegele ju konstruktiivse kriitikaga, vaid just skandaalide ülespuhumise ja lihtlabase trollimisega.
              Sinu hinnangul on need muudatusettepanekud viinud poliitilise kultuuri madalseisu, mitte perekond Helmete iganädalased sõnavõtud?

              Kommentaar


                Tsirkust ja leiba.

                Kommentaar


                  Huvitavad paar lehekülge ja paar teemat. Eks järgmise paleepöörde ajal ole näha, kas (juhul kui koalitsioon muutub) sarnase strateegia puhul ka opositsiooni teostatavasse obstruktsiooni nii kenasti ja kaasakiitvalt suhtutakse. Või... ma vist unustasin jah ära, et kui on "omad", siis on ju kõik ok.

                  Lisaks saame "hea lootuse" korral ilmselt mõnda Mõnu "mendiriiki" siunavat kirjatükki lugeda. Et kuidas toompeale tunginud, spiikri puldis dicki swinginud trolli käte raudu panek oli ebaproportsionaalne, vaadake ajalugu jne.

                  Linnupoja, sa oled legend. Niimoodi koguaeg 200HR peal tegutsed. Müts maha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Opositsioon koolitabki praegu EKREt, kuidas tegelik trollimine käib. Kui olukorrad vahetuvad, lükatakse kättemaksuks ise igale eelnöule maksimaalselt parandusettepanekuid ette ja itsitatakse vaikselt pihku
                    Ja EKRE koolitab opositsiooni, kuidas tulevikus parandusettepanekutest mööda hiilida.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Huvitavad paar lehekülge ja paar teemat. Eks järgmise paleepöörde ajal ole näha, kas (juhul kui koalitsioon muutub) sarnase strateegia puhul ka opositsiooni teostatavasse obstruktsiooni nii kenasti ja kaasakiitvalt suhtutakse. Või... ma vist unustasin jah ära, et kui on "omad", siis on ju kõik ok.
                      Oeh, ma nüüd avan Pandora laeka, aga - kus sa siin kaasakiitmist näed?

                      Su teine lõik oli nii segane, et sellest ma ei saanud üldse arugi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Huvitavad paar lehekülge ja paar teemat. Eks järgmise paleepöörde ajal ole näha, kas (juhul kui koalitsioon muutub) sarnase strateegia puhul ka opositsiooni teostatavasse obstruktsiooni nii kenasti ja kaasakiitvalt suhtutakse. Või... ma vist unustasin jah ära, et kui on "omad", siis on ju kõik ok.

                        Lisaks saame "hea lootuse" korral ilmselt mõnda Mõnu "mendiriiki" siunavat kirjatükki lugeda. Et kuidas toompeale tunginud, spiikri puldis dicki swinginud trolli käte raudu panek oli ebaproportsionaalne, vaadake ajalugu jne.

                        Linnupoja, sa oled legend. Niimoodi koguaeg 200HR peal tegutsed. Müts maha.
                        No eks praegusel juhul näib sulle, et kiidetakse takka seda obstruktsiooni ilmselt sellepärast, et seistakse "õige asja" eest.

                        Minu arvates tuleks rahulikult seda mängu ilu nautida ja lasta sel asjal end ilusti lõpuni mängida. Lolliks teevad siin need, kes kaotavad pea ja hakkavad rapsima. Seda peaks vältima mõlemad osapooled.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          No eks praegusel juhul näib sulle, et kiidetakse takka seda obstruktsiooni ilmselt sellepärast, et seistakse "õige asja" eest.

                          Minu arvates tuleks rahulikult seda mängu ilu nautida ja lasta sel asjal end ilusti lõpuni mängida. Lolliks teevad siin need, kes kaotavad pea ja hakkavad rapsima. Seda peaks vältima mõlemad osapooled.
                          Õige asja eest seismine on tänuväärne. Ka minu seisukoht on, et nimetet referendum ei ole asjakohane. Samas küsitava väärtusega poliitiliste aktsioonide teostamine, mille tagajärgi hilisemalt kõik erakonnad ilmselt helpima hakkavad... Kas see siis on "õige asja eest seismine"?

                          Et meil nüüd ongi olukord, kus kõik muud strateegiad on ammendanud, selline komejant on viimane päästerõngas? Kui nii siis nii. Ootaks rohkemat.

                          Opositsioon, KK-ga eesotsas on varsti teab-kui-kaua pidanud strateegiliselt parimaks lahenduseks EKRE-ga samale tasemele laskumise. Kuidas see väljend lolli, samale tasemele laskumise ja kogemusega käiski?

                          Kommentaar


                            https://www.postimees.ee/7151122/tru...ine-onnestunud

                            Ma ei tea, mis pooltest me räägime, kui üks "pool" vajaks ilmselgelt pehmete seintega tubades ravi.

                            Kommentaar


                              «Me olime Valge Maja ja president Trumpiga iganädalases ühenduses ning saime otseinformatsiooni, jagasime seda omavahel ning oleme jälginud teraselt Ameerika Ühendriikide poliitikat,» vastas Ernits
                              Ja mina olen Napoleon Bonaparte.

                              See lause Peeter faking Ernitsa suust on ikka eriti kuld:

                              See, et mitmed juhtivad vabariiklased, sealhulgas asepresident Mike Pence on läinud Trumpi selja tagant minema, näitab Ernitsa sõnul vaid seda, et ka poliitikud on inimesed. «Iga poliitik vaatab, kuidas edaspidi ise hakkama saada, reetmised on igapäevased asjad poliitikas.»

                              Kommentaar


                                See obstruktsioon tundub liiga meeleheitlik (nagu enam-vähem kõik, mida opositsioon viimasel ajal teeb). Vägisi jääb mulje, et selle korraldamise peamiseks ajendiks on hirm rahvahääletuse tulemuse ees ja muud põhjendused – isegi, kui need on sisuliselt õiged – on otsitud. Tähelepanu võiks (imho) koonduda pigem sellele, et küsimuse sõnastus poleks nii debiilne ja suunatud – kas abielu peaks jääma mehe ja naise vaheliseks liiduks? Kui vastan "ei", siis see tähendab, et mehed ja naised ei saa enam abielluda? Või on rõhk sõnal "liiduks" – kui vastan "ei", siis saab abielust hoopis mehe ja naise vaheline laevakonteiner?

                                Pakun, et neutraalsema küsimuse korral ei peaks ka tulemust pelgama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X