320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma pole Pevkurist kunagi teab, mis vaimustuses olnud, aga eile oli jumala chill. Rahulikult seletas nagu lapsele, hoidis oma rahulikku joont, ei läinud isiklikuks jne.
    Poolamets seevaste - damn, isegi Jürgen Ligi oma kehvematel päevadel pole nii full retardi läinud. Samas tundub esimene neist ka ....noh... tundub, et ei vasta oma võimetelt kätte antud ametikohale.
    Kaja Kallas jah pettumus.

    Pehvkur suutis ilusti rahu säilitada küll. Samas sisu oli selline nagu oli...

    1. Pehvkur alustas toreda nutulauluga et riik tahab otustada, kes kellega koos elab. See referendum ju absull ei käsitle seda ja sinna keegi ei trügi.

    2. Kui tema käst küsiti mis siis kompromiss siin olukorras on, siis ütles et koalitsioon loobugu oma soovidest ja tehku nii nagu opositsioon tahab. Tore kompromiss.

    Muus osas on muidugi point olemas, et milleks üldse selline teema riigikogus on.

    Kommentaar


      oota kas nii pole, et kui näiteks praegu see referendum ära teha, siis järgmises sobivamas Riigikogu koosseisus võib jälle uue referendumi teha, sedapuhku siis korraldajaks hoopis liberaalid?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        oota kas nii pole, et kui näiteks praegu see referendum ära teha, siis järgmises sobivamas Riigikogu koosseisus võib jälle uue referendumi teha, sedapuhku siis korraldajaks hoopis liberaalid?

        aga muidugi

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Minu arvates tuleks rahulikult seda mängu ilu nautida ja lasta sel asjal end ilusti lõpuni mängida. Lolliks teevad siin need, kes kaotavad pea ja hakkavad rapsima. Seda peaks vältima mõlemad osapooled.
          Mul on selline tunne, et Nolani külaskäik on jätnud oma jälje ja nüüd tasapisi koostatakse päris head materjali. Mingi selline Hangover 1, 2, 3 leping on vist soolas.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Mönu poisile hea kingiidee

            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              ilma kasutajata ei saa kuvada

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                ilma kasutajata ei saa kuvada
                nüüd saab
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  nüüd saab
                  Mul mitte.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mul mitte.
                    Discover topics like funny, lego, and the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like fajaf.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Sellist jura peabki obstruktsioniseerima - kui EKRE nii loll on ja muudmoodi aru ei saa oma referendumi idiootsusest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        sellist jura peabki obstruktsioniseerima - kui ekre nii loll on ja muudmoodi aru ei saa oma referendumi idiootsusest.
                        + miljon.
                        Pärnu JK Poseidon

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Sellist jura peabki obstruktsioniseerima - kui EKRE nii loll on ja muudmoodi aru ei saa oma referendumi idiootsusest.
                          Kui keegi vahetab pidevalt sõidurada, on liiga aeglane või ületab kiirust, siis hakkad enda juhitud sõiduriistaga teda õpetama ja korda looma?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Kui keegi vahetab pidevalt sõidurada, on liiga aeglane või ületab kiirust, siis hakkad enda juhitud sõiduriistaga teda õpetama ja korda looma?
                              EKREle tuleks politsei kutsuda?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Kui keegi vahetab pidevalt sõidurada, on liiga aeglane või ületab kiirust, siis hakkad enda juhitud sõiduriistaga teda õpetama ja korda looma?
                                eriline lollus on veel see, et kogu Eesti tantsib erakonna pilli järgi, keda valis 17.8% valimisõiguslikke kodanikke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X