320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan ka et ekre vastased on vale taktika valinud ekre vastu võitlemiseks.Ekstremismi vastu pole just mõistlik ekstremismiga võidelda.
    Sotsid aga võiks lõpuks ometi vaesema tavarahva peale mõtlema hakata, meil on ühiskonnas piisavalt vaesust ja sellega tegelemine on ainus nende võimalus, mingite pagulaste ja homode õiguste eest võitlemine ei tohiks meil prioriteet ühiskonnas olla, kuigi eks see sotse omamoodi arusaadavalt puudutab
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Ma arvan ka et ekre vastased on vale taktika valinud ekre vastu võitlemiseks.Ekstremismi vastu pole just mõistlik ekstremismiga võidelda.
      Sotsid aga võiks lõpuks ometi vaesema tavarahva peale mõtlema hakata, meil on ühiskonnas piisavalt vaesust ja sellega tegelemine on ainus nende võimalus, mingite pagulaste ja homode õiguste eest võitlemine ei tohiks meil prioriteet ühiskonnas olla, kuigi eks see sotse omamoodi arusaadavalt puudutab
      Ee, kus meil need vaesem talurahvas on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ee, kus meil need vaesem talurahvas on?
        Von uus L Küll
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Ma arvan ka et ekre vastased on vale taktika valinud ekre vastu võitlemiseks.Ekstremismi vastu pole just mõistlik ekstremismiga võidelda.
            Sotsid aga võiks lõpuks ometi vaesema tavarahva peale mõtlema hakata, meil on ühiskonnas piisavalt vaesust ja sellega tegelemine on ainus nende võimalus, mingite pagulaste ja homode õiguste eest võitlemine ei tohiks meil prioriteet ühiskonnas olla, kuigi eks see sotse omamoodi arusaadavalt puudutab
            Sotsid on olnud tohutuks pettumuseks, kuid ei ole imestada kui neid juhib Indrek Saar, kes isegi näitlejana ei oma Helir Valdor Seederist tugevamat karismat. Maailmavaatest rääkimata. Arusaamatu, kuidas Ülle talle kätte andis.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Sotsid on olnud tohutuks pettumuseks, kuid ei ole imestada kui neid juhib Indrek Saar, kes isegi näitlejana ei oma Helir Valdor Seederist tugevamat karismat. Maailmavaatest rääkimata. Arusaamatu, kuidas Ülle talle kätte andis.
              kuidas sellele vastu panna?

              Kommentaar


                lihtsalt infoks: Referendumil oleks osalenud 72% inimesi, 64% oleks hääletanult poolt, Keskerakonna valijatest näiteks 90%.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  lihtsalt infoks: Referendumil oleks osalenud 72% inimesi, 64% oleks hääletanult poolt, Keskerakonna valijatest näiteks 90%.
                  Seevstu ca 65% valijaid sama uuringufirma(Norstat) korraldatud küsitlusel peab referendumi korraldamist ebaoluliseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Seevstu ca 65% valijaid sama uuringufirma(Norstat) korraldatud küsitlusel peab referendumi korraldamist ebaoluliseks.
                    Mis? Nende küsitluse järgi osalenuks 75%, kellest 63% vastanuks "jah". Ei tea, kust oma andmed said
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      https://metrix.station.ee/?subm=1&ac...eek=2021-01-04

                      ei tea, kui usaldusväärsed need andmed on.
                      mariliisilover.com polnud üldse see, mis ma ootasin :/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Mis? Nende küsitluse järgi osalenuks 75%, kellest 63% vastanuks "jah". Ei tea, kust oma andmed said
                        Ilmselt on ka neid inimesi, kes peavad antud referendumit ebaoluliseks, kuid oleks seal siiski osalenud, kui see juba toimub.

                        Kommentaar


                          Referendumi toimumise põhiliseks probleemiks peeti ametlikult selle toimumist pandeemia ajal. Võiks isegi nõustuda, aga kui kuulad Marek Reinaasi seisukohta, et oleks vaja kiiresti uued valimised korraldada, siis võtab natuke nõutuks. Kuidas siis nüüd pandeemia probleemiks ei ole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ee, kus meil need vaesem talurahvas on?
                            terve kagu eesti neid täis meil

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Sotsid on olnud tohutuks pettumuseks, kuid ei ole imestada kui neid juhib Indrek Saar, kes isegi näitlejana ei oma Helir Valdor Seederist tugevamat karismat. Maailmavaatest rääkimata. Arusaamatu, kuidas Ülle talle kätte andis.
                              olles Üllega koos õppinud. Mina ka ei saa aru. Äkki mingi emainstinkt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                olles Üllega koos õppinud. Mina ka ei saa aru. Äkki mingi emainstinkt.

                                Are uskus et Saarest saaks lapsele hea ema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X