320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    ??? Turuhinna määrab sul näiteks kinnisvara hindaja? See ongi reaalne hind sellel ajahetkel, see kas keegi kunagi ostis 4 euri või 400000 euriga ei loe.

    Kui hindad ära, siis sellel hetkel ongi turuhind see mis ta on. Ei saa su poindist hetkel aru.
    Esiteks see, mida Cannuman ütles, teiseks on see ohtlil pretsedent iga tuleviku projekti suhtes. Kolmandaks.
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    No pane ennast olukorda.
    Ma ei tea, mul enda maja on endale mitu korda väärtuslikum kui selle tegelik hind ilmselt.
    Ehk turuhind ja majaväärtus omanikule ei pruugi alati ühtida.

    Ma olen nõus sellega, et alati saab mingi hinna määrata, aga nii palju, kui ma näinid olen, siis hindamine loob hinna sarnaste müükida järgi või eeldab. Kas raudtee lähedalt liikumine tõstab võo langetab väärtust?
    Lühidalt, sellistel puhkudel antakse vaid natukene üle määratud hinna ja tavaliselt ei kipu pooled väga rahul olema hinnangutega.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Esiteks see, mida Cannuman ütles, teiseks on see ohtlil pretsedent iga tuleviku projekti suhtes. Kolmandaks.

      Ehk turuhind ja majaväärtus omanikule ei pruugi alati ühtida.

      Ma olen nõus sellega, et alati saab mingi hinna määrata, aga nii palju, kui ma näinid olen, siis hindamine loob hinna sarnaste müükida järgi või eeldab. Kas raudtee lähedalt liikumine tõstab võo langetab väärtust?
      Lühidalt, sellistel puhkudel antakse vaid natukene üle määratud hinna ja tavaliselt ei kipu pooled väga rahul olema hinnangutega.
      Exactly mu point, hinna määrad enne raudtee ehitust, maksad 2x hinna ja that's it. See, et hinda ei saa määrata on absurdväide. Riiklik hindaja ja kui teder teeb talle ükskõik mis annetuse, siis üle 20-30 prossa on raske seda hinda tõsta, hindamisel on siiski kindlad reeglid ja selline asi tuleb sekunditega välja.

      Suures pildis ei muuda see raudtee ehituses mannigi, aga enamus inimesed kellele perse keeratakse saavad vähemalt ausa raha.

      Sellist asja tehakse üle maailma igalpool nii kui mõnda suuremat projekti hakatakse ehitama.

      Alati leiab nihverdamise võimalusi, kes kus midagi varastab, aga nii lihtsalt on ja midagi pole teha, see ei tähenda, et teised peaks kannatama sellepärast. Mul on täiesti suva näiteks kus Reps enda vargused teeb, sama sitt.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas diver Vaata postitust
        Sotside jaoks võiks KE-RE valitsuse moodustumise järel tekkida vägagi hea konjunktuur. Opositsioonikaaslastest on ülimalt lihtne eristuda ning neid, kes valusalt pihta saavad on isegi uue valitsuse poolse edukuse puhul koroona- ja majanduskriisiga tegelemisel kõvasti. KE-RE kombinatsioon garanteerib, et näoga ollakse niigi juba edukate ja eelkõige suurettevõtluse poole ning senisest oluliselt pealinnakesksem. Arvestades, et senine strateegia reformikate kuueserval valitsusse sõita on jäämas tulemusetuks, tuleks Saarel tagasi astuda nii kui KE-RE valitsuse moodustumine on kindel (kuigi vist juba praegu enam-vähem kindel). Eriti arvestades, kui napilt ta üldse esimeheks sai.

        Sotsidel on väga hea aeg suuremaks strateegia muutuseks, kuid ma sügavalt kahtlen nende võimekuses ja soovis seda läbi viia. Pööre näoga valdavalt haritud intelligentsist valijaskonnalt rohkem vaesemate ja vähemkindlustatute poole, mis ennast sotsiaaldemokraatlikuks nimetava erakonna puhul peaks tunduma iseenesestmõistetav, eeldab paratamatult kompromisse senise jäiga lausliberaalsusega. Lisaks on selle potentsiaalse uue (ja loogilisema) valijaskonna silmis neil küllaltki suur pagas kaelas seoses eelmainitud lõhestava vastandumisega liberaalsuse-konsevatiivsuse teljel. Arvestatav osas vaesematest on mõneski ühiskonda ja moraali puudutavas küsimuses oluliselt konservatiivsemad kui see kitsas grupp valdavalt kõrgemalt haritud inimesi, kelle poole sotsid seni on vaadanud.

        Isiklikult ei näe mingisugust mõtet nende jaoks praegusel kursil jätkamises, selline jõuetu ja sihipäratu tiksumine ei anna midagi nende praegustele ja potentsiaalsetele tulevastele valijatele. Eesti poliitikas päriselt mõjukaks muutumiseks tuleb neil kõigepealt ise oma mugavlemine ära lõpetada ning tõsiselt tegutsema hakata. Olukorras, kus KE tsentris pendeldamise ja Roheliste nõrkuse tõttu on vasakpoolsus poliitilisel kaardil praktiliselt esindamata ning erakonna praeguse juhtkonna poolt strateegiliseks partneriks peetud RE nad kõrvale heitis on ennast sotsideks nimetaval erakonnal poliitilises mõttes täiesti ajuvaba mitte üritada ennast ümber positsioneeruda ja seda vakantset sektorit hõivata.
        ma ka just mõtlesin, et populismi on liiga vähe veel, sotsid peaksid ka ikka oma ideoloogia perse saatma, et äkki teistmoodi saab rohkem valijaid. what the actual fuck.

        Kommentaar


          Venemaal tuuakse kohus otse politseijaoskand. Mugav...

          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            ma ka just mõtlesin, et populismi on liiga vähe veel, sotsid peaksid ka ikka oma ideoloogia perse saatma, et äkki teistmoodi saab rohkem valijaid. what the actual fuck.
            SDE esimehe kandidaat suht sarnast mõtteviisi jagas paari aasta eest

            point pole mitte ideoloogia perse saatmine, vaid teatud peenhäälestused

            Kommentaar


              Kas Trumpil on mune diip steidi vastu minna ja Assange vabaks lasta? Või äkki keegi lubab talle, et NY osariigi prokuröri sahtlist kaovad teatud maksupettuse dokumendid kui Trump seda ei tee? tik-tok

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Nad lällasid niisama ringi, jooksid mööda Kapitoli Nancy Pelosi kõnepuldiga, lesisid Pelosi toolis, jalad laual ning lükkasid veidi pabereid ning mööblit ümber. Küllap mõni võttis dokumente ka kaasa, aga ilmselt midagi salajast neis kirjas pole, sest selliseid pabereid nii avalikult ei hoitaks.

                FBI says person claiming to be Riley June Williams’ former partner allegedly saw a video of her removing computer during Capitol riot


                varastatud sülearvutis vist tõesti midagi Vene luurele huvipakkuvat pole, kui seda kasutati ainult esitlusteks
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Kus on värsked reitingud. E200 kaotas oma mõtte vist ?

                  Kommentaar


                    Kas Kaja Kallasest saab Repsi valitsuse peaminister?

                    Kommentaar


                      112 minutit videot. Kahtlemata liiga palju nimesid ja liiga keerukad skeemid, kuid Putin palee vaateid on tore vaadata.

                      Ühtlasi olen Navalnõiga nõus, selles süsteemis on palju rohkem osakesi, kui ainult Putin. Ja kõik need osakesed juhivad mingeid riigifirmasid üle terve riigi. Kurb.



                      Ja siinkohal on mul hea meel, et meie riigis võetakse (vähemalt üritatakse, samas mõne jaoks tundub see väike asi) ette igat valesti kasutatud avalikku eurot. Muudmoodi ei saa.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Minu ainus ootus on, et keskkonna- ja kliimapoliitika saaksid koroonakriisi lõppedes prioriteetideks. Lähitulevikus midagi olulisemat ei ole. Ilma ekreiitideta valitsuses on see märksa tõenäolisem.
                        Eilsed sõnumid olid lootustandvad. Eks näe, millised on teod. Mingit usalduskrediiti kummagi erakonna suhtes pole.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ameeriklased vihkavad korporatsioonide ja eliitide asemel hoopis üksteist. "Korporatsioonidele ja eliitidele meeldib see postitus "

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            Ameeriklased vihkavad korporatsioonide ja eliitide asemel hoopis üksteist. "Korporatsioonidele ja eliitidele meeldib see postitus "
                            no 10 aasta eest üritati korra occupy wall streeti käima tõmmata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              no 10 aasta eest üritati korra occupy wall streeti käima tõmmata.
                              Aga mis selle aktsiooni eesmärk oli toona? Lihtsalt telkida kuu aega Wall Streeti lähedal. Mingit reaalset sisu või tegevusplaani sellel ju polnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                112 minutit videot. Kahtlemata liiga palju nimesid ja liiga keerukad skeemid, kuid Putin palee vaateid on tore vaadata.

                                Ühtlasi olen Navalnõiga nõus, selles süsteemis on palju rohkem osakesi, kui ainult Putin. Ja kõik need osakesed juhivad mingeid riigifirmasid üle terve riigi. Kurb.



                                Ja siinkohal on mul hea meel, et meie riigis võetakse (vähemalt üritatakse, samas mõne jaoks tundub see väike asi) ette igat valesti kasutatud avalikku eurot. Muudmoodi ei saa.
                                Meil on vist telepaatiline side, sest vaatasin ka eile õhtul seda. Ma olin korduvalt segaduses, sest ei teadnud kas naerda või kurvastada, sest see oli nii absurdne. Navalnõil on õnneks hea selge hääldus, et isegi mina saan enamusest ilma tõlketa aru, hea kanal oma vene keele värskendamiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X