320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #käedeemalekiigest

    Apteegireformi juhtiv asekantsler Jesse: olin Margus Linnamäe isiklikeks rünnakuteks valmis

    Kommentaar


      Väga madal ja ekrelik rünnak tegelikult Jesse poolt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Väga madal ja ekrelik rünnak tegelikult Jesse poolt.
        Sinu hinnangul pole Linnamäe sellega seotud?
        Meeleldi loen sinu seisukohta ja/või mida selle väite kohta veel räägitakse.

        Kommentaar


          Kopeerin lihtsalt ühte postitust, mille ma panin ajakirjanikest koosnevasse kommuuni:

          Ehk selgitan. Ma olen viimase aasta jooksul andnud reporterile umbes kolm "kollast" poliitvihjet. Neist üks vormus looks - kuidas pereväärtuslane Herkel erakonnakaaslasega lapse sai. Kaks ülejäänut ei saanud looks, allikad naersid. Kõik, korras. Praegune vihje on tegelikult ju samasugune, mida me oleme vist igas toimetuses ka kuulnud. Elu24 reporter küsib, kui talle öelda "ei", siis on asi maas. Aga praegu valis Jesse sama taktika, mida tegi näiteks Helme-jun Õhtulehega, kui ametnikud olid kindlad, et tal pole majaehituseks mingeid lubasid (ma peast praegu ei mäleta, et mis need täpselt oli), aga loo allikas selle asemel, et teha sisuliselt ajakirjandusega koostööd ja näidata, et tal on see olemas, valis tee, kus saaks öelda, et kogu ajakirjandus on fake news. Nüüd valiti siis olukord, kus kogu PMi ja selle kaudu ajakirjandust veelgi demoniseerida ja näidata neid esimese hooga igas allharus omaniku käepikendusena. See maksab lõpuks kätte sisuliselt meile kõigile. Ajakirjanikest luuaksegi nii totaalsete jobude mulje. Või tahate, et kõiki Teie päringuid samamoodi kõik poliitiliselt tegevad inimesed samamoodi nime ja telnriga avaldaksid?
          Ja kui neil isegi suhe on, mis oleks samas üsna huvitav keiss ajakirjandusele, siis kogu teema spinniti praegu täiesti geniaalselt ära.
          Lusti kohal ma sõna ei võta.

          Kommentaar


            Ja lisan, et see kõlakas on ka meie toimetusse kunagi äärtpidi jõudnud. Aga selliseid suhtekõlakaid tuleb pidevalt. Kõike ei jõua kontrollida, mina mäletan selle kõlaka juuri kuskilt suvest juba. Nüüd siis üks küsis ja Jesse valis sellele vastamise asemel spinni.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja lisan, et see kõlakas on ka meie toimetusse kunagi äärtpidi jõudnud. Aga selliseid suhtekõlakaid tuleb pidevalt. Kõike ei jõua kontrollida, mina mäletan selle kõlaka juuri kuskilt suvest juba. Nüüd siis üks küsis ja Jesse valis sellele vastamise asemel spinni.
              Huvitav tähelepanek, eriti mis puudutab ajakirjanduse demoniseerimist, tänud jagamast.

              Kommentaar


                Lisaks oli minu teada see teema ka selleks hetkeks maas, kuna Kiik oli konkreetselt öelnud, et see on jama. Asi ants. Ja siis lendab Jesse da haussi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Lisaks oli minu teada see teema ka selleks hetkeks maas, kuna Kiik oli konkreetselt öelnud, et see on jama. Asi ants. Ja siis lendab Jesse da haussi.
                  Paranda mind, kui ma nüüd eksin aga kas Jesse ei võinud reageerida selliselt, sest temani jõudis teave, et Lust ikka lendab selle looga laivi?

                  Mõistan muidugi ka sinu seisukohti ja osaliselt olen päri aga liiga tihti saadavad ajakirjanikud asjatundmatuid, kontrollimata, lohakalt koostatud või lausa piinlikke küsimusi, kus on selgelt näha, et ei vaevuta end isegi teemaga kurssi viimast. Sellist käitumist ei saa vabandada ressursside vähesusega või et küsija suu pihta ei lööda ("õngitsemine" pole OK).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Paranda mind, kui ma nüüd eksin aga kas Jesse ei võinud reageerida selliselt, sest temani jõudis teave, et Lust ikka lendab selle looga laivi?

                    Mõistan muidugi ka sinu seisukohti ja osaliselt olen päri aga liiga tihti saadavad ajakirjanikud asjatundmatuid, kontrollimata, lohakalt koostatud või lausa piinlikke küsimusi, kus on selgelt näha, et ei vaevuta end isegi teemaga kurssi viimast. Sellist käitumist ei saa vabandada ressursside vähesusega või et küsija suu pihta ei lööda ("õngitsemine" pole OK).
                    Noh, olles natuke erinevate toimetustega kursis, siis sellise vihjega minna nö. valge ajakirjanduse ehk uuriva toimetuse poole, siis sealt seda üles ei võetaks, kuna ei taha ju päris seda teha. Äkki ei vasta tõele. Samas oleks ma päris kindel, et Ekspressis oleks neid inimesi, kes selle kõne ära teeks ja ilmselt on ka see kõne ära tehtud. Toon näiteks kõige süüdimatuma ajakirjaniku antud vallas Sulev V.
                    Ma pakun, et kogu kaasus nägi välja nii, et pakuti koosolekul, et selline kõlakas on, aga kuna keegi seda väga oluliseks ei pidanud, siis suunati olulisuses teemade kolmandasse ringi ehk "las Elu24 küsib". Kui vastab jah, siis on tore, kui ei, siis on savi.
                    Elu helistas ja Jesse nägi varianti võtta siin PR-punkt ehk näidata, kuidas apteeker on suisa nii kuri tegelane, et ründab teda sellisel tasandil. Ja lükkas ajakirjaniku ja sellega koos ajakirjanduse tanki. Ma saaks aru, et kui ta oleks kasvõi hägustanud ajakirjaniku nime, aga ta lihtsalt pani kõige suuremaks ohvriks reporteri.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Nüüd siis üks küsis ja Jesse valis sellele vastamise asemel spinni.
                      Oot. Päriselt on okei saata sellisel kujul selliseid küsimusi ja päriselt on okei eeldada, et keegi sellistele ilma mõnitamata vastab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Oot. Päriselt on okei saata sellisel kujul selliseid küsimusi ja päriselt on okei eeldada, et keegi sellistele ilma mõnitamata vastab?
                        Miks mitte? Inimene teeb enda tööd, reporter, meelelahutuses. Seal küsidki kohati küsse, mis ongi, noh, kollased. Poliitikud ja tippametnikud peaksid seda teadma ja olema veidi kõrgemal suvalise Eestlaste kolmnurga tegelasest, et kõik ajakirjanikud on munnid ja üleüldse. Sellise mentaliteedi tõi eelkõige poliitikasse EKRE, sellest ka viide ekrelikule vastusele (ok, tglt enne tõi Savisaar).

                        See oleks justkui sama, et hakata kottima inimest, kes helistab ja küsib, et tahaksin rääkida teile mingist odavast tootest.

                        Variante on kaks:
                        a: öelda ei
                        b: hakata mõnitama ja möllama

                        Hetkel tõmmatakse sisuliselt ühelt kõlakat kontrollinud meelelahutusajakirjanikult spinniga tuli nii apteegireformi kui ka suure ajalehe peale, mis omakorda jätab kogu meedia üsna lolli olukorda. Sisuliselt levitab ju Jesse vandenõuteooriat "ma kuulsin, et hakatakse spinnima, nüüd tuligi".

                        Lusti kohta ma ikka ei kommenteeri.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, olles natuke erinevate toimetustega kursis, siis sellise vihjega minna nö. valge ajakirjanduse ehk uuriva toimetuse poole, siis sealt seda üles ei võetaks, kuna ei taha ju päris seda teha. Äkki ei vasta tõele. Samas oleks ma päris kindel, et Ekspressis oleks neid inimesi, kes selle kõne ära teeks ja ilmselt on ka see kõne ära tehtud. Toon näiteks kõige süüdimatuma ajakirjaniku antud vallas Sulev V.
                          Ma pakun, et kogu kaasus nägi välja nii, et pakuti koosolekul, et selline kõlakas on, aga kuna keegi seda väga oluliseks ei pidanud, siis suunati olulisuses teemade kolmandasse ringi ehk "las Elu24 küsib". Kui vastab jah, siis on tore, kui ei, siis on savi.
                          Elu helistas ja Jesse nägi varianti võtta siin PR-punkt ehk näidata, kuidas apteeker on suisa nii kuri tegelane, et ründab teda sellisel tasandil. Ja lükkas ajakirjaniku ja sellega koos ajakirjanduse tanki. Ma saaks aru, et kui ta oleks kasvõi hägustanud ajakirjaniku nime, aga ta lihtsalt pani kõige suuremaks ohvriks reporteri.
                          Inimlikult ma mõistan ka Jesset. Teed omi toimetusi, siis saad mingi veidra, vigase ja piinliku sõnumi ning hetk-kaks hiljem selgub, et Lust kavatseb sellest loo teha. Sellisel hetkel võibki esimese hooga tunduda, et kõik ajakirjanikud on rumalad ja laisad.
                          Saarlasena armastan ma palavalt ilkumist aga seda postitust mõnituseks küll ei pea, pigem on mõnitav saata ajakirjaniku poolt selline sõnum.

                          Sellega olen muidugi päri, et Jesse kasutas avanenud võimaluse lausa briljantselt ära aga
                          ajakirjanduse lükkasid sel korral ikka tanki Lust ja Niinepuu üheskoos, see on pelgalt muidugi minu arvamus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            See oleks justkui sama, et hakata kottima inimest, kes helistab ja küsib, et tahaksin rääkida teile mingist odavast tootest.
                            Mõnitada tuleb stiilselt, see on tõsi. Aga pole nõus, et vastaja seisukohast on sama, kas küsitakse huvi 6 protsenti odavama Kodukirja tellimuse järele või huvi intiimsuhte vastu Vabariigi Valitsuse liikmega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Mõnitada tuleb stiilselt, see on tõsi. / Vabariigi Valitsuse liikmega.
                              Round and round.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Mõnitada tuleb stiilselt, see on tõsi. Aga pole nõus, et vastaja seisukohast on sama, kas küsitakse huvi 6 protsenti odavama Kodukirja tellimuse järele või huvi intiimsuhte vastu Vabariigi Valitsuse liikmega.
                                Asi pole ju valitsuse liikmes, vaid enda ministeeriumi ministriga. Ehk küsimus oli rumalalt esitatud, aga Jesse reaktsioon jättis mulle näiteks suuremad küsimused üles.

                                Et miks mitte lihtsalt öelda selle apinni pealt "ei"? Kogenud meediaga suhtleja, poliittuultes kogenud inimene. Ehk keegi poleks teda pârast eid tülitanud, aga praegu võtab ta ette pr-opi.
                                Ja oleks siis vähemalt reporterit säästnud ja nime ära varjanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X