320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust

    Ei mõista vajadust naeruvääristada sotse, nende kampaaniat ja/või neile külge pookida väärtusi mida nad ei esinda.
    Ühe teise erakonna puhul ju väga soblik
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Saar lõpuks midagi head teinud. "Indrek Saar soovib järgmise sotside juhina näha Marina Kaljuranda ". See oleks päris hea valik, ma usun nii Sotside enda nurgast vaadates kui ka riigi enda.
      Kui sotside probleem oleks ainult esimehes, siis oleks Kaljurand ilmselt parim valik. Puhtalt järgmiste valimiste suhtelist lähedust arvestades oleks ta ka küllalt turvaline valik.

      Probleem on selles, et erakond oli juba viimaste sisevalimiste ajal enam-vähem pooleks selles osas, millist suunda edasiminekuks valida. Saare edu Läänemetsa ees oli minimaalne ning viimase aasta arengud nii reitingute kui ka KOV valimistulemuste osas sotside vasakpoolsemat tiiba partei senise liini jätkamist toetama vaevalt et innustasid.

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Ühe teise erakonna puhul ju väga soblik
        Nice try.

        Kommentaar


          Kuulan praegu Kristina Kallast Esimeses Stuudios.... mainib varanduslikku ebavõrdsust... kas Eesti200 on oma poliitikat muutnud? Tehke ära astmeline tulumaks, varamaksud ja vähendage toidu käibemaksu ning minu hääl on teie. Sotsid kahjuks sinnamaani pole veel jõudnud
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Pudru ja kapsad käib siis nende programmi kohta.

            "Vördsed vöimalused - juhtide seas vördne arv naisi ja mehi"


            "Meie ühiskonnas on igaühe isikuvabadused ja õigused kaitstud - kriminaliseerime vihaköne"




            Tea kust need "kapitalism on köige kurja juur" mötted tulevad siis. Selliseid erakondi polegi kes mulle konkreetselt meeldiks vöi kelle kohta mul miskit öelda poleks, möne kohta rohkem möne kohta vähem.
            "kapitalism on köige kurja juur" - jaga viidet selle kohta, et kus nende KOV programmis midagi sellist väidetakse või kes seda õelnud on? Sinu tõlgendus, otsitud seosed ning USAst imporditud pläust mida vägisi püüad meie ruumi sobitada.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Kuulan praegu Kristina Kallast Esimeses Stuudios.... mainib varanduslikku ebavõrdsust... kas Eesti200 on oma poliitikat muutnud? Tehke ära astmeline tulumaks, varamaksud ja vähendage toidu käibemaksu ning minu hääl on teie. Sotsid kahjuks sinnamaani pole veel jõudnud
              Ma suhtun varamaksudesse väga skeptiliselt. Sisuliselt sunnib see väiksema sissetulekuga inimest elama ka vaesemates oludes, sest kui tal on elus tekkinud võimalus soetada endale korralik kodu või auto, ei saaks ta seda varamaksude tõttu ikkagi ülal pidada.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Ma suhtun varamaksudesse väga skeptiliselt. Sisuliselt sunnib see väiksema sissetulekuga inimest elama ka vaesemates oludes, sest kui tal on elus tekkinud võimalus soetada endale korralik kodu või auto, ei saaks ta seda varamaksude tõttu ikkagi ülal pidada.
                No see kõik sõltub kuidas neid plaanitakse rakendada. 1 maja/korter on eluase aga maja + suvila või 2 maja on juba luksus jne. Maamaksu näol on see meil juba osaliselt olemas tegelikult - kirun aga olen valmis edasi maksma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  "kapitalism on köige kurja juur" - jaga viidet selle kohta, et kus nende KOV programmis midagi sellist väidetakse või kes seda õelnud on? Sinu tõlgendus, otsitud seosed ning USAst imporditud pläust mida vägisi püüad meie ruumi sobitada.
                  Ise vastasid ju juba ära, miks ma peaksin hakkama viidet otsima kui juba vastust tead. Las jääb
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Ma suhtun varamaksudesse väga skeptiliselt. Sisuliselt sunnib see väiksema sissetulekuga inimest elama ka vaesemates oludes, sest kui tal on elus tekkinud võimalus soetada endale korralik kodu või auto, ei saaks ta seda varamaksude tõttu ikkagi ülal pidada.
                    varamaksud on efektiivseimad maksud jõukamate maksustamiseks, sest näiteks maja sa ikka omal kaasa naljalt ei võta. iga kord kui skeptikud tulevad välja, siis tekib mul küsimus, et miks arvatakse et kõik peavad varamaksu maksma igasuguse vara juures? varamaks oleks pigem luksusmaks. samamoodi nagu automaks. mingi villa või lossi eest peakski suuremat maksu maksma. samuti Ferrari või Lamborghini eest. ma ei leia et see oleks ebaõiglane ja vaene kui ta jõudis omale villa või luksauto osta, siis järelikult jõuab ka maksu maksta. võta seda kasvõi tillipikendusmaksuna
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Kinnisvarakunnid kirjutavad maksu üürihindade sisse. Samal ajal kuidagi korteri ostnud lihttööline plekib selle ise kinni ja jääb veel vaesemaks. Sitaks hea idee!

                      See toidu käibemaksu värk on veidi adekvaatsem, aga ma ei tea, kas see on kõige efektiivsem meetod? Ilmselt oleks igakuine kokkuhoid üsna minimaalne, 10-20€?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ise vastasid ju juba ära, miks ma peaksin hakkama viidet otsima kui juba vastust tead. Las jääb
                        Las jääda.

                        Ma muide tegin sel korral miskit ootamatut... minu hääle sai sootuks Keskerakonna kandidaat - valisin inimest, mitte erakonda. Ise ei plaani sotsidele häält enne anda, kui Saar pukis ja kuigi maailmavaateliselt olen pigem "roheline", siis Eestimaa Rohelised pole minult ja ilmselt ei saa ka niipea seda kidurat toetust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Las jääda.

                          Ma muide tegin sel korral miskit ootamatut... minu hääle sai sootuks Keskerakonna kandidaat - valisin inimest, mitte erakonda.
                          Ise ei plaani sotsidele häält enne anda, kui Saar pukis ja kuigi maailmavaateliselt olen pigem "roheline", siis Eestimaa Rohelised pole minult ja ilmselt ei saa ka niipea seda kidurat toetust.
                          Rohelistelt oli täna EPL-is eepiline tsitaat. Põhimõtteliselt Uute Uudiste tase:


                          e: Ja, noh, Hillar Kohv kasutas ka sama argumenti!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Kinnisvarakunnid kirjutavad maksu üürihindade sisse. Samal ajal kuidagi korteri ostnud lihttööline plekib selle ise kinni ja jääb veel vaesemaks. Sitaks hea idee!

                            See toidu käibemaksu värk on veidi adekvaatsem, aga ma ei tea, kas see on kõige efektiivsem meetod? Ilmselt oleks igakuine kokkuhoid üsna minimaalne, 10-20€?
                            Vaevalt keegi seda nüüd korteri soetanud lihttööliselt hakkab nõudma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Kinnisvarakunnid kirjutavad maksu üürihindade sisse. Samal ajal kuidagi korteri ostnud lihttööline plekib selle ise kinni ja jääb veel vaesemaks. Sitaks hea idee!

                              See toidu käibemaksu värk on veidi adekvaatsem, aga ma ei tea, kas see on kõige efektiivsem meetod? Ilmselt oleks igakuine kokkuhoid üsna minimaalne, 10-20€?
                              siin ütleks et turg paneb paika ja vaestele peaks rohkem munitsipaalkortereid turul olema.
                              toidu käibemaks meil on 20%, mujal tavaliselt alla 10%, Portugalis näiteks 5%. 100 eurose toidukorvi puhul jääb portugallasele 15 eurot rohkem kätte.

                              mis mu üldine mõte on- maksustagem vähem vaesust ja makskem vähem sotstoetusi
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Vaevalt keegi seda nüüd korteri soetanud lihttööliselt hakkab nõudma.
                                Kinnisvaramaksu küsitakse ikka üldiselt kõikidelt. Erandeid väga pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X