320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma eeldan et kellegil pole vastuväiteid selle vajalikkuse üle, küsimuse all, et kas see metoodika mida kasutatakse ongi heaks kiidetud standard, mida kõikjal kasutatakse lihtsalt keegi sattus toda kasvatajat juhtumisi filmima, või on tegu omaloominguga selles vallas. Kui see viimane, siis kui produktiivseks seda peetakse? Kuna omal last ei ole, siis läbi oma täiskasvanu prisma, see on veider lähenemine ja teadmine kus su noku asub on nagu aint osa sellest mida peaks õpetama
    See on üks koolkond, mida skandinaavias õpetatakse. Kas see on kõige õigem tee, seda ei oska ju keegi öelda, sest kasvatusteadused arenevad üsna kiirelt. Aga selles olen ma küll kindel, et hullemaks see õpetus küll laste elu ei tee.

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      ma eeldan et kellegil pole vastuväiteid selle vajalikkuse üle
      Ma eeldan, et kellelgi pole ka vastuväiteid selle kohta, et arvamus võib olla erinev. Küsimus on selles, kuidas sa seda arvamust edasi viid. Seda tädi ju sõimati ja ähvardati. Probleem on selles, mitte metoodikas. Aga taaskord, kasutaja gizmoduckilt hea üritus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Minu jaoks see laul pole piisavalt liberaalne. See on selline konservatiivide laul, ainult 2 võimalust ongi.
        Liberalistina nõuan, et lauldaks rohkematest versioonidest, kuidas naabritüdrukul on riistvara sort 1, aga ta sooviks omada riistvara 2.
        Ning et grupp lapsi näiteks soovivad oma riistvara kohta otsuse teha alles 18 aastaselt.

        See on ikka puhtalt kiriku tsensuuri läbinud laul.

        Kommentaar


          KERT KINGO fännklubi
          2 mins ·
          Tere
          Meieni on jõudnud murettekitav väide, et noorte seas kogub populaarsust liikumine "Võtame Varro ja EKRE keldrid üle, et sealt päästa naised-lapsed". Siinkohal tuletaks meelde, et meil on keldrite kaitsmiseks õigus tulistada ja palun see mõte kohe maha matta!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kuidas sa lasteni kõige paremini jõuad? Lähed tuima näoga ette ja hakkad loengut pidama? Seda tehaksegi läbi mängu ja antud versioon on kasutusel seepärast, et reaalselt kodudes üritatakse antud teemal võimalikult vähe juttu teha, aga lapsed jõuavad selleni tänu netile ja muule väga kiirelt ja ootamatult. Mõne aasta eest oli näiteks pealinna lasteaedades tõsine probleem, et vanemad vennad kippusid pägadele näitama enda arvates naljaga pooleks seksivideoid ja siis pärast pidid õpetajad paviljonide tagant üksteisel suhuvõtvaid poisse laiali ajamas, sest nemad ju ei saanud aru, et mis värk on, aga tundus põnev.
            Fakt, et inimese mõttemaailm on nooruses rikutud vale kasvatusega seksuaalsuse teemal kui sa lihtsalt lugesid seda lõiku ja naersid pikalt

            Kommentaar


              Kas lasteaedades õllest ja viinast ka räägitakse, lapsed ju netis võivad vaadata, et joomine on lahe. Äkki peaks juba lasteaias selgitama, et kasulik on alustada siidriga, enne, kui likööri peale üle minna. Õlut mudilased muidugi vaevalt meeldivaks peavad.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kas lasteaedades õllest ja viinast ka räägitakse, lapsed ju netis võivad vaadata, et joomine on lahe. Äkki peaks juba lasteaias selgitama, et kasulik on alustada siidriga, enne, kui likööri peale üle minna. Õlut mudilased muidugi vaevalt meeldivaks peavad.
                Aga kas sotsidest räägitakse/lauldakse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  b) elavad teadmises, et lapsepõlv on ikka selline, kus esimest korda näeb laps penetratsiooni 13-aastaselt isa tagant varastatud Maajast
                  minu lapsepõlv

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuidas sa lasteni kõige paremini jõuad? Lähed tuima näoga ette ja hakkad loengut pidama? Seda tehaksegi läbi mängu ja antud versioon on kasutusel seepärast, et reaalselt kodudes üritatakse antud teemal võimalikult vähe juttu teha, aga lapsed jõuavad selleni tänu netile ja muule väga kiirelt ja ootamatult. Mõne aasta eest oli näiteks pealinna lasteaedades tõsine probleem, et vanemad vennad kippusid pägadele näitama enda arvates naljaga pooleks seksivideoid ja siis pärast pidid õpetajad paviljonide tagant üksteisel suhuvõtvaid poisse laiali ajamas, sest nemad ju ei saanud aru, et mis värk on, aga tundus põnev.
                    Veebi mõju noorte seksuaalsusele on uurinud näiteks väga põhjalikult Kristi Vinter (hobusevaraste koolist), soovitan lugeda. https://www.etis.ee/Portal/Mentorshi...a-a64c2de5a1fb
                    Ehk see pole "õpetan ise, millal lapsele tahan"-temaatika, vaid see, et lapsed on järjest haavatavamad, kuna neile pääseb läbi veebi palju kergemini ligi. Ja ka need teemad, mille kohta öeldakse "jätke lapsele lapsepõlv", tulevad ikka neile juba lasteaias ette. Mul toob ka nelja-aastane lasteaiast selliseid teadmisi, mille päritolu kohta ei oska ma midagi öelda, aga keegi rühmast oli miskit rääkinud, mida talle oli mingi vanem vend rääkinud.
                    Laste väärkasutamine on Eestis ääretult suur probleem ja sellega peab tegelema. Ja et nüüd mingid djüüdid on veidi ogaraks läinud sellega, et tema lapsele laulab mingi mammi "nokust ja tussust", siis ei pane üldse imestama, et see probleem ka nii suur on.
                    Pean selle jutuga enam-vähem nöustuma. seksuaalkasvatus on Eestis üsna kesine. Basic selgitus, kuidas poisid ja tüdrukud erinevad, on must be. mingi 3selt kui isaga saunas käisin, sai pärast perelt uuritud, et miks isal 3 nokut on. Öiget vastust ei saanudki, sest noh, tabu teema. paar aastat hiljem lasteaias tundis mingi tüdruk ise huvi, et noh näita sa mulle ja siis mina sulle ja vaatame, kummale ägedam on. Tegi ise esimesena teo ära, ma muidugi ei näidanud.
                    Mingi asjalikum selgitus tekkis vanema öe söbrannadega koos late night tv´d vaadates ja pärast neilt loengut kuulates. Kui ametlikullt mingit seksjuttu löpuks koolis ühiskonnaöpetuses sai kuulata, siis see oli nagu 10 aasta taguse jutu kordamine max 10% ulatuses.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Yay

                      Kommentaar


                        Tundub, et vanamehel on mingisugune tõsine psühhiline probleem. See ei tundu enam isegi peen poliitiline metoodika olevat. Ma väga loodan, et ta lõpuks endal jalad korralikul alt tulistab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Tundub, et vanamehel on mingisugune tõsine psühhiline probleem. See ei tundu enam isegi peen poliitiline metoodika olevat. Ma väga loodan, et ta lõpuks endal jalad korralikul alt tulistab.
                          Vaata Madisoni FB-seina. See on päris võimas.

                          Kommentaar


                            Helme ei ole ju Eesti poliitmaastikul midagi uut. Savisaar on pea üks-ühele samu jutupunkte rääkinud mõni aasta tagasi. Kuidas inimestel nii lühike mälu on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              Helme ei ole ju Eesti poliitmaastikul midagi uut. Savisaar on pea üks-ühele samu jutupunkte rääkinud mõni aasta tagasi. Kuidas inimestel nii lühike mälu on?
                              Savipäts ei jauranud välispoliitiliselt soolot. Kui see oht tuli, siis ta valitsusse ka ei lastud. Ehk plärtsus, aga ohutult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Savipäts ei jauranud välispoliitiliselt soolot. Kui see oht tuli, siis ta valitsusse ka ei lastud. Ehk plärtsus, aga ohutult.
                                See on ainuke vahe tõesti, et üks on valitsus, teine enam sinna ei saanud. Aga jutt on täpselt sama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X