320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Sorri, mul tõesti kvadriljon kuupmeetrit tööd. Ei viitsi ausalt tegeleda sellega. Eelmine kord oli vaba aega.

    Ma ise arvan, et koef oleks miskit 1.5 - laguneb enne 31.12 ja 2.45 - ei lagune vms.
    1,5 on hea value kui praegu uudiseid lugeda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      1,5 on hea value kui praegu uudiseid lugeda.
      Tundub, et Jürka ajab "ei lagune" koefi üles: https://www.err.ee/970191/ratas-pens...ioonis-uksmeel

      Sesmõttes kaval lüke, koef üles ja papp peale.

      Kommentaar


        Pakkusin ju 30.11, keegi ei taha vastu vötta.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Sorri, mul tõesti kvadriljon kuupmeetrit tööd. Ei viitsi ausalt tegeleda sellega. Eelmine kord oli vaba aega.

          Ma ise arvan, et koef oleks miskit 1.5 - laguneb enne 31.12 ja 2.45 - ei lagune vms.
          Jäin mõtlema, et kas poliitika (ja igasugu muude eluslised teemad) ei võiks olla õige turundusstrateegia ja hästi läbimõeldud koefitsentide juures kihlveokontoritele suhteliselt kasumlik tegevus?

          Pean silmas, et kui turunduse mõttes suunata reklaam õigele sihtgrupile (a la EKRE sõprade klubi) ja võtta palgale mingi pädev tegelane, kes koefitsente välja töötaks, siis võiks asjal päris jumet ju olla?

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            Jäin mõtlema, et kas poliitika (ja igasugu muude eluslised teemad) ei võiks olla õige turundusstrateegia ja hästi läbimõeldud koefitsentide juures kihlveokontoritele suhteliselt kasumlik tegevus?

            Pean silmas, et kui turunduse mõttes suunata reklaam õigele sihtgrupile (a la EKRE sõprade klubi) ja võtta palgale mingi pädev tegelane, kes koefitsente välja töötaks, siis võiks asjal päris jumet ju olla?
            Jah, poliitika kuulubki PR-koefide alla. Seda on mõtet teha vaid siis, kui turundusosakond järgi tuleb. Tähelepanu on siin võtmeküsimuseks. Ja kui midagi sellist teha, siis tulebki turundusega kohe ühendust võtta. Hetkel pole lihtsalt aega seda teha. Ja niisama koefi üles panna... No siis ma suunaks siiski klienti kasutajatoesse, et ta küsiks sealt. Siis inimesed näeksid ka, et ma tööd tegin, mitte niisama ei huia.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              poliitika betid võiks kujuneda päris kahjumlikuks tegevuseks. kui mingi suvaline teadis läbi mingi 29 inimese 1 päev hiljem, et RE-KE koalitsiooni ei tule ja sai siit 7x tagasi, siis see teadjate ring oli ikka päris suur ning 7x on ahvatlev. turundusmeede muidugi juurde jah. kuidas kommenteerid tvaataja, kui palju tookord panuseid lõpuks läks sinna koalitsioonibetti? (toona see muidugi ei olnud üldse avalik).
              Vähe läks. Selliseid asju peab promoma. Tookord ma ju tegingi sisuliselt sinu jaoks selle.

              Aga näiteks valimised (nii Riigikogu kui ka Europarlament) oli päris suure käibega üritus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ma ootan siiani valimiste fantasyt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma ootan siiani valimiste fantasyt.
                  See oleks lahe. Kelle kapteniks paneksid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    See oleks lahe. Kelle kapteniks paneksid?
                    Kaja!

                    Kommentaar


                      Mu valitsuse algkooseis. Lähtusin kaitsest eelkõige. Usun, et füürer Salvini oleks Itaalia eest keskkaitses, seega ei tohiks meie ründajatel raskusi olla Itaaliaga näiteks.

                      Kommentaar


                        Kas Kingo oleks nagu see üks Narva Transi peatreener oli? Kes lampi paariks nädalaks ära kadus. Suht ohtlik ikka sedasi see kamp ilma juhita jätta!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Kui euromäng tuleks, siis tema jääks koju. Ilmselt näitaks mängu lõpus tisse ja võtaks punase.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kui euromäng tuleks, siis tema jääks koju. Ilmselt näitaks mängu lõpus tisse ja võtaks punase.
                            Nah seda emotsionaalset traumat pole küll kellegil vaja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Nah seda emotsionaalset traumat pole küll kellegil vaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Nah seda emotsionaalset traumat pole küll kellegil vaja
                                Aga oleks ju cool, kui vastane saaks pendla ja siis peatreener Kingo vehiks vârava taga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X