320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Oleks tädil munn oleks onu
    Sellist vanasõna ma ei tunne. Küll aga ma tunnen ühte paremat : Kui juba saad 51 häält, oled sa juba hukatusele määratud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sellist vanasõna ma ei tunne. Küll aga ma tunnen ühte paremat : Kui juba saad 51 häält, oled sa juba hukatusele määratud.
      See on ka hea vanasõna. Tegelt mu lause mõte oli, et mina ei usu valitsuse kokkukukkumist. Ekre laseb samamoodi edasi ja kui reaalselt Ratas oleks seal tagatoas mingeid ultimaatumeid teinud, siis sellist olukorda praegu ei oleks. Ma arvan, et tasub Queeni ,,show must go on,, käima panna, klapid kõrva, fooliummüts pähe ja nautida Eesti poliitikat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        See on ka hea vanasõna. Tegelt mu lause mõte oli, et mina ei usu valitsuse kokkukukkumist. Ekre laseb samamoodi edasi ja kui reaalselt Ratas oleks seal tagatoas mingeid ultimaatumeid teinud, siis sellist olukorda praegu ei oleks. Ma arvan, et tasub Queeni ,,show must go on,, käima panna, klapid kõrva, fooliummüts pähe ja nautida Eesti poliitikat.
        Queeni tasub kuulata igal juhul , kas kriisiga või kriisita,
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Sotsid annavad Jürkale 7 päeva täpselt, et Helmed kaoks, kui ei, siis läheb umbusaldamiseks. See kord vist läheb läbi ka.
            Kes praegusest valitsusest liituks selle umbusaldusega?

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Kes praegusest valitsusest liituks selle umbusaldusega?
              Isamaal oleks ehk aeg liputaja platsilt minema viia? Nad ise võtsid endale kaameramehe rolli, aga kas nad ei peaks mitte antud juhul turvamehe kohustusi täitma?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99
                ee, isamaa? kuhu tal minna? opositsiooni või. KE ja I on hetkel laulatatud oma pensionite teemal. koalitsiooni lõhkumiseks peaks üks neist enda soovist loobuma. variant oleks kui RE pakuks KE-le, et teeme pensionitõusu muudest vahenditest vms (KE-l sellest sambast pohlad ilmselt). EKRE lihtsalt vastik ballast seal juures nende jaoks hetkel.
                Ref teise samba kaotamisega ilmselt kaasa ei läheks jah. Nii et isamaa poolt vaevalt mingit murrangut tuleb.

                On see kuskilt välja ka tulnud miks Isamaa selle II samba peale nii kuri on?
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Ref teise samba kaotamisega ilmselt kaasa ei läheks jah. Nii et isamaa poolt vaevalt mingit murrangut tuleb.

                  On see kuskilt välja ka tulnud miks Isamaa selle II samba peale nii kuri on?
                  Sest see oli nende peamine lubadus. Vaevalt, et seal mingit otsest põhjust on. Leiti, et see on midagi teistsugust ja uut ja nüüd üritatakse sellega lõpuni sõita. Ilmselt pole keegi seda teemat kunagi algusest lõpuni läbi mõelnudki. Tüüpiline näide poliitikat. Enne lubame ja alles siis hakkame vaatama, kas, kas üldse ja kuidas saab.

                  Vaheri teema on nüüd justkui Siseministeeriumi ametliku pressika kohaselt kuni kolmapäevani seisma pandud. Tore küll. See on umbes sama, et neljapäeval situd kellelegi ukse taha ja siis ütled, et järgmisel kolmapäeval tulen äkki koristan ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99
                    ee, isamaa? kuhu tal minna? opositsiooni või. KE ja I on hetkel laulatatud oma pensionite teemal. koalitsiooni lõhkumiseks peaks üks neist enda soovist loobuma. variant oleks kui RE pakuks KE-le, et teeme pensionitõusu muudest vahenditest vms (KE-l sellest sambast pohlad ilmselt). EKRE lihtsalt vastik ballast seal juures nende jaoks hetkel.
                    Isamaal oleks minna erakorralistele valimistele.
                    Keskerakond peaministri parteina ei toetaks umbusaldust, vaid saadaks ise valitsuse laiali. Äkki selleks, et Reformiga koalitsiooni minna?

                    Valitsus püsib kuni Isamaa ja Keskerakond üksteist usaldavad, natuke vangi paradoksi olukord mu meelest. Esimene lahkuja saab natuke kasu või minimaalselt kahju, samas teine saab suurt kahju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99
                      eksid. siinkohal algas see protsess täiesti teistmoodi. Piltlikult öeldes mõned vennad ilma oma väga suure isikliku huvita hakkasid teemat "arvutama" ja lahkama ning alles siis müüsid selle idee ka erakonnale maha.
                      Mis seal vahet on, kellelt see idee tuli? Ega ma usugi, et Seeder on valmis ise millegi peale tulema. Fakt on, et Isamaa tegi selle enda peamiseks valmislubaduseks.

                      Kommentaar


                        Mis need alternatiivid kohustuslikule teisele sambale on?
                        Igaüks hakkab ise haldama ja investeerima? Ma pean ennast sellsieks keskmiseks majanduse ja asjade alal, aga ma küll iseseisvalt ei julgeks oma pensioniraha investeerima hakata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99
                          suht dumbfounded hetkel

                          sa ise tuled järgneva väitega:


                          ja keegi seda parandab, ütleb kuidas tegelikult oli ja et sa eksid, siis sa ütled, et: "mis vahet seal on?"

                          no ok, jääb meelde. järgmine kord su postitustele ei reageeri.
                          Meh??? Kõva asjapulk oled.

                          Sa väidad, et keegi müüs selle idee Isamaale maha. Nõus. Vabalt võis nii olla. Minu väide oli see, et pole vahet, kellelt algselt see idee pärineb. Fakt on, et Isamaa tegi selle enda peamiseks valmislubaduseks. Lisaks on ju selgelt näha, et see teema on algusest lõpuni läbi mõtlemata. Nii juriidiliselt kui ka majanduslikult. Jah, tore, üldjoontes on pilt selge, mida teha tahetakse. Aga seda, kuidas see juriidiliselt ja ka majanduslikult lõpuni vormistada, on ebaselge. Järelikult detailideni asja läbi ei mõeldud enne, kui seda rahvale müüma hakati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Mis need alternatiivid kohustuslikule teisele sambale on?
                            Igaüks hakkab ise haldama ja investeerima? Ma pean ennast sellsieks keskmiseks majanduse ja asjade alal, aga ma küll iseseisvalt ei julgeks oma pensioniraha investeerima hakata.
                            kirjuta youtube otsingusse: "The Monkey On Wall Street"

                            Kommentaar


                              Las vähemalt võtab praegune valitsus sealt fondidest rahad välja ja annab rahvale. Sest Reformierakonna võimule tulek on paratamatus ja kui Kallased saavad sinna jaole, siis ei ole kellelgi enam ei pensiofondi ega investeerimisraha.

                              Kommentaar


                                vabatahtlik on 3. samba näol tänapäeval juba olemas.
                                2. samba mõte on et inimesed, ka kel vähem teadmisi investeerimisest, mõtleksid oma pensionile. Et asjal oleks rohkem jumet panustab riik sinna omalt poolt, tõsi küll sinu 1. samba arvelt. Lisaks antakse tulumaksuvabastust. Iseenesest süsteem on ju hea, ainus probleem on et mahud on veel suht väikesed, fondihaldajate tasud liialt kõrged, mis söövad kasumlikkuse ära. Võib olla oleks pidanud riik alguses rohkem kontrolli enda kätte võtma ja mahtude suurenedes andma jämedama otsa erakätesse?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X