320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ertz Vaata postitust
    Üks fb-st varastatud hea kommentaar:
    "Vasakliberaalsuse olemuse võtab kokku see, et vasakpoolsed ei nimeta enda vaadet enam vasakpoolsuseks, vaid pigem defineerivad seda kui ainuõiget kuldset keskteed, mis peaks kõigile sobima. Ehk siis vasak-paremskaala nullpukt on lükatud keskmisest vasakule.
    Aga kui skaala nullpunkt paigast lükata, siis selle nurga alt vaadates on iga parempoolsuse ilming äärmuslus."

    Siin tundub ka sääraseid palju olema tasub mõelda sellele sügavuti
    Heaks muudab selle asjaolu, et tegemist on kellegi argumenteerimata subjektiivse arvamusega ?

    Kuidagi irooniline, et üks teatud ala poliitilisest spektrist ei suvatsegi kunagi päris probleemidest rääkida (korruptsioon on olenemata vasak-parem skaalal paiknemisest probleem), vaid lükkab alati teemat sellele, kuidas mingid definitsioonita ollused nagu soroslased, sionistid, liberastid, [sisesta järgmine silt siia] tegelevat nende vaadete äärmuslikuks tembeldamisega.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas ertz Vaata postitust
      Ma soovitan sul võõrastele vähem soovitusi anda ja iseenda arenguga rohkem tegeleda
      Kussu, issid räägivad!

      Kommentaar


        Algselt postitas ertz Vaata postitust
        Väga vahva on siin lugeda neid liberaalide ja sotsialistide kiunumisi tõeliselt lõbustav
        Nagu ma aru saan siis sina kiidad Järviku tegevuse heaks?
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Siim Kallase väitel on Jüri kogu aeg Kajat solvanud, seepärast Kajagi solvab. Kas keegi meenutaks Jüri poolseid isiklikke solvanguid? Mulle ei meenu. Allikaks tänane Ringvaade, kui keegi jälle allikat otsib.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Siim Kallase väitel on Jüri kogu aeg Kajat solvanud, seepärast Kajagi solvab. Kas keegi meenutaks Jüri poolseid isiklikke solvanguid? Mulle ei meenu. Allikaks tänane Ringvaade, kui keegi jälle allikat otsib.
            Ei meenu ka. Samas Siim EKREle ju meeldib, aga Kaja saab pidevalt 10 miljoni eest pähe.

            Kommentaar


              Kaja on ju naine. Midagi eile Kruuse igatahes soperdas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                No Ratase trademark on ju pidev ministrite vahetus, ega see uus valitsus eelmisest millegi poolest ei erine:
                Veel mõned kuud enne praeguse võimu volituste lõppu ei paista ministrivahetused Jüri Ratase valitsuses aga lõppevat.

                Kommentaar


                  food for thought - kumb muidu suurem solvang on, kas ausale riigimehele ütlemine, et see mees müüks võimalusel oma kodumaa maha, või naisele viisakalt läbi lillede mainimine, et tema best b4 on ümber /s

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    food for thought - kumb muidu suurem solvang on, kas ausale riigimehele ütlemine, et see mees müüks võimalusel oma kodumaa maha, või naisele viisakalt läbi lillede mainimine, et tema best b4 on ümber /s
                    Vähe pohhui ei ole või?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Vähe pohhui ei ole või?
                      seepärast "/s" ka lõpus.

                      Kommentaar


                        Variant nr 2
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Okei see Kaja Kallase ähvardamise case, kui 15 sa olla saad, et sellist teksti toodad? Cmon, grow the fuck up

                          Kommentaar


                            Ma ei ole teemaga eriti kursis, aga pigem see ähvarduse tegija on 15.

                            edit: aa, jutt temast ongi
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Juttu oli rohkem vägivaldsest grupikast, kui tapmisest... viimasest õigupoolest pole sõnakestki.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Tuleneb aprioorselt sõnapaarist "pooleks n******d". Ega ta vihmauss pole.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X