320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jube kahtlaselt sobiv kandidaat meie poliittrollidele.

    Kommentaar


      1. kas see topise quote oli for real või
      2. Alar Karis peaks oma kikude eest rohkem hoolt kandma
      3. mida Ernits Sirje kohta rääkis siis ka

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Kas Ernits on veits armunud Karise naisse v mis siin just toimus.
        Seda oli tõesti päris huvitav kuulata.

        Kommentaar


          Miks kellelgi maske pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Miks kellelgi maske pole?
            suur kuritegu on toimunud

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              suur kuritegu on toimunud
              Karis: "luban teile, et suhtlen vene kogukonnaga vene keeles" - istu sisse!

              Kommentaar


                mõnu v vincent v keegi paluge oma kolleegidel kysida pls. one time.

                Kommentaar


                  Tore, et jätkatakse sama teed nagu Kaljulaidiga, kus tõmmatakse lihtsalt varrukast keegi välja ja veel ägedamas modifikatsioonis.
                  Kui eelmine kord olid miskid debatid jms, siis tänane on ikka tõeline komöödia. Võeti üks mees ja pandi pukki.

                  Kommentaar


                    Karise puhul seda "mees metsast" kaarti veidi kummaline käia.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Karise puhul seda "mees metsast" kaarti veidi kummaline käia.
                      Kui see käib minu kommile, siis ta ei ole jah metsast nagu Kaljulaid, kes vägagi lambist tõmmati varrukast nagu Jüri Pootsmann kunagi eurolaval tegi.
                      Itkusin selle tõttu, et 1 kandidaat oli, aga kui süsteem on selline siis mis teha.

                      Kommentaar


                        See 1 kandidaat on ka pseudoteema. Sisuliselt oli ju eelnevalt n arv mitteametlikke valimisvoore, kus parlamendierakonnad omavahelistes konsultatsioonides selgeks tegid, keda suudaks Riigikogus ära valida ja keda mitte. Kui ühe kandidaadi osas üksmeel saavutatud, siis mis point on enam kohatäiteks teist kandidaati üles seada, kellel kohe päris kindlasti Riigikogus piisavat toetust taga pole?
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Alar "köik müügiks" Karis

                          Aasta alguses: «Mul on väga kõrged kriteeriumid presidendile ja saan aru, et ma ei sobi. Olen nii palju maa peal, et saan aru, et see tekitaks nii mulle kui riigile muresid juurde. See pole väga keeruline amet, aga nõuab midagi, mida minul pole,»
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Kas nüüd hakkavad hinnad langema ja palgad tõusma? Kas Karis viib meid õigele kursile? Palju nakatumiskordaja kukub tänu Karisele?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                              Kui see käib minu kommile, siis ta ei ole jah metsast nagu Kaljulaid, kes vägagi lambist tõmmati varrukast nagu Jüri Pootsmann kunagi eurolaval tegi.
                              Itkusin selle tõttu, et 1 kandidaat oli, aga kui süsteem on selline siis mis teha.
                              Mis 1 kandidaadi jutt see nüüd on?
                              Noor, vuntsidega Arnold Rüütel oli ju ka.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis 1 kandidaadi jutt see nüüd on?
                                Noor, vuntsidega Arnold Rüütel oli ju ka.
                                Kandidadid osalevad valimisprotsessis. Vuntsidega Rüütlit ei lubatud osaleda. Sotsialistid jälgisid usinalt marxismi õpetust ja valisid kandidaadiks oma sotsialisti kes ka ära valiti. Esimeses voorus osa sotsialiste lihtsalt ei saanud asjast aru ja ei teinud õigesse lahtrisse risti. Öö jooksul "viga" parandati.Viimased kolm valimist on juba niimoodi olnud. Huvitav kui Putinlikul Venemaal samasuguses stiilis valimised toimuvad siis kõik kisavad , et diktatuur jne. Meil aga sama toimub siis kõik O.K.? Mitte, et mind see presidendi trall eriti kotiks. Ma see vähemuse esindaja kes arvab, et meil seda Kadrioru jutupaunikut pole üldse vaja.

                                Tähelepanek muidugi veel, et Seederi võimlemisest pole mingit kasu. Partei kisub vasak-liberaalseks ära. Kes neid järgmistel valimistel enam valima hakkab? Sugulased ja need vanad ätid kes EKRE-s "fasiste-kommuniste" näevad?
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X